Пишу вірші, дорого• 04 февраля 2024
Психолог зіпсував стосунки
Є багато тем про те, як ніби-то психолог зіпсував стосунки клієнта з родичами. Давайте розкажу вам історію з іншого боку на основі узагальнюючого досвіду своїх клієнтів.
Дівчина 19 років має депресивний стан і самоушкоджуючу поведінку. Батьки не приймають стан своєї дитини, вважають, що треба просто вчитись і не забивати голову дурницями, які навіює психолог. Консультація психіатра - категоричне ні, ліки - ні за що, "ти не псих".
Жінка звикла догоджати всім в сім’ї (дуже негативний минулий досвід), віддати молодшій сестрі майже всю з/п - не питання, бо мама так сказала. Стосунки зіпсувались, "почала показувати свій характер". Тут вони просто ще не в курсі, що це психолог винен)
Соціальне оточення клієнта може або сприяти одужанню, або погіршувати стан. Як таких родичів залучити в ко-терапевти? Як думаєте таке можливо?
Жодних порад клієнтам я не даю, я завжди працюю з тим вибором, який робить сам клієнт. Працюю під супервізією психіатра і маю допуск до клінічної практики (тема не про мене).
Дідова баба• 04 февраля 2024
Тема «не про мене» но последнее предложение открытая реклама себя)))
Я таке знаю• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Маю вищу психологічну освіту і психотерапевтичну післядипломну.
Вчитись - це безперервний процес в моїй сфері.
Заочно?
Анонім Перший• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
так, але ж це руйнує стосунки, які для людини важливі (навіть такі).
Краще такі стосунки як описано, зруйнувати раніше.
Дикая Роза• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вас запитали ДЕ і КОЛИ 🤣
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Заочно?
очно 5 років.
Для таких недовірливих як ви я написала - маю допсук до клінічної практики, мій рівень кваліфікації вже перевірили компетентні люди.
Якщо ви цьому не повірили, то що вас змусить повірити в те, який саме ВУЗ я закінчила?))
Я таке знаю• 04 февраля 2024
Ответ дляДідова баба
В моем окружении несколько психологов. У всех у них проблемы в личной жизни и хреновые отношения с собственными детьми. Деньги за приём берут приличные. А я не верю, что человек, который не смог наладить отношения со своим ребёнком и три раза неудачно вышел замуж сможет помочь другому
Я таке знаю• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
очно 5 років.
В этой стране психологов начал выпускать, наверное ,даже аграрный вуз. Такие и психологи
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
що за психолог який не знає що це неможливо
Ще раз: я все знаю) і знаю, що такі родичі прозрівають тільки в найгірших випадках, на жаль.
Мені цікаво, як інші люди сприймають цю ситуацію. І відповіді в темі дуже здивували насправді.
Шалена невинність• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
там є питання) Чи можливо таких родичів залучити до допомоги?
Ви що сама не розумієте, що це не можливо? Часто єдиний спосіб одужання- мінімізувати контакти з родичами, почати жити окремо від них.
Патика-мотика• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
А у яких конкретно учбових закладах отримали вищу і післядипломну? На бюджеті чи платно? Денна чи заочна форма?
Дикая Роза• 04 февраля 2024
Ответ дляПатика-мотика
Автор гуглить ...не спішіть всі так
Броніки для Моніки• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
в моєму оточенні навпаки психологи благополучні
Патика-мотика• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
очно 5 років.
Я так розумію, що вуз якийсь не дуже престижний?
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
слушне зауваження в принципі. Хоча психолог же не передає власний життєвий досвід.
Питання, з якими саме запитами він працює. Наприклад, моя колега - профі в аб´юзивних стосунках, але при цьому має надмірну тривогу і не працює з тривогою.
KROX@• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не надо никого тащить в свой рай, думаю. Надо сепарироваться. Дать время родным подумать. Если через какое-то время примут ’новую’ дочь/сестру - отлично, если нет, то это их выбор.
П´яна вишня• 04 февраля 2024
Я думаю, что кто платит деньги-тот и заказывает музыку. И спец должен быть ориентирован за запрос того, кто за помощью обращается.
В мире все так устроено, что если где то прибыло, то где то обязательно убыло.
Времени, денег, внимания, чего угодно.
Другой вопрос-квалификация спеца. Хоть 100 дипломов прибей на стенку, а люди носят свои денежки тем, от кого реальный прок и улучшается качество жизни.
Времени, денег, внимания, чего угодно.
Дідова баба• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вы действительно хотите разобраться в своих вопросах или просто поболакати? Идите на форум психологов, там коллеги с вами поделятся, но а если «а поговорить» тогда, конечно, можно тут))
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляПатика-мотика
На бюджеті денна форма навчання. Психотерапевтична також очна 4 роки.
Дідова баба• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Можно быть хорошим теоретиком и плохим практиком
Солоденька цукОрка• 04 февраля 2024
В тексті питання якась каша. Мабуть така каша і в голові ’психолога’
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляП´яна вишня
Времени, денег, внимания, чего угодно.
саме так, люди платят за результат.
Як сказала моя колега - хоч яйцями викатуй)) просто викатування яйцями не допомагає))
Дикая Роза• 04 февраля 2024
Ответ дляДідова баба
Та сфоткайте вже ті дипломи і вбийте назвою закладів усіх одним постом 🤭
Смайликівна• 04 февраля 2024
Ответ дляЗадолбулька
А чому у котерапевти, а не сімейна терапія?
Потому что в семейной терапии пришлось бы работать со всеми и как-то балансировать. И реально заботиться о благе всех клиентов, вернее всей семьи. А не перекашивать ситуацию в сторону одного, действительно, ценой отношений в семье (даже если они и так были плохие). Привлекать семью, которая настолько ’нездорова’ с точки зрения психолога, в качестве помощи - очень странный ход. Особенно в сочетании с манипуляцией ’это же ваша ответственность, я и так делаю максимум’ (из сообщения автора).
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляДідова баба
У меня есть супервизор, все профессиональные вопросы я решаю с ним. Тема ’а поговорить’, так сказать замерить настроения)
И ответы немного озадачили.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляДідова баба
можно, а можно и наоборот. Может быть как угодно.
Шалена невинність• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Це перш за все ваша батьківська відповідальність. Хіба ні?
Я і так роблю свій максимум, але якщо об´єднати зусилля, результат буде кращий.
Якщо проконсультуватись з лікарем, то можна суттєв покращити стан. Якщо дитина день сидить і слухає сумну музику і ріже себе, то я не прийду до неї додому і не витягну її з кімнати, а мама може.
Ну це як приклад.
Скільки вам за таке треба було б заплатити грошей?)
В 90 відсотків випадків саме мама і є причина суїциду. Тут тільки дитині дожити до 16-18 років і з´їхати на свій хліб, тоді житиме.
Броніки для Моніки• 04 февраля 2024
Ответ дляСмайликівна
якщо в сімї є абюзери жертву консультують окремо абюзера окремо разом бути не може
Алгонавт• 04 февраля 2024
К психологу нужно ходить с мамой, может до этой мамаши дойдет что она паскудмт жизнь ребенку