Пишу вірші, дорого• 04 февраля 2024
Психолог зіпсував стосунки
Є багато тем про те, як ніби-то психолог зіпсував стосунки клієнта з родичами. Давайте розкажу вам історію з іншого боку на основі узагальнюючого досвіду своїх клієнтів.
Дівчина 19 років має депресивний стан і самоушкоджуючу поведінку. Батьки не приймають стан своєї дитини, вважають, що треба просто вчитись і не забивати голову дурницями, які навіює психолог. Консультація психіатра - категоричне ні, ліки - ні за що, "ти не псих".
Жінка звикла догоджати всім в сім’ї (дуже негативний минулий досвід), віддати молодшій сестрі майже всю з/п - не питання, бо мама так сказала. Стосунки зіпсувались, "почала показувати свій характер". Тут вони просто ще не в курсі, що це психолог винен)
Соціальне оточення клієнта може або сприяти одужанню, або погіршувати стан. Як таких родичів залучити в ко-терапевти? Як думаєте таке можливо?
Жодних порад клієнтам я не даю, я завжди працюю з тим вибором, який робить сам клієнт. Працюю під супервізією психіатра і маю допуск до клінічної практики (тема не про мене).
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Не думаю, що можна залучити родичів. Якби вони були адекватні - не впливали б негативно на вашу клієнтку.
та отож( Але почитайте навіть коментарі в цій темі.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
нам как-то пофиг
дякую, що поділились)))
Я таке знаю• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Це перш за все ваша батьківська відповідальність. Хіба ні?
Я і так роблю свій максимум, але якщо об´єднати зусилля, результат буде кращий.
Якщо проконсультуватись з лікарем, то можна суттєв покращити стан. Якщо дитина день сидить і слухає сумну музику і ріже себе, то я не прийду до неї додому і не витягну її з кімнати, а мама може.
Ну це як приклад.
Скільки вам за таке треба було б заплатити грошей?)
Моему ребёнку и без вас хорошо.
А как так, вы не хотите помочь страждущему бесплатно? У вас нет ни жалости, ни сострадания? А как же клятва гипократа и призвание ? Сколько вы берете за час работы?
Сиамская сороконожка• 04 февраля 2024
Раньше сестре всю зп отдавала, а сейчас психологу 😂
Недовольство родных понимаю 😂
Танго утрьох• 04 февраля 2024
’я завжди працюю з тим вибором, який робить сам клієнт’ - и в чем же тогда смысл вашей терапии, особенно если клиент, а значит ’не здоров’ делает неправильный выбор?
Потому многие и не видят смысла в вашей работе - толкти воду в ступе можно годами, реальных результатов с единицами можно психаналиттиков можно добиться.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Автор я так розумію ви психолог? У вас дуже погане висловлення думки, нема поступової розповіді. Вас дуже важко зрозуміти, а у терапії не може бути не зрозумілостей у пацієнта. Перед тим щоб працювати з людьми спочатку треба навчитися правильно будувати свою вимову і чітко позначати думку
Дякую, за ваші рекомендації.
Танго утрьох• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
там є питання) Чи можливо таких родичів залучити до допомоги?
А этим родичам клиент тоже будет платить? Или вы чисто свою работу облегчить?
Сиамская сороконожка• 04 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Автор темы и без ваших нравоучений имеет 1000 грн в час.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
я б сказала, тут важны не отношения, а квартирный вопрос. Потому что она, видимо, не может никуда уйти от них
давно живе окремо, уявіть масштаб проблеми.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляЗадолбулька
А чому у котерапевти, а не сімейна терапія?
сімейна - це інший рівень) на таке навіть свідомі родичі не завжди погодяться.
Прагматик флегма• 04 февраля 2024
Так сталось у житті, що мама попала в психлікарню з неврозом. І її лікар давай мене на сеанси з нею підряджати. Один раз я погодилась. Так ось, все було підлаштовано як моїй мамі зручно, під неї.а не мені. Нафіга мені така ’терапія’? Виходить, родичі мають підлаштовуватися під пацієнта, бути зручними для пацієнта, а самих родичів ні в що не ставити, ламати їх для одужання пацієнта. Супер!
Акукарача• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Ні, звичайно. Ви ж самі це розуміти повинні.
Сиамская сороконожка• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Моему ребёнку и без вас хорошо.
Какая клятва Гиппократа у психолога?
Это ж не психиатр.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляВсе возможно
Ви психолог і ще не зрозуміли відповідь на це питання? Скільки у вас досвіду?
І таки є різні випадки, мій брат теж мені віддавав свою зп. А потім я матеріально допомогла йому купити машину
у мене є всі відповіді)
мені цікаво, як думаєте ви і інші учасники.
Тема для обговорення.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляПатика-мотика
І питають, як залучити впертих родичів до терапії? Я вважала, що психологів вчать тим прийомам у вузах не один рік.
я цікавлюсь вашою думкою)
що робити, я знаю і так. Точніше розумію межі своєї відповідальності.
Я таке знаю• 04 февраля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Какая клятва Гиппократа у психолога?
Это ж не психиатр.
Короче пофиг и только бабки
Задолбулька• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
А котерапевт це якось дивно. Передбачає , що родич буде у позиції більш обізнаного і ’здорового’ стосовно клієнта.
Викасикрет• 04 февраля 2024
Ответ дляПатика-мотика
Де і коли Ви вчилися?
не поняла вопроса.
Вы намекаете на мой безусловный гений?))))
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ таке знаю
Моему ребёнку и без вас хорошо.
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Недовольство родных понимаю 😂
Для клієнта мої послуги безкоштовні, принаймі перші 10 сесій. Упс))
Патика-мотика• 04 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
не поняла вопроса.
Вибачте, думала, то пост автора
Я таке знаю• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я в этом цирке участвовать точно не буду. Родственник взрослый и совершеннолетний человек, пусть берет ответственность за свою жизнь в свои руки, а не бегает по психологам ’этовсемамавиновата’
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляТанго утрьох
вибір - що робити зі стосунками.
Ви хочете, щоб психолог розказував клієнту, що йому робити? Розлучатись чи зберігати стосунки? Ігнорувати батьків чи продовжувати спілкуватись?
Патика-мотика• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Спочатку написала не туди. Тому дублюю.
Автор, де і коли Ви вчилися?
Радуга-дуга• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Вы точно психолог? Такие глупые вопросы задаете
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляТанго утрьох
Я чисто облегчить состояние своего клиента. И за все, что может ему помочь.
курасаны• 04 февраля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Навіщо? Якщо проблема частково в них
БезПаспортаНеПродаю• 04 февраля 2024
Все больше психологов которым самим нужна помощь.
Приходилось общаться с ними по работе .. потом как узнавала что они психологи ахаха капец
Пишу вірші, дорого
• 04 февраля 2024
Ответ дляПатика-мотика
Спочатку написала не туди. Тому дублюю.
Автор, де і коли Ви вчилися?
Маю вищу психологічну освіту і психотерапевтичну післядипломну.
Вчитись - це безперервний процес в моїй сфері.