Жена сантехника• 04 февраля 2024
фарба для підлоги в кухні
Може хтось розуміється в асортименті нинішніх красок. Підкажіть, будь ласка, чим пофарбувати дерев´яну підлогу в кухні. Там завжди човплятьсЯ люди . Часто попадає вода. Яку фарбу обрати , щоб довго служила , не стиралася швидко. Замовляти планую на Розетці.
ВетерВпопе• 04 февраля 2024
Обычная алкидная эмаль ПФ-266. Она воняет сохнет долго но после нее глянцевое покрытие.
Жена сантехника
• 04 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Чи не швидко вона вичовгується ногами?
Чи не буде за пів року лиса підлога?
ВетерВпопе• 04 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Чи не швидко вона вичовгується ногами?
Чи не буде за пів року лиса підлога?
Это классическая краска для деревянных полов. Нет конечно она на годы.
Жена сантехника
• 04 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Щиро дякую за консультацію