fialka123• 03 февраля 2024

Чем кормить 8-летнего ребенка. Крик души

Это не буду, это не хочу. Мясо, котлеты, рыбу, сосиски, пельмени, молочка она не ест. Картошка, курица, рис и каши. Она не ест даже бутерброды. Из фруктов бананы, мандарины и яблоки. Я лежу каждый вечер и лопается голова, что ей завтра готовить?? Ауизма нет, если что. Нервов моих уже тоже
автор fialka123 • 03 февраля 2024
Понимаете, я хочу чтобы ей было вкусно и разнообразно. А не получается
ginora• 03 февраля 2024
Ответ дляallo4ka21
Ото проблема. Хто не хоче їсти, що мама приготувала, той сидить голодний. Як зголодніє, то поїсть.
Тут вияснилося що мій підліток їсть запечену підчеревину

Бо між школою і басейном треба було щось швидко з´їсти
І йому навіть сподобалося)))
Contento• 03 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Тут вопрос в том, чтобы ее накормить. Есть хочу, но это не буду, это не буду и это тоже не буду. Аааааааа
А раньше у вас такие проблемы были или только сейчас проявилось?
Скай ОМалли• 03 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Так вона зараз хоче вкусно и однообразно,розумієте? Однообразно їй треба. То шо Вам треба,щоб відчувати себе гарною мамою,то зрозуміло. Но Ви б прислухалися до дитини саме в цьому питанні. Ніхто ж не каже тримати її сутками на мівіні і картошці. То особисто Вас якісь проблеми психологічні. Ви смаки дитини,бачу,не особо поважаєте
ginora• 03 февраля 2024
Ответ дляСветік
Вы наверное ее долго кормили грудью? Я заметила, что такие детки очень переборчивы в еде. По теме: а блинчики разные тоже не любит? Дети все их обожают, мне кажется. Омлет тоже нет? Може какие-то запеканки, с той же курицей. Может вместо курицы подменить кролика.
Та ви що

Я свого до 2.2 годувала
Їсть ВСЕ
овочі любить . Перець, моркву.
Бутерброди з підчеревиною
Борщ, котлети, солянку
Чебуреки, олів´є, голубці.
А, холодець не любить.
автор fialka123 • 03 февраля 2024
Вспомнила! Ещё она ест оливье и свежие огурцы)
автор fialka123 • 03 февраля 2024
Ответ дляContento
Ну она всеядной никогда не была, но с началом школы вообще трындец начался
Скай ОМалли• 03 февраля 2024
Я коли бачу дітей,які їдять різні мутні супчики, брі, моцарелли,маслини,салатики,ковбаси різні,тушіння і тд я і радію і диву даюся.
Але не бачила ще жодної дитини,яка б не їла піцу,ще з інгридієнтами можна погратися,но піцу пруть чомусь усі. Дивина
автор fialka123 • 03 февраля 2024
Ответ дляСкай ОМалли
Ну Вашій дитині є шо їсти,от правда,готуйте одноманітно 10 страв і не партеся. Зранку омлет,на обід биток з макаронами,на вечір картоплю в мультиварці посмажте великою соломкою,,вона така типу смажена але типу і тушена,але сухенька. На наступний день насмажте млинів,на обід знову биток з макаронами,на вечерю картоплю селянку в духовці. І так готуєте те саме днями. Шо ще треба?
Надо наверное научиться делать блины. Их она у бабушки ест, а я не умею
автор fialka123 • 03 февраля 2024
Ответ дляginora
Ну скільки буде їсти.
Логично)
Светік• 04 февраля 2024
Ответ дляginora
Та ви що

