Анонім-ка• 05 февраля 2024

Захмарний рівень агресії

Провела 2 дні на порадниці в активному спілкуванні. І що я вам хочу сказати. Це захмарний рівень пасивної агресії. Хоча ні з ким не конфліктувала, тільки читала і відповідала.
Сьогодні відчуття, ніби проїхались танком.
До такого можна звикнути і почати сприймати як норму, але це суттєво впливає на ваш психоемоційний стан. І це дуже помітно на контрасті, якщо довгий час не заходити на порадницю.
Люди, які тут постійно, як ви?)) Як ваш рівень тривоги?
Губи до вух• 05 февраля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Але ж негатив написали))
Я негатив не писала. Я написала, що люди які всіх обгаджують в усіх темах нещасні. Хіба це не правда?

Пекельнi Борошна• 05 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
У меня нет агрессии ни на кого. Просто жалко форум, и да, устаешь читать бред рашистких ботов. Которые целенаправленно только разрушают все
Вы наверно из тех, кто любого несогласного с правительственным бредом считаете рашистким бредом))
Звожу з розуму• 05 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
І переважно пишуть російською... Це ви без негативу кус-кус зубками зробили?))
Пекельнi Борошна• 05 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
Обгадив при этом русскоязычных, которых в стране большинство.
Українська Мрія• 05 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
Если бы не было, то её бы никто от Вас не почувствовал(
Сожаление, усталость, вера в то, что кто-то целенаправленно всё разрушает (это Ваши слова)… ведёт к агрессии(( и выплёскивая её, Вы даже не замечаете этого.
Просто каралева• 05 февраля 2024
Тут є агресивні тролі. Двоє чи троє. Їх вже легко впізнати.
Губи до вух• 05 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
Я помітила, що коментарі українською більш чемні, тому так і написала. А російською багато пишуть негативу. Це просто статистика.

Українська Мрія• 05 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
Это и есть агрессия, а Вы об этом даже не знаете(
Губи до вух• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Для мене - це констатувати факти
Просто каралева• 05 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
ну вот об этом и речь.
Раньше, когда возвращались из отпуска в Борисполь, я выходила из аэропорта и не могла дышать. Хотя вообще не аллергик, но контраст воздуха у нас и в Европе был настолько ощутим.
Через пару дней в Киеве я уже этого не ощущала. Сейчас мне воздух как воздух. Но он не стал другим, и по-прежнему влияет на мой организм.
А у Відні дихати легко? )))))
Чи в Берліні?
Унция яда• 05 февраля 2024
Тусую здесь регулярно. Меня не выводят из себя и не подрывают уровень тривожности даже ближнее окружение, не то что рандомные анонимы и не анонимы через экран.
Звожу з розуму• 05 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
То ознайомте й нас з вашою статистикою. Де викладки?) Чи то лише ваші враження, які - уявіть! - можуть не збігатися з враженнями інших.
КинДза• 05 февраля 2024
Наоборот,никакой агрессии,восполняют дефицит общения,все подружки и близкие дома остались.Мой фон настроения повышается
Українська Мрія• 05 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
Для мене - це констатувати факти
Именно об этом и тема.
То что для Вас факт и обыденность, со стороны чувствуется агрессией.
Но Вам этого не понять, не увидеть, не почувствовать …
Реальность Ваша такая(((
Просто каралева• 05 февраля 2024
Вчорашня тема від Люди, політична - чудова. Матрьох не було, всі чемно спілкувалися. Сьогодні про грозу, якісь метеоявища - дві теми. В одній явний тріль щось написав ні сіло ні впало, для розгону, не злетіло. Про клімат - кілька порадниць порєзвілось, одна навіть безонімна, але потім все пішло нормально.
автор Анонім-ка • 05 февраля 2024
Ответ дляПросто каралева
А у Відні дихати легко? )))))
Чи в Берліні?
В Берліне не була, у Відні очевидно так. Жила в Барселоні на центральній вулиці з інтенсивним рухом, свіже чисте повітря.
Але це все помічається на контрасті. Я в Києві і я не відчуваю, що з повітрям щось не ок. Я вже звикла до цього і мені все добре.
Кондуктор троллейбуса• 05 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Очень высокий базовый уровень тревоги здесь. Это не может не влиять. Поэтому людям с повышенной тревогой нельзя здесь находиться)
Это как тем, кто на диете, постоянно сидеть в кондитерской)
Очень многим тут просто скучно в обычной жизни. Или специально провоцируют. Многие пытаются хоть тут казаться лучше, чем есть. Некоторые пытаются умничать и показать себя как великим знатоком истории и политики, а на деле такая мадам сидит где-то в Польше, в халатике и в реальной жизни рот лишний раз не откроет. Тут многие самоутверждаются. Но также видно кого, что задевает. Особенно в темах о политике, языке, выехавших…
автор Анонім-ка • 05 февраля 2024
Ответ дляПросто каралева
я не про конкретні теми, а в цілому.
Навіть в цій темі подивіться скільки напруження. А вона ж і не політична і не срачна (не мала б бути срачною)
Просто каралева• 05 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
я не про конкретні теми, а в цілому.
Ну так війна, тривога, психіка виснажена.

