Водійка хімарса• 02 февраля 2024
А вы выбрасываете фольгу из шоколадок?
В ней же можно тоже запекать мясо или рыбу.
Водійка хімарса
• 02 февраля 2024
Ну не смешите) Давайте по теме. Если собрать несколько фольг, то вполне можно мясо завернуть.
Дама_с_караваем• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Вопрос зачем? Еще и через швы сок вытечет
Кили и Манджаро• 02 февраля 2024
Чесно, в дитинстві зберігала, любила робити з неї якісь квіточки, зараз звичайно ні, купую фольгу в рулоні, і квіточки не роблю)
интайм_не_предлагать• 02 февраля 2024
Чего только не прочтешь на советчице… фольга от шоколадки второе дыхание
Астановитесь• 02 февраля 2024
Я шоколадки купую дуже рідко, тим паче з фольгою. Маленьку фольгу використовую при запіканні, не викидпю, але не для риби, м´яса, буває глиняний горщик прикрити чи бурячок загорнути в фольгу(дві фольги разом скріплчю по коаю)
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Можно заворачивать грецкие орехи для НГ ёлки)
Чудово.
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Ви точно таким не займаєтесь, якщо вважаєте що два три шматка фольги для цього достатньо
Водійка хімарса
• 02 февраля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
А я попробую. Чего добру пропадать?
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
Шви завертати можна, для буряка так роблю.
Водійка хімарса
• 02 февраля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Доедала сейчас шоколадку, и такая идея пришла)
Скіфська пектораль• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
А що це за шоколад, з фольгою?
Він зараз весь у пластику та картоні
Водійка хімарса
• 02 февраля 2024
Ответ дляАстановитесь
О, кстати, для бурячка идея
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Буває треба підстелити під глиняну кастрюльку в духовці.
Водійка хімарса
• 02 февраля 2024
Ответ дляАстановитесь
Я запекала курицу на НГ. Приходилось в несколько фольг тоже заворачивать. Сок не вытек и все были в восторге.
жижифреймут• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Цікава ідея..
Але я стільки шоколаду не їм, а рибу запікаю пару разів на тиж.
Пи.Си. Ну ви, автори таких тем і приколісти! Це ви вчора жалілись, що вам на роботі сумно?)) Дякую, посміялась в цій темі
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
О, кстати, для бурячка идея
Взагалі фольга не мій фаворит, бо досить не дешева. Я люблю купувати терморукав, в нас на базарі продають рулони, не такі маленький метражем як в супермаркетах, а по 10м, то вигідно, підстилаю там, де треба фольга
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Є великий по ширині терморукави на 60, а не як звичайні на 40. От в 60 чи більше, зараз не згадаю то і качку, навіть дві легко помі смістити
Водійка хімарса
• 02 февраля 2024
Ответ дляАстановитесь
Та хочется ж экономить. На все не накупишься.
Водійка хімарса
• 02 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Что это за порция? Для кота?
Я когда курицу запекала края фольг сворачивала в трубочку и сок не вытек.
Садова гойдалка• 02 февраля 2024
Я шоколадине покупаю в фольге, а на вес. Во-вторых, у многих шоколадок не фольга, а фольгированная бумага или вовсе без нее.