Это не буду, это не хочу. Мясо, котлеты, рыбу, сосиски, пельмени, молочка она не ест. Картошка, курица, рис и каши. Она не ест даже бутерброды. Из фруктов бананы, мандарины и яблоки. Я лежу каждый вечер и лопается голова, что ей завтра готовить?? Ауизма нет, если что. Нервов моих уже тоже
Ответ дляСветік
Ви дуже любите посміятись. Це добре. Які гіпотетичні діти? Племінник і сусідський хлопчик, який бував у нас майже кожного дня. Племіннику ми варили тільки макарони. Він тупо їв самі макарони з маслом кожного разу. А сусідський нічого і не їв, до 3.5 років безперестанку прибігав до мами, піднімав одяг і смакував молочко. І це правда. Вже ваш посміхаючий смайлик недоречний.
Ці двоє дітей, це вся стистична вибірка про дітей, яких довго годували?
Ви розумієте, що не можна робити висновки про двом дітям?
Ответ дляginora
Розумію. До чого тут статистика? Я написала, що помітила таку закономірність. Це чисто мої припущення, тому і запитала в автора. Нижче також хтось написав, що, коли вводили прикорм, то щось пропустили. Я схиляюсь до того, що діти, які на ненормованому ГВ, прикорм погано сприймають і не хочуть щось пробувати нове, жувати, простіше підняти у мами футболку. До того ж вони майже завжди ситі. Тому так в подальшому з харчуванням погано. Повторюю, що я не претендую на якусь номінацію. У вас своя думка, у мене своя. В цьому не має нічого ж страшного.
Ответ дляСветік
А , наприклад, мого сини і мене ви помічати не будете, бо ми до вашої гарної теорії не поміщаємо.
In Love Love• 04 февраля 2024
Ответ дляСкай ОМалли
Я коли бачу дітей,які їдять різні мутні супчики, брі, моцарелли,маслини,салатики,ковбаси різні,тушіння і тд я і радію і диву даюся.
Але не бачила ще жодної дитини,яка б не їла піцу,ще з інгридієнтами можна погратися,но піцу пруть чомусь усі. Дивина
Мій піцу не їсть зовсім, і макарони не їсть, хоча всі діти їдять. Він теж мало що їсть((
Ответ дляginora
Слухайте, та досить вже. Причепились. Написала 2 речення про ГВ. Далі намагалась підсказати щось автору. У автора питань не має. А ви все не можете заспокоїтись. Дуже добре, що у вас все так чудово склалось з харчуванням. Молодець ваша дитина, що їсть і сало, і шубу. Смакуйте і надалі. Надіюсь, що і у автора теми якнайшвидше зміниться ситуація.
Ответ дляViolya
У меня сын 10 лет переборчивый, но и я такая была, так что вхожу в положение. Меня в свое время в очень сильное РПП загнали родичи, до сих пор проблемы.
Можно бутерброды с сыром делать горячие на завтрак или ужин, на обед всегда делаю сбалансированную тарелку (гарнир, белок и овощи), например рис, запеченный лосось и салат из зелени и огурцов, или гречка, грибы, спаржевая фасоль жареная, можно макароны, жареный сыр панир и оливки. Все это не должно смешиваться на тарелке
Из перечисленного вами моя будет есть только рис и огурец😆
OlenkaPekaryeva• 19 февраля 2024
У мене син молодший у 6 років зараз їсть і п´є: сирники, рисову кашу молочну, макарони, банани, пончики, піцу, кавун, диня, груша, какао, пельмені, йогурт, воду, соки, тортики, печиво, крильця курячі і сосиски, цукерки. Все.... Супи, борщі пробувати навіть вже не хоче, картоплю їсть тільки з Макдональдса. Теж важко меню йому складати. Спасаюсь тим, що випікаю йому всякі шарлотки, кексики, тортики.