Їжак в панчохах• Изменено 04 февраля 2024
Підтримайте будь ласка. Розлучення, гроші(((
Дуже боляче бо з цією людиною ми були довго разом. Ми почали зустрічатись в віці 16 і 17 років, ще коли жили в селі. Разом поїхали в місто, починали все з нуля, було таке що і в гуртожитку жили. З часом все вийшло, ми побудували гарне життя, з 23 років вже жили в новобудові за дорогу аренду, були щасливі. Я так акцентую увагу на новобудові, бо для нас це було щось недосяжне, але ми разом прийшли до цього. В 24 роки він зробив мені пропозицію і ми одружились. Я переважно була вдома, він заробляв. В нього дуже виросла ЗП, і після цього він став іншим, хоч це звучить як класика жанру, але авін став холоднішим, почав ставитись не так як раніше. Ми відкладали на квартиру щоб купити, в основному відкладав він. З моїх вкладень там - 50 тисяч гривень. Через 9 місяців після шлюбу (нам зараз 25 і 26), він сказав що хоче розлучитись, бо в нього починаються інші стосунки і що він не нагулявся,. Бо зі мною з 17 років.
Не передати як мені боляче, коли з 16 років підтримуєш, любиш, цінуєш, а людина руйнує все просто так. Шкодую що була зручною, тим самим втратила його інтерес мабуть( Каже,. Що поверне мені гроші, але пізніше. А куди мені зараз йти? Їхати назад в село? Після стількох років? Освіти немає.
Сказав дасть 20 тисяч з моїх грошей шоб я на перший час знайшла житло, і що до кінця тижня щоб з‘їхала
А решта 30 тисяч? Ми живемо у Львові якщо це має значення в темі
Гигиенишвили• 04 февраля 2024
Як куди, подавати на розлучення, ділити навпіл майно, вкладати в освіту, може якісь курси колористика, чи типу того. Працювати. Займатися собою. ЖИТИ! І забути за нього, краще зараз ніж ще через 10 років. Гуляйте, живіть, може без нього ви будете набагато щасливіша
Хто ставить 🤦. Вам краще, якби писали, що автору потрібно сісти і плакати в подушку, чи їхати в село?
парИла я парИла• 04 февраля 2024
Сприйняти, як досвід і почати жити Своє життя, до цього ви жили його. Вам зараз треба пітримка і віра в себе. І все у вас буде, і навіть не одна квартира в новобудові, і не факт, що у Львові, а можливо і набагато краще містечко
Веселуха Муха• 04 февраля 2024
Жити радіти
Ділити пополам нажите
Підете працювати , знімете кімнату на перший час , все буде у вас супер
Ділити пополам нажите
Дивне створіння• 04 февраля 2024
А ви чим займалися ці роки?Тепер починайте спочатку-вчіться,працюйте,розвивайтеся,що б не вийшло знов отак
ИграйМойГормон• 04 февраля 2024
Буде Вам наука, що розчинятись повністю в іншій людині не можна. І забувати про себе теж. Добре,що це сталось коли Вам 25, все життя ще попереду. Йдіть, вчіться, проходьте,як мінімум,якісь курси.
Дивне створіння• 04 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Майна нема
Стебель березы• 04 февраля 2024
что значит - сказал дам 20 тыс?
подавайте на развод - если есть депозиты, ВСЕ пополам
если нет - вы в ж*пе, конечно
а в целом, классика жанра
вы еще очень молодая, все еще поменяется и будете счастливы
если нет - вы в ж*пе, конечно
а в целом, классика жанра
Гигиенишвили• 04 февраля 2024
Ответ дляДивне створіння
Майна нема
Гроші, це теж майно, вони ж відкладали на житло. В шлюбі все ділиться
Последний вагон• 04 февраля 2024
А чому ви переважно сиділи вдома, при тому, що живете на зйомі ?
Сільський ансамбль• 04 февраля 2024
Сподіваюся ви винесете урок. Бо я не можу уявити якого у вас немає освіти і роботи
Дивне створіння• 04 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Якраз там.Гроші в нього.
Сільський ансамбль• 04 февраля 2024
Ответ дляПоследний вагон
Бо це круто ніхолєри не робити і типу жити своє найкраще життя) а робота то для лохів
Гигиенишвили• 04 февраля 2024
Ответ дляДивне створіння
Якраз там.Гроші в нього.
Ну є ще така інстанція, як суд. В судовому порядку він автору має віддати 50%. Чи може, їй руки опустити?
Бокс-орун• 04 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Так они у него наличными
Сільський ансамбль• 04 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
50 % чого саме?
Орендованої квартири?
Обижулька• 04 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
А як вона доведе наявність тих грошей?
Гигиенишвили• 04 февраля 2024
Ответ дляБокс-орун
Так они у него наличными
Автор цього не уточнила, але автор в суді може повідомити, про готівку, яку вони в шлюбі складали
Помаранчова душа• 04 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
50% чего?
квартиры нет
деньги скорее всего у мамы.
какой суд? с чего адвокату плотить? у автора ни денег ни образования.
квартиры нет
деньги скорее всего у мамы.
Последний вагон• 04 февраля 2024
Ответ дляСільський ансамбль
Тільки лох зараз вже докладе те, що ховав, купить квартиру і одружиться, а крута діваха поїде в село крутити хвостики поросяткам! Юхуу!!
Обижулька• 04 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Повідомить, і той її видасть 500 грн.
Репетиторша• 04 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
І що далі? Якщо в нього неофіційна зарплата, то він скаже, що ніяких грошей немає 🤷♀️ і на тому все
Сільський ансамбль• 04 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Повідомити можна що завгодно
Правда така, якщо кошти не на банківському рахунку, то автору нічого не світить
Помаранчова душа• 04 февраля 2024
Ответ дляГигиенишвили
Складали і зʼїли.
Дивне створіння• 04 февраля 2024
Погано,автор,що нема освіти.Все рівно вчіть зно і вступайте.25 років то трохи часу пройшло,але ще все можливо.Паралельно робота,так,буде важко,але все ще можливо.Ви доросла,берете відповідальність за своє життя в свої руки.Дуже погано,що батьки не наполягли на вашому навчанні раніше і самі ви не захотіли.А зараз включаєте мотивацію,сідаєте за книжки і вперед.
Їжак в панчохах
• 04 февраля 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
А чем занимались Вы все эти годы? Почему нет образования?
Його робота пов‘язана з продажами. А я була в нього як менеджер , відповідала клієнтам онлайн і тд. Але офіційно я на цій роботі була ніхто(
Санька-4b93• 04 февраля 2024
Понимаю, что тролль очередной, но влезу. А чем вы занимались с 17 лет в городе? Уют в общаге создавали? Обычно люди уезжают из села на учебу, а вы ехали ’ поддерживать’ парня?