Ушла и Пришла• 02 февраля 2024
Хелсі, після оновлення, показує тільки мене а дітей ні
Раніше в особистому кабінеті, в прийоми або направлення були і мої записи і дітей
Тепер тільки мої. Де подивитися наприклад наскільки я записала дітей на прийом, чи певне направлення?! Не можу знайти.
Ушла и Пришла
• 02 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у меня тоже дети слетели. надо заново их регистриролвать
Так они есть в пов´язані особи, я не можу їх заново
ЧупакабраЗеБест• 02 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
у меня пусто там. ни одной особы.злая блин
Ушла и Пришла
• 02 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А у меня все есть дети муж а толку
Покращена• 02 февраля 2024
Ответ дляУшла и Пришла
А у меня все есть дети муж а толку
я тепер як записую дітей на прийом зразу скриню сторінку, бо потім не знайду кого і на коли я записала)))
Смайлик• 02 февраля 2024
Це треба до лікаря йти може зробити верефікацію. І ще, моя дитина не підтягувалась коди виповнилось 14 років. Коли отримаєте ід картку треба оновлювати данні у лікаря. Я таке робила. І направлення ще дублюються смс.
Смайлик• 02 февраля 2024
Ответ дляJastina
І в мене чогось перестало дітей показувати. В підтримці пишуть що треба щоб мій номер телефону їм у їх кабіне лікар заніс. Я педіатра спитала. Вона каже ваш номер є, вам же і направлення їхні смс приходять.
У мене вносили не мій а дитини номер. І приходять смс на направлення і йому і мені.
Якось пояснювали, що кожна людина свій номер телефона своє направлення.
Я ходила ми оновили данні і все підтягнулось.
Котомафия• 02 февраля 2024
у мене інша проблема. всі є, зато лікар пропав, пише, шо нема такого
Тану на сонці• 02 февраля 2024
Ответ дляКотомафия
даже если искать его в поиске хелси??