Анонимарик• 03 февраля 2024
А як Ви ви вітаєте з днем народження свекруху?
Мова не про подарунки. А по телефону, приїжджаєте? Чи як святкуєте?
Марафетчица• 03 февраля 2024
Не вітала особисто ніколи. Вітає чоловік від нашої родини. Чоловік теж особисто не вітає моїх батьків, дзвоню я і вітаю від нас (від мене, чоловіка і дітей).
Анонимарик
• 03 февраля 2024
Ответ дляАдминко
Нет. С чего бы. Не представляю чтоб меня все родственники мужа поздравляли по очереди.
Поздравление от семьи.
Ну по різному буває. Я вчора привітала, то зі мною через зуби говорили, бо онучка ще не дзвонила. І ще я так розумію образа була, що не приїхали. Але мені не звикати.