Водійка хімарса• 02 февраля 2024
А вы выбрасываете фольгу из шоколадок?
В ней же можно тоже запекать мясо или рыбу.
Огірок та Помідорчик• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Нет, именно фольга. Как в рулонах продают. Фольгированную бумагу тоже встречала, но редко.
Ооооочень давно такого не встречала
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
А какие шоколадки сейчас идут с фольгой ?
Та попадалися ще зовсім недавно
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Но это не такая фольга, как была раньше. Которая хрустела. А сейчас типа бумаги с фольгой, это совсем не то
Нііі, є фольгою обгорнуті шоколадки
Мой_ужин• 02 февраля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
Чесно, в дитинстві зберігала, любила робити з неї якісь квіточки, зараз звичайно ні, купую фольгу в рулоні, і квіточки не роблю)
Блііін а квіточки на ту ж шапочку з фольги? Шоб гарненько було
Добротная• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
Доедала сейчас шоколадку, и такая идея пришла)
Да вы хозяюшка
Настасья Пицун• 02 февраля 2024
Ответ дляОновлена версія
На хомячків? Чі у вас шоколадки великі, фольги вистачіть і на шапку для людини? )))
я маленькі склеюю до купки, на шапочку згодиться. Он автор навіть м´ясо запікає.
100%• 02 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Можно заворачивать грецкие орехи для НГ ёлки)
Бл... Теперь я хочу такую шоколадную шишечку с ёлки, молочный шоколад, как в детстве, знаете?
100%• 02 февраля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Щось не зустрічаю більше шоколад у фользі, але ідею чудова. Якщо щось можна використовувати повторно - супер
Попробуйте мыть ЭКО пакеты из АТБ, которые по 90 копеек)))
Чумачечая Весна• 02 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
О, кстати, для бурячка идея
І для картоплі)
Чумачечая Весна• 02 февраля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Я теж за свідоме споживання. Якщо можна використати 2 рази то так і роблю, і це не тільки про фольгу.
Чумачечая Весна• 02 февраля 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Когда вы в последний раз видели фольгу в шоколаде? Наверное, ещё при СССР. И кстати да, тогда я собирала и фольгу, и фантики от конфет. Но это было в прошлом веке
Спешил фо ю. Милениум.
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ для100%
Я їх не купую навіть, в них додому нічого не донести, розтрата коштів, купити, щоб зразу викинути, це те саме, що кожного разу викидати в смітник 1-2-3 гривні, то так простіше, хтось підбере гроші, комусь стануть у нагодв, а пакети ті драні кому треба?
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Нас з Вами багато не почують. Суспільство споживачів.
Чумачечая Весна• 02 февраля 2024
Ответ дляАстановитесь
Я це знаю. Моя свідомість стала іншою після того, як побачила гірлянди з поліетиленових пакетів на деревах і кущах по трассі, вже не пам´ятаю куди їхали. От після того в мене залізне правило використовувати ресурси мінімум двічі, по можливості. А чоловік мій все одразу в мусор кидає і ніяк його не перевчу.
В мене це діло принципу, не економії сімейного бюджету.
Королева ганделику• 02 февраля 2024
Брюлик в стразах• 02 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Что это за порция? Для кота?
стейки з карасиків котові можна запікати
Ухахайкина• 02 февраля 2024
Ответ дляКили и Манджаро
помню, в детстве фольга от конфет шоколадных была намного веселее - розовая, зеленая, золотая в красное сердечко, фиолетовая.
а сейчас какую-то скукоту выпускают, даже коллекционировать нечего))
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Колись відпочивала на Арабатці, спілкувалася з жіночкою з цих тонесеньких пакетів гачком плела чудові сумки-торбинки,пляжні сумки ніжних кольорів, а пакети ці чоловік їй збирав навкруг, бо пакети від вітру літали всюди.
Чумачечая Весна• 02 февраля 2024
Ответ дляАстановитесь
Ви з такою теплотою про це написали. Ех, Арабатка, сумно...
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Душа моя плаче за Арабаткою. За тим земним раєм.
Астановитесь• 02 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
І в мене принцип
100%• 02 февраля 2024
Ответ дляАстановитесь
Я тоже их не покупаю.