Анонім-ка• 05 февраля 2024
Захмарний рівень агресії
Провела 2 дні на порадниці в активному спілкуванні. І що я вам хочу сказати. Це захмарний рівень пасивної агресії. Хоча ні з ким не конфліктувала, тільки читала і відповідала.
Сьогодні відчуття, ніби проїхались танком.
До такого можна звикнути і почати сприймати як норму, але це суттєво впливає на ваш психоемоційний стан. І це дуже помітно на контрасті, якщо довгий час не заходити на порадницю.
Люди, які тут постійно, як ви?)) Як ваш рівень тривоги?
Natalia505• 05 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
та у мене все ок з імунітетом і стресостійкістю, це моя професійна компетенція, працюю з надмірними емоційними навантаженнями. І маю достатньо засобів і навичок для відновлення.
Я за людей хвилююсь)) Як вони з таким справляються.
Вас це загартувало, і це мабуть добре. Але когось навпаки доб´є.
Так, мабуть на вході треба обмеження писати. Емоційно нестабільним, людям чуттєвим до хамства і критики, хворим на сердечно судинні захворювання,дітям до 18 не рекомендується.))
Анонім-ка
• 05 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
та це ж ніби запрошення))
тут вже хочеш не хочеш, а зайдеш))
Natalia505• 05 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
та це ж ніби запрошення))
тут вже хочеш не хочеш, а зайдеш))
А що ж тоді робити?
Яичница с беконом• 05 февраля 2024
Ответ дляВетерВпопе
Автор тут просто у всех зарплаты от 100000 грн, имеют по три любовника. Вы не вписались.
Пока не зайдешь на этот форум, то вроде и ниче жизнь, как только почитаешь, что тут у людей зп как вы написали, мужья на руках носят при этом ещё любовники есть и тд, так сразу твоя жизнь какашкой становится, хотя я ж взрослая девочка и должна не реагировать, но это влияет на мое настроение, но и отказаться не могу от форума, привычка тут зависать
Natalia505• 05 февраля 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Це ж Нарнія. Тут все так фантастично- красіво-суб´єктивно- трагікомічно-мило-жорстоко-чорно-біло с запашком цинізму, а як вітер весняний повіє, наче й нічого . Реальність вона інша, більша і цікавіша.
Анонім-ка
• 05 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
А що ж тоді робити?
та нічого не робити) це відповідальність конкретної людини.
Водійка хімарса• 05 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Порадьте дієвий спосіб відновлення,будь ласка
Українська Мрія• 05 февраля 2024
Ответ дляКриниця щастя
Пропейте что нибудь
Вот по Вашим ответам я и понимаю, что всё ещё будет длиться долго(((
И кстати, я не писала какие чувства у Вас должны быть. Свои чувства назвали Вы, а не я.
Прилипало• 05 февраля 2024
Я тут недовго, з 2022 року, ні разу ні з ким не сварилася, хоча іноді люблю написати , якщо є що сказати по темі.
У мою сторону помічала випади якісь, але мене це не зачіпає, люди різні, у всіх свої таргани.
Анонім-ка
• 05 февраля 2024
Ответ дляВодійка хімарса
на жаль, резільєнтність (знатність відновлюватись після стресу) - це не про один якийсь спосіб чи навичку. Це комплекс різних якостей і вмінь.
Навички емоційної регуляції, змістовна діятльність, позитивна психологічна орієнтація на проблему, ресурсні активності, якість соціальних зв´язків і тд
Це все можна і треба розвивати. І це цілі психотерапевтичної роботи.
Якщо цікава ця тема, можу рекомендувати ось ці ресурси ’Академії стійкості’. Їх готували колеги, дуже круті спеціалісти.
Там є практичні рекомендації, що і як робити. Але це процес, тут не буде швидких результатів, на жаль( а хотілось би.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 февраля 2024
капец) что бы с вами было бы, если работали с людьми, которые постоянно сливают свой эмоциональный кал или в змеином коллективе? закаляться нужно психически...
Анонім-ка
• 05 февраля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
да ничего бы со мной не было, я бы не работала в таком коллективе. У меня прекрасный коллектив и хорошие клиенты.
Оля_с_киркою• 05 февраля 2024
Ну, здесь есть и адекватные люди. Больные на голову не цепляют абсолютно. Если отправляют в бан, знаю что значит права на 100%
Оля_с_киркою• 05 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Да, я не в Украине, но с украинцами пересекаюсь часто. Это вообще будто другие люди в реальной жизни, правда. Никто ни на кого не кидается, все в адеквате. Здесь лозунги противоположные(
Водійка хімарса• 05 февраля 2024
Ответ дляАнонім-ка
Дякую
Мяо мой мяо• 05 февраля 2024
І я певна, що в житті ці хамки бояться слово зайве сказати, аби не отримати на горіхи. Це закомплексовані, забиті люди, які окрім агресії по іншому виражати свої думки не можуть.