Бавовна• 04 февраля 2024
Филе форели весом 500 грамм, сколько по времени вы засаливаете?
Нужно ли снимать шкурку на рыбе перед засолкой?
Всем заранее большое спасибо за советы!
ЭмчЭндЭм• 04 февраля 2024
Эхх, вот бы мне красной рыбки сс сейчас влупить. Такие прям слайсы, ммм
Купи слона• 04 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я зараз в Норвегії живу, так вона вже приїлась, хто б міг подумати
Заставляличка• 04 февраля 2024
Шкурку знімаєте, і на ніч в холодильник. Солі в 2 рази більше ніж цукру. 2 ложки солі+ложка цукру, або збільшуйте пропорціонально, скільки риба візьме. На ранок можна їсти. Розсол злийте і ножем залишки солі з поверхні заберіть, бо буде далі просолюватись, якщо за раз не з´їсте
Най хоч раз• 04 февраля 2024
Если порезать сразу порционными кусочками, то естественно шкуру снять и достаточно час, что б она просочилась. Если целым куском, то на шкуре и минимум часа 4.
Викликаю на дебати• 04 февраля 2024
Ответ дляКупи слона
Красиво там у вас? Покажіть якісь фото. Я мрію побувати там в подорожі. Жить нє.
вентиляторная• 04 февраля 2024
Шкірку не знімаю.
Всю рибу солю 2 доби. Мені так спокійніше.
На 1 кг риби 2 столові ложки солі з невеликою гіркою та 1 ложка цукру без гірки. Натираю, через добу перевертаю.
Мені цей рецепт найбільше подобається.
Най хоч раз• 04 февраля 2024
Ответ дляЗаставляличка
Две ложки соли на 500 грамм? Это очень дофига. Рыба будет дубовая и пересоленая
Заставляличка• 04 февраля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Я написала скільки риба візьме. Залишки солі можна викинути. Коли купляєш шматок він завжди різної ваги. Не буду ж я з вагами бігати і виміряти скільки солі він візьме
Викасикрет• 04 февраля 2024
Ответ дляКупи слона
В Україні теж саме, ніхто вже не хоче їсти. Тим більше та риба штучно вирощена, що в Україні що в Норвегії) як кури бройлери.
Бавовна
• 04 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
Перший раз, чи що))
Так. Ще ні разу не пробувала солити. Вчуся))
Викасикрет• 04 февраля 2024
Ответ дляБавовна
І в сім´ї де ви росли ніколи не солили?
Работать надо• 04 февраля 2024
Аккуратно, автор, я пересолила, была да, дубовенькая.
Мин 12 ч , не 4!
А вообще зайдите на ютюб, посмотрите) там есть как
Мин 12 ч , не 4!
Бавовна
• 04 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
І в сім´ї де ви росли ніколи не солили?
Ні, купляли готову і дуже рідко, тільки на свята.
Пиу!Пиу!• 04 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
Яка штучна ?в Норвегії?
кораблі, порти,вилов постійний
Купи слона• 04 февраля 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Гарно. Але треба звикнути до довгої зими і прохолодного літа. І до цілодобового сонці влітку. Люди дуже культурні і привітні. Ми так вже звикли до цього.
Най хоч раз• 04 февраля 2024
Ответ дляРаботать надо
Мин 12 ч , не 4!
Зачем там 12 часов, на кусочек 500 грамм. Это уже будет дубовый соленый кусок фигни, а не рыба
Купи слона• 04 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Яка штучна ?в Норвегії?
кораблі, порти,вилов постійний
Так, в Норвегії є типу штучна. Тут є спеціальні ферми для червоної риби. І ціна різна на таку фермерську і дику
Викасикрет• 04 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Яка штучна ?в Норвегії?
кораблі, порти,вилов постійний
Така штучна. В аквакультурах вирощують.
Последний вагон• 04 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
І в сім´ї де ви росли ніколи не солили?
А це показник? Моя мама солила і солить. Я пару тижнів назад вперше спробувала (бо малий любить, так би й далі жила без цього вміння). Мені 46, як що що
Най хоч раз• 04 февраля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Дівчата, а шматочки як засолювати?
2Х2 розміром
Посолили, перемешали, через 30 минут премемешали опять и еще через 30 минут готово
Викасикрет• 04 февраля 2024
Ответ дляБавовна
Добре, хоч так
Неваляшкина• 04 февраля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Не буде. Якраз буде супер і в міру солона. Я беру 2 чайних ложки солі і 1 чацну ложку сахару на 500-600 гр. Риби. Виходить якраз дуже смачна. Солю раз в місяць точно.
ОбережнаЯ• 04 февраля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Дякую, а солі приблизно скільки?
Най хоч раз• 04 февраля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Пропорции хорошие, хотя можно соли меньше и сахар вообще убрать. Но 12 часов? Зачем? Она просаливается быстрее.
Най хоч раз• 04 февраля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Дякую, а солі приблизно скільки?
Сколько по весу у вас тех кусочков?
Пиу!Пиу!• 04 февраля 2024
Ответ дляКупи слона
Мій брат моряк, вони ловлять у морі
Саме Норвегія, Данія, Швеція
Про ферми знаю
Але, рибна промисловість там розвинена всюди
Саме Норвегія, Данія, Швеція
Про ферми знаю
ОбережнаЯ• 04 февраля 2024
Ответ дляНай хоч раз
Сколько по весу у вас тех кусочков?
Десь пів кг є