Трільчиха• 04 февраля 2024

Не знайшовся чоловік для сімʼї

а хто був, то казали мені що не їх богиня, хтось казав, що разом нас не бачить і т.д. Я себе відчула тоді енергетично зпустошеною. Мені ще 35 Це все вже? Чому так важко в мене з цим?? Чому тоді вони не брезнували предлагати інтим, якщо я не богиня для них була, а для когось не тією, що разом не бачили мене? І що робити мені? Якщо б ви була самодостатня, обеспечена всім, була б можливість навіть не працювати, як жити? що робити?
Вилосипедниця• 04 февраля 2024
Відпустити ситуацію і все налагодиться
So_so• 04 февраля 2024
Я Вам на этот вопрос уже отвечала много раз.
Вам нужен хороший нарколог (давала ссылку на группы АА), психиатр и психотерапевт.
Будет чудо, если у этих троих всё получится.
автор Трільчиха • 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
я не пью тетя!! заспокойтеся. ви напутали
So_so• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Уже три месяца, я помню.
Organic• 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Уже три месяца, я помню.
Дайте ссылку на предыдущие автора темы?
Organic• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Чого доросла жінка звертається «тьотя» до іншої дорослої жінки?
Вилосипедниця• 04 февраля 2024
Адміни, додайте смайлик рекцій ’шок’ 🤯, бо часом є коменти, а смайлика нема.
автор Трільчиха • 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Уже три месяца, я помню.
я не пью. краще допоможіть мені, ось в такому питанні, що мені робити, бо я вже втратила бажання знайомитися з хлопцями, вони мені не цікаві вже, як мені назад вернути стан, щоб я це захотіла. Отблагодарю вас обовʼязкого як до мене дійде щось.
автор Трільчиха • 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
за наклеп про те що я пью, то лишне вже. Не займайтеся тут наклепом на мене, якщо я колись і випила тут на советчице, то це не повинно стати розумінням для вас того, що я пью постійно, не займатеся наклепом
Марафетчица• 04 февраля 2024
Автор, ще є час ...необхідно знайти гармонію в самій собі і тоді все інше підтягнеться. Насолоджуйтеся, кайфуйте, що у вас все є, не працюйте, займаєтеся тим, що хочеться, подорожуйте, фліртуйте, а не зациклюйтеся на необхідності вийти заміж.
ПС. Для мене пізно. Тому я вискочила заміж за першого ліпшого і народила дитину, яку виховую сама. Сьогодні 40+ здоров´я і енергія вже зовсім не ті, щоб бігати на дит.майданчиках і не спати , коли ріжуться зубки. Не самодостатня, не забезпечена, не можу дозволити собі не працювати, нічого не досягла, але донька... то безцінний скарб.
Знаю бакси• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Не знакомьтесь.....
автор Трільчиха • 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Уже три месяца, я помню.
Чого ви пишите мені, чому ви не даєте іншим людям мені допомогти щоб мені щось написали?? звідки ви знаєте що мені тут хтось не допоможе своєю думкою?? причему тут нарколог?? я не пью, сому вам це не доходить?? Я займаюся спортом, 3 р хожу в неділю, яке спиртне , за кого ви мене тут считаете вообще, я гарна жінка, приваблива, на моєму лиці не видно що я запойга якась баба який треба ще й психіатр.
So_so• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Мы с Вами этот диалог имели сто раз. Ваш единственный шанс это лечиться. Я пишу это неанонимно и прямо, чтобы Вы не думали, что моя цель Вас обидеть.
Пока Вы не исправите поломки в своем мышлении, где Вы жертва, а ужасные мужчины только и ждут, чтобы Вас использовать, ничего не изменится.
Про алкоголизм я уже и не говорю.
Тушьмушьнюшь• 04 февраля 2024
Покажи фигуру,подумаю
автор Трільчиха • 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Про алкоголизм я уже и не говорю.
я була і дитина ще, в школі мене не любили хлопці, я тоді не пила спиртне, самооцінка була хорошою, але чомусь із хорошою ше тоді самооцінкою ніхто не полюбив і мене це все дуже вразило. присему тут алкоголізм, якщо я не пью і мені не хочеться. Я молоко гаряче з медом пью перед сном
Почемучечка• 04 февраля 2024
Багата?
автор Трільчиха • 04 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Відпустити ситуацію і все налагодиться
скажіть, а ви відпустили і у вас все налагодилося? в скільки років?
миссДавеча• 04 февраля 2024
Не прыгать в постель к мужчинам,которые вас не ценят.и снизить важность всего этого
Радість моя• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Снизить планку. У вас слишком завышена самооценка. Хотите принца условно, когда сама мягко говоря далеко не золушка
Веккy• 04 февраля 2024
Ответ дляВилосипедниця
Відпустити ситуацію і все налагодиться
И что? У нас прям все замуж выходят? Много кто один всю жизнь
автор Трільчиха • 04 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
Починають ухажувати, забирати мене, кудись везти, добрі, хороші так себе вели зі мною( правда були нижчого рівню достатка, майже бідні) я потім розлаблялася і думала, ну нехай буде такий, не обеспечений, і після інтиму стосунки портять самі вони, показували себе собакою в овечьей шкурі. То як тоді вірити???
Оце так цабе• 04 февраля 2024
Благодарите Бога, что сразу поняли, что не судьба! Страшно представить, что было бы если поженились( Абьюз, мордобой, слезы...
Автор, не время видимо, ищите. Не прыгайте к каждому в койку в надежде, что он взамуж возьмёт! Брак это тяжело - пахать обоим нужно. А если ещё жить с нелюбимым - вдвойне!
Займитесь собой - спортом, похудайте, хобби найдите. Мужики шарахаются от девок, если видят, что сильно взамуж хочет! Это считывается
миссДавеча• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Вы сами виноваты,подбираете отребье и садите себе на шею.поумнеть для начала
Кринжова баба• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Психіатр вам потрібен.
Я серйозно.
Ви душна.
автор Трільчиха • 04 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
скажіть, що я робила не правильно, як мені тоді було зрозуміти що то було отребье? я теж колись була бідна, нещасна, але я почала багато працювати щоб це виправити, молодість свою віддала або час в жертву, зато зараз я щаслива, що не треба думати за задницю свою. думала що і ті хлопці нижче статуса чи по заробітку піднімуться, що разом через любовь все можна досягти.
автор Трільчиха • 04 февраля 2024
Ответ дляКринжова баба
Психіатр вам потрібен.
Я серйозно.
Ви душна.
а вам лікар
Пластилин_Колец• 04 февраля 2024
Это же уже 25 ваша тема?
Ашотакоя• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Шукати, автор, не там певно шукаєте, або не так себе ведете
автор Трільчиха • 04 февраля 2024
Ответ дляПластилин_Колец
Это же уже 25 ваша тема?
тоді напишіть те, щоб мені допомогло, дошла істина якась, можу отблагодарить, якщо доможете.
Пластилин_Колец• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Я вам писала в одной из ваших тем и другие писали