Викачую яйцями• 03 февраля 2024

Підлогове покриття в квартирі. Яке обрати?

Добрий день. Поділіться досвідом, яке підлогове покриття дійсно хороше. Дивились в епіцентрі ламінат, якось і тактильно і по відгукам в інтернеті якість так собі... Можливо є окремі марки на які варто звернути увагу?
Хочу зробити гарно і якісно, аби не довелось замінювати через 5 років.
Дякую наперед всім хто поділиться своїми знаннями та досвідом ремонту!
аромат Жука• 03 февраля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Вініл у догляді легкий? Псується меблями?
Вініл - це, спрощено, модернізований лінолеум.
Інша технологія виробництва, але загальні експлуатаційні характеристики ідентичні.
Большой секретик• 03 февраля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Теж на нього дивлюсь. А ви вирівнювання підлоги робите під нього?
Да, до бетона все убирали
Большой секретик• 03 февраля 2024
Ответ дляВеликий сатирик
Нет никакого ухода за ним. Помыл и все. Воды не боится, мебели не боится, домашних животных тоже.
Выбирали из за его устойчивости к воде.

И потому что он устанавливается и на клик и на клей. у нас по всей квартире единый под без порогов.
Окно красивое у вас
Великий сатирик• 03 февраля 2024
Ответ дляБольшой секретик
Окно красивое у вас
Да. Из за этих окон и высоких потолков и выбрали эту квартиру
забиякина• 03 февраля 2024
Ответ дляБольшой секретик
Долго выбирали, перечитали кучу информации, советовались с ремонтниками, и остановились на нем.
Яку фірму порадили?
Большой секретик• 03 февраля 2024
Ответ длязабиякина
Яку фірму порадили?
https://basispro.com.ua/ru/laminat-spc-treasure-la...
автор Викачую яйцями • 03 февраля 2024
Ответ дляаромат Жука
А як тактильно коли ступаєш? Є сенс переплачувати?
аромат Жука• 03 февраля 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Тут не підкажу.
Вивчала ці матеріали, коли ремонт робили.
Ламінат мені не подобався, то ж розглядала варіанти.
Врешті решт обрала корковий ламінат. От у нього точно є різниця щодо тактильності. Можна і взимку босими ходити) Плюс відсутня гучність (корок поглинає) і твердість, так би мовити. Але дорогий зараза(
Крим мій• 03 февраля 2024
В мене теж корковий ламінат. Все в ньому добре окрім ціни і вразливості щодо псування. Стілець залишає вмятини, є подряпини. Але тактильно приємний і теплий. Він у нас в спальні, гардеробній і вітальні. Як би ще раз обирала покриття, то знов би взяла корок.