Крошечка-хаврошечка• 04 февраля 2024
Нацвідбір Євробачення
Какие у вас фавориты?
Начала смотреть 5-часовой стрим)))
Королева спама• 04 февраля 2024
Найбільше сподобалися циферблат і ягоди, Тереза & Марія 50/50, але впевнена, що вони виграють. У записі їх пісня ще норм, а живий виступ не сподобався. Номер не дуже, не вразили
Крошечка-хаврошечка
• 04 февраля 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Не верю,что кто то смотрит эту нудятину
каждый год
Дівчина заглядєніє• 04 февраля 2024
Спочатку ввалять мільйони на цю херню, а потім скиньтесь на дрони
После 18• 04 февраля 2024
Ziferblat і Yagody - те що мені справді сподобалося по звучанню. Джері і Альона - пісня, але не живе виконання. Ситуація з ними, як у Джефрі було - то з вушним монітором щось, то захворів, то ще шось. По факту - співає так собі.
Крошечка-хаврошечка
• 04 февраля 2024
мне другое интересно, что каждый год я смотрю и думаю ’кто это люди?’. а ведь должны же где-то выступать
Дівчина заглядєніє• 04 февраля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Всякі тіктокери і подібне
Дівчина заглядєніє• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
970000 проголосовали
А говорите не надо и не смотрят
На паркані теж написано)) то на вас розраховано
Dark_Yasna• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ягоды.
Обожаю их.
классные, но таким не удивишь
Я не чарівниця вам• 04 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Ага ага
Я не чарівниця вам• 04 февраля 2024
Ответ дляDark_Yasna
классные, но таким не удивишь
У них своя аудитория
Софию обожаю
Послушайте.
Софию обожаю
Послушайте.
Dark_Yasna• 04 февраля 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
У них своя аудитория
Софию обожаю
Послушайте.
Софию обожаю
Послушайте.
слушаю и подписана на них, супер девушки.
Я не чарівниця вам• 04 февраля 2024
Ответ дляDark_Yasna
Да
Бідося• 04 февраля 2024
І я за Ягоди
шикарний номер, пісня, дівчата. Але думаю виграє Джері Хейл та Альона-Альона
Белая и пушистая• 04 февраля 2024
Ответ дляБідося
І я за Ягоди
Кажуть що може і Яктак пройти
Дон Пэдро• 04 февраля 2024
Ответ дляПосле 18
Как по мне, только исполнение Melovin не отличалось от студийной записи
Бідося• 04 февраля 2024
Ответ дляБелая и пушистая
Кажуть що може і Яктак пройти
у Яктака аудиторія підлітків, у яких ще немає Дії
Пустощі-веселощі• 04 февраля 2024
Меловін злив свою участь, більш менш Ziferblat по Вайбу
Джері хейл в котре довела що в живу вокал не витягує, постійно у неї проблеми ’ з апаратурою’
Інші учасники просто ніяк не запам´ятались
Dark_Yasna• 04 февраля 2024
Ответ дляБідося
дай бох
ЛісАпетная• 04 февраля 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Не верю,что кто то смотрит эту нудятину
Я смотрю прямо сейчас и вчера. Моя мама и дочка смотрят. Зашла в инсту сегодня- подруги в Германии, Италии, Дании рилсы сняли как их дети танцуют под Алену Алену и Джери Гейл и не получалось в Дие проголосовать сразу.
Мне одмнаково нравятся песни Алены ( музыка качает) и Меловина ( вокал).
Бідося• 04 февраля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
У Меловіна не та пісня з якою треба йти другий раз. Взагалі вважаю що попередній його виступ на Євробаченні був дуже занижено оцінений, тоді і пісня була крута, і номер. Напевно його образ холодного фріка тоді зіграв йому на руку. Співак він талановитий, але, нажаль, піймав зірку до того як заробив собі аудиторію :)
Дон Пэдро• 04 февраля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Чому злив?
Пустощі-веселощі• 04 февраля 2024
Ответ дляДон Пэдро
Чому злив?
Бо він потужний вокаліст і здатний масштабніше виступити,але в цьому році мабуть планів таких не мав.
Дон Пэдро• 04 февраля 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Не погоджусь. Нормальна пісня, достойний номер без купи бек-вокалу і підтанцьовки. Чистий голос і чудове виконання