Крошка Енот• 02 февраля 2024

Як бути з мамою якщо я хочу переїхати?! Одразу обіди

Живемо сім´єю з моєю мамою, двоє дітей. Коли з чоловіком зустрічались то пожили пару місяців на квартирі зйомній, потім переїхали до мене.
Вже рік як немає чоловіка мами, там в нього хатинка, дві кімнати, можна жити, правда немає ванни і туалет на вулиці. Але літом можна щось зробити, в принципі жити можна. Мама моя не вміщується в мою сім´ю але нічого не може відбутись щоб вона не знала, що я по дому починаю робити вона тут як тут а що це ти робиш і т.д Дитина не хоче робити уроки, я її прошу давай зробимо, мама з іншої кімнати до дитини теж заспокоює і просте щоб зробила або до мене що залиш її, менша робе істерику моя мама вже бігом біжить її заспокоїти, хоча я знаю що вона зараз через 3-5 хв сама заспокоїться, не треба її трогати. І таких ситуацій дрібних багато
І в селі ми не допомагаєм, коли вона туди літом їзде робити щось, хоча може не їхати, відпочинку так ні, все болить але працює на городі. На сусідів з собачкою що гуляють вона з них сміється.
І те щоб ми переїхали вона обійдеться і не зрозуміє цего. Бо типу я її на старості залишу саму, доглядати її не буде кому. Типу я її кинула. І звонити тре буде 2 рази на день.
Але мене вже так все замахало що жесть. Я хочу вже пожити без неї
ЗдесяЯ• 02 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Діти маленькі, на унітаз ще не ходять
а на дырку на улице ходят? автор не писала возраст детей
Милота• 02 февраля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Це неможливо, щось в неї поміняти, просто нереально, повірте (
Я не сказала, менять маму. Но вы можете изменить свое поведение, свои реакции в общении с ней. Вы поддаетесь на её манипуляции. Стоит над душой пока вы собираетесь, и что то там твердит. Гаркнули хорошенько что бы ушла, и всё. Да, она обидится, будет изображать сердечный приступ. Но вы должны устоять.
Короче консультация с психологом вам точно нужна. Поищите, есть и бесплатно онлайн.
Гопница-Советчица• 02 февраля 2024
Ответ дляДелиВерка
Автор пише заради себе, а не штанів.
Вона так не пише, але між рядками це чітко видно.
автор Крошка Енот • 02 февраля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
Що саме? Ви про що?
талый снег• 02 февраля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
А, ну да, то, что Автор хочет жить своей семье, на Советчице называется ’ради штанов’. А должна жить ради мамы?
Байрактарна• 02 февраля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Я боюсь що це для неї буде стрес і серце вхопить
Вона дуже образиться, скаже що вона мені непотрібна, я розумію це все будуть маніпуляції (
Ви якась дивна. Ви доросла людина і самостійно вирішуєте як жити. Чого Ви все мамкаєте? Хай ображається. Чи все життя на ці маніпуляції вестись?
забиякина• 02 февраля 2024
Виїжджайте, автор, я так 20 років промучилася, бо мати істерики влаштовувала що повішається, якщо ми виїдемо а хату спалить, характер її з віком жахливо погіршився, психологічно коні мочить та енергію вампирить.І діти все оце спостерігали.В мене ще гірше, будинок мій, вона прийшла після розлучення типу поживу трохи і поїду в село де батьківський будинок.Але так і не виїхала, при будь-яких скандалах кричить ну нема мені куди йти, нема, а коли пропоную що ми виїдемо кричить і я з вами, не залишусь одна.
І все так як ви описуєте, всюди носа пхає, балакаєш з дітьми а коментує чи відповідає вона.Виїжджайте, морально там буде легше
Гопница-Советчица• 02 февраля 2024
Ответ дляталый снег
У неї є діти. Якби не було дітей, то можна було б жити під мостом. Треба ж розуміти свою відповідальність перед власними дітьми, а не вважати, що і на горшок походять і у відрі помиються.

Та і якби автору так горіло, то можна було б зʼїхати і до моменту звільнення хатки чоловіка в селі.
ЖенаАйтишнеГа• 02 февраля 2024
Жити з туалетом на вулиці не варіант. Краще зніміть собі поруч квартиру
Сяду на шию, дорого!• 02 февраля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Моя інша, вона нічого не хоче, сидить в ютубі днями, літом на городі, хоча ноє що все болить, грошей немає, але на дорогу дорожче туди, вона сидить там але їзде додому в місто
Вона навіть в приват нічого не може, поповнити телефон і інші дрібниці, їйтреба показати 100 разів, на 102 вона не зможе і знов до мене щоб я поповнила. Вона знає тільки картоплю пахати, все. Її мама так привчила, їздити в село вічно, допомагати
Вона могла б ще десь працювати ? Ніяк? Невитраченої енергії повно .
автор Крошка Енот • 02 февраля 2024
Ответ длязабиякина
Так, в розмови лазить а коли кажеш я сама свої дітей знаю як, то ображається ікаже що вона мені не потрібна, сама одинока, нікому не нужна, і я з нею не хочу розмовляти ніколи, а в мене така образа на неї за дитинство
Це жах морально
автор Крошка Енот • 02 февраля 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Її рука болить після перелому, ноги болять
Але ціле літо, осінь нагороді пахати не болить
Байрактарна• 02 февраля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Це жах морально
Ну хай каже, чого ви вбиваєтесь, не розумію взагалі. Ви або поїдете, або вона вас доїсть морально. Я свою 2 дні макс витримую, ще в 16 втекла.