Кусман Сиру• 05 февраля 2024
11 млн грн розпиляли на проведення нацвідбору на Євробачення
Я в шоці. Вони там нормальні? Ви тут несіть, дурні, свої останні копійки на донати, а в цей час там пилять отакі гроші на капустнікі, які нафіг всім всрались.
Сирожено_пирожено• 05 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Так це легко в ріщується
Просто організовуєте свою
Мне совесть не позволит брать деньги у 100 летних бабушек, которые эти пару тысяч собирали из пенсий пол жизни.
И которые доверчиво несут эти деньги в фонды. В сильрады и куда угодно.
А эти.....никак не нажрутся.
БЦАшка• 05 февраля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Багато. В мене в сім´ї навіть пенсіонери з пенсії 2500 віддають на донати гроші. І два роки ніяких розваг і цирку на дроті. Ми мешкаємо в Харкові і не виїзджали.
11 млн не вирішують, а чого ж тоді весь етер заклики були - донатьте хоч по гривні, хоч по 5? Якщо вони не вирішують нічого
Меня тоже в последнее время собиратели донатов стали раздражать. Ещё имеют наглость писать, свиньи, что мол вы мало донатите, айайай, военным надо помогать, а сами то по Америке гуляют, то показывают как в ресторанах жрут.
И почему практически никто из публичных этих благодетелей, не поднимает вопросы распила бабла чиновниками? Интересно почему, если они такие сознательные борцы за справедливость.
Ответ дляБлондинка в Законе
Какая фермерша..)) бычка, которая резко разбогатела после того как стала волонтерить
Ни одного отчета сколько собрано и куда потрачено . А у тетки сейчас все бегом, кует железо не отходя от кассы . Буковели с номером 5 тысяч в сутки , красная икорка в два рыла со своим огидным муженьком, который не собирается на фронт . И это цинично все выставляется на всеобщее обозрение . Надеюсь сбу раскопает все и пусть присядут . Конфискованное отдать на армию , а людям будет урок : не фиг донатить шахраям
Вас жаба давит, что вы так не делаете?
Станьте и вы волонтером
Насколько я знаю, можно 10% волонтёрам оставлять себе и это законно
Если что, донатим только адресно и конкретным людям, которые воюют. А не блогерам и остальным личностям
Станьте и вы волонтером
Марфа Українівна• 05 февраля 2024
Ви ж головне упустили- хто виграв тендер.
А це 1+1 медіа.
Все в сімʼю, вони ж не лохи.
А це 1+1 медіа.
Все в сімʼю, вони ж не лохи.
Безпорадна Кроко• 05 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
Чем они дивні? Я не защищаю депутатов. Причем здесь депутаты к нац отбору? Где депутаты, а где организация концерта и работа, которую нужно для нее сделать.
Вы как себе представляете. Решили провести нац отбор, договорились, 11 миллионов обналичили и по карманам рассовали?
Так так не бывает. Все немного сложнее устроено.
И чем ва не нравится идея урезать все расходы, кроме военных и на социалку?
Не тратить ни на что, кроме войны.
Ви вище коментували пост про депутатів
Жінка з перцем• 05 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
А эти.....никак не нажрутся.
Зачем пару тысяч?
У нас бабушки дают по 20 грн. Последний раз насобирали 30 тыс. (У нас маленькая волонтёрка). Из этих 30 тыс большая часть была именно по 20-50 грн.
Герцогиня• 05 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Це особисто ваш погляд. Я, наприклад, знаю ФОПів, які не зменшували відсоток видатку, хоча мали на це повне право, пояснюючи це тим, що вони продовжують заробляти, не оформлювали впо і таке інше. При цьому багато допомогають фронту (не фондам, адресно). Тим, хто працював би - зарплату би платили, то вони могли б купити собі, що потрібно.
Так, підтримую Вас.
Я особисто знаю, а на одного з них і працюю - вони дійсно сплачують без пільг та взялись опікуватися конкретними підрозділами
Бабайко• 05 февраля 2024
Ответ дляГерцогиня
Дивно, що більшість так однобоко мислить......
