З горіха зерня• 03 февраля 2024

Де вигідніше замовляти косметику Rituals?)

Поділіться,будь ласка, хто де саме купує?)
Та легко!• 03 февраля 2024
Я в Польщі була,то в магазині купувала.Акцій не було.
Цветов Мне срочно• 03 февраля 2024
К них в магазине на чп или перед рождеством
Козяка-маляка• 03 февраля 2024
Чим вона така унікальна, що аж замовляти треба? Купую періодично, коли буваю в Європі, ну пінки і скраби непогані, але щоб морочитись замовляти, воно того не варте.
Пліснявілий сир• 03 февраля 2024
В ней ничего особенного
Моль Моллівна• 03 февраля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Мені у них дуже подобається скраб для тіла з преміум колекції, гарний скраб для обличчя (хоча так у мене інша косметика), і дуже класні засоби для прання.
автор З горіха зерня • 03 февраля 2024
Ответ дляКозяка-маляка
Чому так думаєте?
Сонечко• 03 февраля 2024
Що ви там купуєте? Подарували на роботі сертифікат я нічого там вибрати не можу, якесь все ніяке, другий раз вже хожу нічого не вибрала(
Сонечко• 03 февраля 2024
Ответ дляТа легко!
Купа акцій було на різдвяних розпродажах
Пліснявілий сир• 03 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Лучше уж коллистар для тела
Козяка-маляка• 03 февраля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Чому так думаєте?
Тому що користуюсь. Скраби і пінки подобаються, гігієнічки таке собі, крем для тіла ніякий, засоби для волосся теж, мило-пінка перестав працювати дозатор десь через тиждень. Засоби для прання, навіть не знаю, чим вони такі чудові, мене і з ватсонса цілком влаштовують.
Моль Моллівна• 03 февраля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Лучше уж коллистар для тела
Коллістар мені не підходить, пробувала різні серії від скрабів до SPF.
Пліснявілий сир• 03 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Гуам?
Моль Моллівна• 03 февраля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Гуам?
Ви маєте на увазі косметику Guam? Я нею не користуюсь і не планую.
Пліснявілий сир• 03 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Да
Моль Моллівна• 03 февраля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Да
Як я вже сказала - не користуюсь і не планую змінювати свою доглядову косметику. З Рітуалса з догляду у мене тільки скраб для тіла з їх лімітки (хоча і стандартна серія ок) і скраб для обличчя. Іноді беру гель для душу. Весь інший догляд - інша косметика.
Нервогенератор• 03 февраля 2024
Ответ дляСонечко
Мені подобається пінка для душу і цукровий склад для тіла
Пліснявілий сир• 03 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
В каком возрасте вы ещё пользуетесь скрабом для лица?
Моль Моллівна• 03 февраля 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Пані, Вас так зацікавили саме мої коментарі :) Перепрошую, а чим саме вони Вас так привабили?
Викасикрет• 03 февраля 2024
В них класні свічки та аромати для дома
Пліснявілий сир• 03 февраля 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Просто женщины обсуждают косметику,не?
Ms. Iphone• 03 февраля 2024
Проверьте цены в Сефоре и Дугласе. У меня был солевой скраб от Ричуалс. Ну что сказать, скраб от Лирене намного лучше.