Я свого до 2.2 годувала
Їсть ВСЕ
овочі любить . Перець, моркву.
Бутерброди з підчеревиною
Борщ, котлети, солянку
Чебуреки, олів´є, голубці.
А, холодець не любить.
А який вік вашої дитини?
ginora• 04 февраля 2024
Ответ дляСветік
А який вік вашої дитини?
14.
Проблем з їжею не було ніколи.
автор fialka123 • 04 февраля 2024
Ответ дляСкай ОМалли
Знаю,по сю пору ненавидять,туди ж тушкована картопля і тд. Має лежати зрозумілий шмат м´яса чи битка і чистий сухий гарнір і окремо на тарілочці квашені огірки. Готуйте те шо їсть і не придумайте різноманіття. Сучасні діти часто не їдять супи-баланди,підливи,запіканки з топора, туї-рататуї,вінегрети-олівє-шуби в топку
Вот, точно! Отдельно гарнир, отдельно кусок курицы. Потушить вместе - уже не ест
Карамелінка• 04 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Да! Долго! До 3 лет почти, до садика. Блины я делать не умею, стыдоба
Научить? Я без стеба.
Скай ОМалли• 04 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Бо в школі подають гарніри залиті підливами. А сухі котлети з сухим гарніром розбирають відразу. Лишаються гарнір ц м´ясо з соусом. Або зроблять сирники чи запіканку,дійсно смачні,. і поллють при подачі сметаною. Моя дуже страждала,но пересилити себе не могла,було таке,шо вимінювала мокрий сирник на сухий у друзів,яким байдуже на підливки
feminee• 04 февраля 2024
А пасту болоньезе ? Хоть там и макароны, но там много мяса и овощей, еще пармезан. Мои любят, хоть и не все едят
Иногда я заменяю макароны на гречку, тоже едят.)
Светік• 04 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Просто у нас племянника долго кормили и мальчика-соседа до 3.5 лет. Ох, мамы и намучались. Придут в гости и покормить невозможно. Но сейчас они подростки, аппетит хороший, то уже такая проблема исчезла. Так что немножко терпения.
Скай ОМалли• 04 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Це не Ваша унікальна,це багато таких. Моїй 12 і підсвідомо здається,шо воно брудне і просто гидко від цього. А раніше не могла пояснити,просто не їла.
Скай ОМалли• 04 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Ну,вибачте тоді,йду з теми,бо зараз мене понесе
Santa_n• 04 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Повірте, у вас супер великий вибір. Моєму 11. На пальцях однієї руки те, що він їсть
автор fialka123 • 04 февраля 2024
Ответ дляСкай ОМалли
Если бы я не уважала, я бы заставляла ее есть то, что она не хочет
Santa_n• 04 февраля 2024
Ответ дляСкай ОМалли
Мій їсть лише з сиром
ginora• 04 февраля 2024
Ответ дляСветік
Ааа, то це навіть не про свій досвід говорите

Це ви про якихось гіпотетичних дітей подруг?)))
До речі, мене мама годувала до 2.2

Ніяких проблем з їжею ніколи не було
Santa_n• 04 февраля 2024
Ответ дляСветік
Я кормила рік, вже 11 і це просто жесть
Inno4ka-ya• 04 февраля 2024
Ответ дляfialka123
Ну сколько же можно готовить биточки и курицу. Я сама уже скоро закукарекаю
Супы тоже не ест? Блины, тефтели, фрикадельки?
Inno4ka-ya• 04 февраля 2024
Ответ дляwind-d470
Моя не ест все,что вы написали, и еще картошку и курицу. Каши, салаты и супы, где белок ей брать-непонятно.
А что ж ест?
allo4ka21• 04 февраля 2024
Ответ дляginora

І йому навіть сподобалося)))
Моя нещодавно теж їсти почала все. Проводили місячний експеримент, вона отримала гроші на життя і мала на них прожити, гроші, звісно, швидко закінчились, а от місяць ні🤭 щось вимагати вона не могла, тому їла, що я приготувала. Давно я в неї такого апетиту не бачила.
Светік• 04 февраля 2024
Ответ дляginora
14.
Проблем з їжею не було ніколи.
Та у вас взагалі молодець. Бо моя донька з вашого списку половину не їсть. Хоча і вважаю її не перебірливою. Звісно, що всі ми різні. Але відсоток великий дітей, які довго на ГВ, потім проблеми з харчуванням. Можливо ви годували і пропонували всіляку їжу. У моїх знайомих було годування груддю не нормоване, 24/7.
автор fialka123 • 04 февраля 2024
Ответ дляСкай ОМалли
Хм, интересно)
автор fialka123 • 04 февраля 2024
Ответ дляfeminee
Не. Оно ж мешанина непонятная по ее мнению