Євробачення - це перш за все міжнародна платформа на якій ми обов´язково повинні бути присутніми. Кацапія добре розуміє важливість культури і спорту, тож і пхає своїх всюди, ми ж не дооцінюємо це.
Зараз нелегкий період і Україна втрачає підтримку, в багатьох країнах свої проблеми, але при пануванні демократії (яка ж в Європі та США) важливо, щоб їх народ нас підтримував, а відповідно до своїх виборців прислухаються партії і керівництво держав.
То ж дуже важливо використовувати цю міжнародну потужну платформу.
Щодо витрачених коштів на зйомку....не знаю скільки це має коштувати і чи багато це чи мало. Якщо міряти власним мірилом, то це дорого, якщо порівнювати з вартістю зйомок інших проектів - то цілком реальних бюджет. А ще потрібно врахувати, що частина коштів повернеться в бюджет у вигляді податків.
Нажаль нам потрібно прийняти думку про те, що це марафон на незрозуміло скільки років і жити сьогоднішнім днем не думаючи про завтра не можна - а відмова від можливості нагадати по себе це нерозсудливо. Ну витратим сьогодні кошти цільовими на дрони, а завтра що? Ми ж всі розуміємо, що ми залежимо від світу (
Щодо розваг - це дуже гостре питання для нашої спільноти, оскільки всі по різному сприймають стрес та боряться з ним - хто пігулками, хто з психологом, хто алкоголем, а хто й переглядом розважального контенту.
Особисто я не є шанувальницею Євробачення і навіть не знайомилася зі списком учасників, але це не заважає мені визнавати його важливість - кількість людей, які голосували також підтверджує залученість та цікавість нашої спільноти.
Та то зрозуміло, але ж і тут крадуть, дістало... о, мураєвнашпрезидент.ки вже вам дізи ліплять
Сирожено_пирожено• 05 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Зачем пару тысяч?
И это тоже. И берут же из рук этих бабушек по 20 грн. И не екнет же нигде.
Та бабушка пол жизни сидела на хлебе и на вермишели и на самой дешёвой конфете раз в месяц к чаю. Чтоб отложить те 20 грн.
Чтоб отнести потом эти 20 гривен наглой роже в фонд.
Фиона Шрековна• 05 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ви вище коментували пост про депутатів
И как я их защищала? Комментом о том, что депутаты на фронте ни на что не повлияют, просто плебсу станет легче, потому что классовая ненависть будет удовлетворена. Это не защита, мне пофиг на депутатов, это констатация факта.
Пусть бы их уже отправили. Интересно что тогда люди пели бы.
Жінка з перцем• 05 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Не екнет.
Они так чувствуют себя нужными и тоже причастными к помощи.
Герцогиня• 05 февраля 2024
Ответ дляБабайко
Чому Ви вирішили, що крадуть?
Це як бив жінку перший чоловік, то вона і другому не вірить.
Достатньо порівняти з вартістю інших проектів в тоді стане зрозуміло, що для цього відбору це було не дорого
тянитолкайка• 05 февраля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Це для порівняння. Зібрали 2,2 млн - ПЕРЕМОГА, розпиляли при цьому 11.
А що означає розпилили? Тобто вкрали? І так, в країні фінансуються різні заходи, культура в тому числі
Сирожено_пирожено• 05 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Не екнет.
А почему нельзя взамен этим же бабушкам привезти пакет продуктов и тоже помочь. Почему фонды этим не занимаются? Почему гуманитарка на складах лежит и потом типа прилет туда?
Когда они уже нажрутся? А никогда.
Білий Лосик• 05 февраля 2024
Ответ дляЦветочница
Шемаева в Америке учится, в Беркли.
Ну, видимо какие-то папики продвигают таких бездарей.
Все бы ничего, пусть в мирное время поют, но, в войну тратить на такое г деньги - это бред
Кусман Сиру
• 05 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Ви 2 роки в траурі?
Не святкуєте жодних свят? Не ходили жодного разу в кафе? Дітей нікуди не водили розважитись? Чи все ж щось з цього робили? На це теж кошти витрачались.
