Леся Українка• 02 февраля 2024
misto.travel хтось бронював тур на цьому сайті? Отпуск.юа
турагент нарахував на 7000 грн дорожче ніж на цих сайтах
Дякую_аж_підскакую• 02 февраля 2024
Завжди бронювала раніше на misto.travel
Але така різниця може бути обумовлена різними вильотами або різними типами номерів, уточнюйте. В них також є консультація турагентів в чатах або телефоном.
Леся Українка
• 02 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Завжди бронювала раніше на misto.travel
Виліт сходиться у всіх час і дата
Леся Українка
• 02 февраля 2024
Якщо я оплачу через місто тревел то як бути
Ніде немає телефону для консультації
Викликаю на дебати• 02 февраля 2024
Я завжди раніше вибирала сама тур на отпуск.юа і потім агент мені ще знижку від нього робила, бо я просто оформлювала без підбору. Зараз, думаю, знижки не має, але дорожче - такого не було
Губной рояль• 02 февраля 2024
А Вы считаете, что туаагент должен даром работать?
Набронирую себе сами, а потом , чуть что, ищут агента, который ДОЛЖЕН разрулить проблемы.
Я тоже так вляпалась...решив врубить режим экономии...
Так вляпалась, что искала агента, который помог..
Теперь только с ним имею дело.
Как то разговорились с ней, она рассказала, что на данный момент наотрез отказалась с такими работать.
Вы сами бронировались- сами и разгребайте.
Теперь только с ним имею дело.
Без Баяна• 02 февраля 2024
Бронювала з турагентом, на містотревел тільки ціни дивлюсь. Так хоч на зв’язку завжди з турагентом.
Без Баяна• 02 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Виліт сходиться у всіх час і дата
І туроператор тей самий? Нам ще знижку давали від ціни містотревел.
Вказані сайти - це агрегатори. На них не завжди корректно відображається інформація. Тим паче, зараз дуже багато пропозицій від наших та закордонних операторів. Може бути не враховано багаж чи трансфер.
А може бути, ваш агент просто не працює з якимось туроператором, який представлено на отпуск. Тому і різниця у вартості, бо тур від іншого ТО.
Дякую_аж_підскакую• 02 февраля 2024
Ответ дляЛеся Українка
Ніде немає телефону для консультації
Напишіть їм в чат.
Коли оплачуєте, кошти бронюються на карті і зпишуються після підтвердження туру, як не підтвердить туроператор, повернуться.