Миссис Буркул• Изменено 03 февраля 2024

Свекруха пішла в вебкам

Спочатку вона тусовалась на звичайному сайті знайомств якомусь, просто заради спілкування, вела там прямі ефіри, їй там розочки-сердечки дарували усілякі. А потім з нею зв´язалася якась менеджерша і запропонувала на якійсь платформі просто сидіти в ефірах. Ну, все теж саме, тільки на їх сайті. Ну максимум, що змінилось, це те, шо вона сидить в ліфчику спілкується з чатом, все чемно, нічого такого відвертого немає. Працює по 3-4 години. Тобто, її день так починається, порається по дому, котів, собак і чоловіка нагодує. І потім робить яркий макіяж, чолку лаком виставить як треба і йде в спальню вести ефір. Перед тим чоловіку пригрозить, що не шумів і не відволікав! Так вона йому купила курточку і ботінки, і нещодавно він зуби лікував за її кошти) В місяць 20-25 тис. грн заробля. А ви б як би ставились до такого, якби ваша свекруха або мати таким займалась?
Результат:
вже голосів: 140
121 (86.43%) Позитивно
19 (13.57%) Негативно
Лялькодзьоб• 03 февраля 2024
Только позитивно!
Дайте ссылку на свекровь

Кумедна• 03 февраля 2024
Не завидуй
Снідаю авокадо• 03 февраля 2024
Никак. Что хочет, то и делает. Не хватало ещё в её жизнь погружаться
Мой_ужин• 03 февраля 2024
Це та свекруха, яку ви застали за мастурбацією?
Кумедна• 03 февраля 2024
Ответ дляМой_ужин
Собі чи свекру?
автор Миссис Буркул • 03 февраля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Только позитивно!
Дайте ссылку на свекровь
Ні, ви що) Не треба їй псувати рейтинг)
Анонім Секретар• 03 февраля 2024
Я бы скорее не знала, как относится к тем, кто на это смотрит, ей 78.

Khmelnichanka• 03 февраля 2024
Це топ - тема! Дякую за вечірній позитив :)
Мой_ужин• 03 февраля 2024
Ответ дляКумедна
Собі чи свекру?
Та собі начебто. Тема нещодавно тут була, мабуть цієї ж авторки
автор Миссис Буркул • 03 февраля 2024
Ответ дляМой_ужин
Ні! Там такого немає, лише таке спілкування, трішечки з фліртом, без усіляких ізвращеній.
автор Миссис Буркул • 03 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
їй 65
Лорка-хлорка• 03 февраля 2024
Я бы ей сказала, что мне тоже нужна курточка и ботинки и чтобы она трудилась активнее)
Играю у края• 03 февраля 2024
фух хоч поржала😂
Лорка-хлорка• 03 февраля 2024
Ответ дляИграю у края
фух хоч поржала😂
Я тоже))
автор Миссис Буркул • 03 февраля 2024
Ответ дляКумедна
Не завидуй
Так я тільки за) Рада що в неї з´явився додатковий дохід)
Лорка-хлорка• 03 февраля 2024
Ответ дляМой_ужин
Наверное на машину мужу зарабатывала
Святатабожа• 03 февраля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
їй 65
Эх,если бы я не знала,как это работает,поверила бы.Нлрмальные модели не могут раскрутиться,а тут 65
автор Миссис Буркул • 03 февраля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Наверное на машину мужу зарабатывала
Ні там на машину врядче заробиш, великий відсоток йде власникам платформи.
Лорка-хлорка• 03 февраля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Пусть оформит ФОП

Позитивна• 03 февраля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Скільки їй років?
САМ_ТАКОЙ• 03 февраля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Хоть что за сайт?) може и нам такой нада?)
автор Миссис Буркул • 03 февраля 2024
Ответ дляПозитивна
Скільки їй років?
65 років
Все возможно• 03 февраля 2024
Круто🥰
Я тоже хочу таким займатися
Скиньте сайт
Сверуня ума!
автор Миссис Буркул • 03 февраля 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Адмін забанить за рекламу)
САМ_ТАКОЙ• 03 февраля 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Адмін забанить за рекламу)
Так не ссылку, буквами напишите просто
Заюшка_хозяюшка• 03 февраля 2024
Пощастило Вам із свекрухою! Живе своє життя на повну!
asjaua• 03 февраля 2024
Я б тікі за, бо це трохи зняло з нас фінансове навантаження)
автор Миссис Буркул • 03 февраля 2024
Ответ дляasjaua
А вона харизматична жіночка у вас?)
Коплю на груди• 03 февраля 2024
Я працювала декілька років будучи студенткою на хотілки всі мала гроші, батьки знали, ню не було
Клептоманка• 03 февраля 2024
Цікаво,шо це за сайт?