Я тільки за те, щоб під час війни були розваги. Бо це психологічний стан. Тому що нам не потрібні толпи депресивних людей на вулицях.
Якщо що - волонтер, дружина військового, і вся родина військових.
Ні, ніде не ходимо і не святкуємо
Безпорадна Кроко• 05 февраля 2024
Ответ дляФиона Шрековна
А чому не вплинуть? Вважаєте, вони будуть гірше воювати, ніж якийсь будівельник чи продавець?
Жінка з перцем• 05 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Когда они уже нажрутся? А никогда.
Не знаю, как вы, а мы и бабушкам привозили. А вы чем бабушкам помогаете? Чужим имею в виду
Мир Мир Мир!• 05 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут : « несіть дурні свої останні копійки на донати?»
Ну не несіть, нехай прийде бурятішка до вас додому
Напоркуа тоді така держава, що не може захистити мене від бурятішкі? Навіщо тоді чоловіки віддають за неї життя?
Жінка з перцем• 05 февраля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Ні, ніде не ходимо і не святкуємо
Діти є?
Дні народження дітей просто будній день?
Сирожено_пирожено• 05 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Я помогаю людям лично. Всегда. И бабушками в том числе. Но НИКОГДА не помогаю фондам.
Ёшки_Матрёшки• 05 февраля 2024
Воруют даже военные у своих. Многие сидят в тылу, вторые машины купили., а простых людей гонят на фронт. А сколько этих джипов пригнаных для фронта катается в Киеве Львове, Полтаве и т д. Что они там делают, почему не на фронте? Приписаны к военной части и никто за эттм не следит.
Кусман Сиру
• 05 февраля 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Діти є?
Дітей немає. Так, був би просто будній день. Немає настрою нічого святкувати. Як вночі дали поспати - то вже свято.
Фиона Шрековна• 05 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Вы считаете что пару сотен народных депутатов произведут фурор на фронте? Все сразу измениться? Их всего 400 сейчас вроде, часть женщины и пенсы.
Служить все должны безусловно. Уже давно должны были изменить закон и каждый пригодный должен был бы хотя бы на время отправиться служить. А голосовали бы оставшиеся. Это для социальной справедливости, но на ситуацию на фронте не повлияет никак. На фоне цифры в 500 тысяч потребности в мобилизации это понятно.
Не зви чайна• 05 февраля 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Та 100%. Нічого б не сталося, якби рік пропустили. Дуже необхідно.
Для України краще було б, аби на Євробаченні зробили кілкасекугдну ремарку. Щось типу ’українці цього року вирішили не приймати участь в конкурсі, щоб заощадити кошти на розмінування своєї землі. Друзі, це варто поваги’
Так можна і в Олімпійських іграх не приймати участі, будемо економити. Хай раша несе свій контент, мы будемо розміновувати.
Фиона Шрековна• 05 февраля 2024
Ответ дляНе зви чайна
И еще 300 лет нигде не участвовать. Или сколько там понадобится на разминирование.
Сердючка• 05 февраля 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
бабусю змушують?
Тішуся неперетішуся• 05 февраля 2024
Ответ для...аяприкольная
вот как вы это проверяете!?
просто осуждение на ровном месте
и вопрос не в донатах, а в беззаконии и нарушении прав человека
будут договорняки и к этому все идет, дадут возможность выехать - и увидите сколько истинных патриотов страны
просто осуждение на ровном месте
Выедут все, кто под рашей не захотят жить.
Не зви чайна• 05 февраля 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
И ведь переговоры будут, рано или поздно. Западу надоест сливать лярды в бездонную дыру. Заставят сесть. С утраченными территориями, разрушениями и сотнями тысяч погибших.
Коли Захід втомиться, то вже буде сам з рашистами вирішувати, а не українцями як щитом користуватись. Запам´ятайте, допомагають не українцям, а собі і своїм інтересам.
Упругая попка• 05 февраля 2024
Ответ дляSeehund
Гормональный сбой, это же очевидно.
От недоедания и нервов