автор Анонім-ка • 05 февраля 2024
Ответ дляПросто каралева
так, я ж про це і пишу.
І сидінням на порадниці більш вразливі люди виснажують себе ще більше. А потім звертаються з тривожними розладами.
Криниця щастя• 05 февраля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
на свете нет людей, которые со всем согласны. не согласны - ваши аргументы. а если это аргументы сдаться путлеру и закрыться в сссере, где этот маньяк будет и дальше миллионы расстреливать в ГУЛАГах очередных и морить нас голодом, то да, это рашисткий бред
Просто каралева• 05 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
так, я ж про це і пишу.
Ну що ж поробиш. Добре, хоч звертаються
автор Анонім-ка • 05 февраля 2024
Ответ дляПросто каралева
Ну що ж поробиш. Добре, хоч звертаються
ну хто звертається, а хто і ні.
Послуга не з дешевих, не у всіх є така змога.
Криниця щастя• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
вы видите в других только то, чем наполнены сами. мой Харьков бомбят, но у меня не должно быть ни сожаления, ни веры, что кто то целенаправленно разрушает. о, точно, мне все это снится
Українська Мрія• 05 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
Агрессия(((
Криниця щастя• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Агрессия(((
Пропейте что нибудь
Natalia505• 05 февраля 2024
Немає тривоги. Адаптувалась давно. Про мене тут таке пишуть, місцеві знавці моєї душевної організації, що на голову не налазить але це іноді навіть весело. Кожен, все сприймає через власний досвід, немає імунітету не читайте.
автор Анонім-ка • 05 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
та у мене все ок з імунітетом і стресостійкістю, це моя професійна компетенція, працюю з надмірними емоційними навантаженнями. І маю достатньо засобів і навичок для відновлення.
Я за людей хвилююсь)) Як вони з таким справляються.
Вас це загартувало, і це мабуть добре. Але когось навпаки доб´є.
Natalia505• 05 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
да, это все так.
Я о другом - не о том, почему люди ведут себя агрессивно.
Я о том, что это очень сильно влияет на ваше состояние, даже если вы этого не замечаете. Это как туфли, которые натирают ноги совсем чуть-чуть.
Автор, життя у війні впливає на наш стан, умови впливають, щоденні ситуації, складнощі, проблеми.Все життя один суцільний вплив і люди в ньому, ідеальних умов не існує. Я щодня слухаю історії військових, є в мене потреба знати більше. Порадниця це просто триндеж, який іноді може викликати емоції але вони закінчуються там де почались, в телефоні. Порадниця це пожирач вільного часу швидше.
автор Анонім-ка • 05 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
і це також безумовно.