Срочнокпсихологу• 02 февраля 2024

Свекруха сказала, що я тримаюсь за її сина бо мене більше ніхто заміж не візьме.

Якось так вона собі думає. І вважає, що її син -це самий найкращий варіант, який тільки в мене може бути. Ще й і дитину я народила, бо хочу його цим втримати. Я їй нічого не кажу та й нічого не стараюсь довести. Хай собі вважає так, це її думка і її право. Хоча, з чого це вона взяла, навіть і не можу зрозуміти. Скільки жили з чоловіком, то ми з нею майже не спілкувалися і бачились пару разів. Після одруження, також майже не спілкуємось. Ми різні. В неї свої погляди на це життя, в мене свої. Я її не зачіпаю та й не навʼязуюсь в подруги. Звичайно, думала, що після народження сина(онука), вона змінить свою думку про мене і буде мене поважати. Але ні… нічого не змінилось)
Бокс-орун• 02 февраля 2024
Як скучно...
Барабасиха• 02 февраля 2024
ну так и есть
ЗавЛабСнаб• 02 февраля 2024
Надо было ответить «что вы, к счастью
таких лохов как ваш сын не мало»
черная мамба• 02 февраля 2024
ну так скажите про нее тоже самое
Мой_ужин• 02 февраля 2024
Это очень неоднозначно и спорно может быть, разумеется. Меня только удивляет почему вас взрослого человека это как-то вообще колышет? Что-то кто-то сказал и что? Каждый может думать со своей колокольни. Это нормально. С другой стороны, даже здесь мы не может точно оценить ситуацию. Ведь бывает всякое. Есть люди разные по статусу, уму, финансам. Женятся иногда необдуманно или замуж выходят. Или даже через время один чего-то достиг, второй-нет
автор Срочнокпсихологу • 02 февраля 2024
Ответ длячерная мамба
ну так скажите про нее тоже самое
Та ну не хочу опускатися до її рівня. Тим паче, що жіночка одинока.
ЗавЛабСнаб• 02 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
И замуж никто не взял и держаться не за кого. Печалька 😢
Червона калина• 02 февраля 2024
Правильно и делаете что относитесь к ней безразлично.
А то как и что она считает, это её личное дело, возможно она даже судит по себе той, какая она была в Вашем возрасте.
Пишу ’возможно’ так как это лишь предположение и я не знаю, какая у Вашей свекрови была молодая жизнь.
Бокс-орун• 02 февраля 2024
Тільки мені здається, що раніше тролі були більш креативними?
Бо зараз як не тема, то якась нудна жуйка
Ответ дляЧервона калина
Бурна😂
Душка-свекрушка)))• 02 февраля 2024
Вылейте на нее ведро помоев. И под зад ногой
Лялька в колисці• 02 февраля 2024
Скажу вам з висоти прожитих років,власного досвіду та досвіту близьких,якщо тебе не сприймаю людина,хоч свекруха,хоч хто інший,ти можеш все життя щось доводити,на щось сподіватись,але ніякі твої заслуги не змінять сприйняття тебе та ставлення до тебе. Мало того,ще й ваших дітей вона не сприйматиме саме через несприйняття вас. Тому забийте,і живіть не оглядаючись на неї.
Червона калина• 02 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Бурна😂
Оо, значит понятно, значит цену себе набивала, теперь и сыну её набивает мысля, вот мой мальчик идеальный подарок только для жизни с богиней.
Ответ дляМой_ужин
Не знаю, чому такі в неї думки про мене. Не пью, не курю, не гуляща. Працюю, як всі жінки. Дитина завжди доглянута та під моїм контролем. Чоловік теж мене любе та всім задоволений. Але напевно, як то кажуть «для всіх хорошим не будешь.» Тут напевно потрібно перейматися тільки, яка ти є для чоловіка та своєї дитини.
Хомо_сапиенс• 02 февраля 2024
Ответ дляЛялька в колисці
1000%
Головне не витрачати на неї час і сили.
Вам телефонограмма• 02 февраля 2024
Скажите, что на вашу писю много желающих было и вы сделали одолжение, предоставив ее бубочке
Мой_ужин• 02 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я не об этом писала. Я писала равны ли вы по статусу с мужем: это и внешне, и финансово, и по характеру. Ясно, что это сложно оценить вам лично, но возможно. Ведь бывет действительно люди живут вместе, а они не ровня. Понимаете? Не гулять,работать, родить ребенка и смотреть за ним-это как бы обычные вещи в мире для большинства
НетЕщеНаверное• 02 февраля 2024
Ответ дляБокс-орун
Я от не знаю чи автор тріль. Але чого тільки мамО не казали в реальному житті.
ВсеЧетко• 02 февраля 2024
І як, на її думку, ви тримаєте цього диво-хлопця біля себе, такої непідходящої? На аркані? І як часто він намагається цей аркан перегризти і втекти?
Хомо_сапиенс• 02 февраля 2024
Ответ дляВсеЧетко
Це мега!
Червона калина• 02 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Вот, вот, Вы не для свекрови живёте, а для себя, ребенка и мужа, а она пусть будет там, где-то в своих мыслях.
Моя свекровь вообще мне недавно сказала, что я её сына за крепостного считаю и она хочет от меня только одного, чтобы я дала ему свободу, даже деньги предлагала. Но муж ей ответил: мамо идите лесом и не мешайте нам жить так, как мы хотим.
Хомо_сапиенс• 02 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну якби ви пили, курили, матюкались та ще й могли їй відповісти так щоб та рота боялась відкрити і сказати, щось криве. Ви були б ідеальною. Вилазять на голову тим хто дає вилізти, знаю по собі.
Ответ дляМой_ужин
Якщо брати по статусу, то в мене сімʼя заможніша, ніж його. Їх мати виростила в бідності. Характер в нас однаковий. Зовнішність в нас також нормальна. Він не гарніше мене, можливо навіть сказати навпаки) В мене хоч дві вищі освіти є, а в чоловіка крім атестата зі школи, більше нічого немає.
Снегопадка• 02 февраля 2024
Моя подруга вышла замуж за сына научного сотрудника, такая из себя интеллигенция
Подруга рентгенолог , постоянно на 2-3 х работах и ночные и суточные и дневные смены брала , хорошо жили отдельно , пока она не забеременела одним , потом вторым ребенком
В общем вернулись они жить к его маме , подруга в декрете , муж где -то охранником на стройке
Приходит его мать домой и говорит -там сэконд новый открылся для таких нищих , как Вы .
Представляете ?
Она не сына винила, что он ничего заработать не может , а подругу , что она сидит с детьми
Я Головна• 02 февраля 2024
А зачем общаться со свекровью ? Где эти обязанности прописаны 🤷‍♀️
НетЕщеНаверное• 02 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Та навіть якщо б у вас взагалі нічого не було, то маму взагалі не обходить. Ви вибір сина, на тому крапка.
Ответ дляВсеЧетко
Чомусь не перегризає і не тікає, навпаки хоче прожити зі мною довге життя. Напевно, вже я не така погана. Я доречі, колись сказала свекрухі, що якщо б я була така погана, як вона собі думає. То він би від мене пішов. І ніяк би я його біля себе не втримала б. Як колись вона, не змогла втримати чотирьох своїх чоловіків.
Ответ дляХомо_сапиенс
Можливо треба такою стати?😂
Ответ дляЧервона калина
Боже, є ж такі прешелепкуваті свекрухи. І скільки вона вам грошей запропонувала? В скільки оцінює свободу свого сина?😂
Ответ дляЯ Головна
Не знаю, завжди мені вбивали в голову, що потрібно спілкуватися і жити в мирі з нею.