Як звільнити мега популярного генерала, який, завдяки своїм військовим талантам, відстояв Україну в перші місяці вторгення, не давши припинити її існування? Який організував тероборону і армію, з мінімум озброєння, більшість з якого була зачинена на складах, і не дав путіну захватити Україну за кілька днів, попри такі складні умови і палки в колесах. Генерала, якого поважає весь світ, а не тільки українці.
Гадаєте, що неможливо прибрати таку популярну і всіма поважаєму і обожнювану людину?
Нажаль, ви помиляєтесь(((
Як працює вікно овертону:
Перший вкид в інформаційний простір - реакция суспільства найбільш бурхлива і жорстка.
Другий вкид - реакція слабша.
И так далі. Після третього, четвертого, п´ятого, шостого вкидів відбувається поступове звикання суспільства до того, що Зеленський конфліктує з Залужним. І реакція суспільства кожного разу зменшується.
Параллельно запускають ботів та агентів в пабліки, в коментарі, в форуми типу нашого и т.п. з темами "а що такого особливого в Залужному", "а вас не дратують постійні селфі Залужного?" и т.п.
І на цьому фоні суспільство звикає до того, що Зеленський конфліктує з Залужним, суспільству закидують тезу, що Залужний поганий, малокваліфікований, и тому подібне, що є кращі кандидати. І суспільство звикає до цих тез. И коли в пабліках, коментарях та форумах зменшується накал щодо звільнення Залужного і суспільство взагалі перестає реагувати на можливу відставку Залужного, то все! Профіт! Залужного можно звільняти. Ніхто вже не квакне.
Ось так все працює
Все просто.
Вони працють. Ця схема робоча і опробувана вже неодноразово.
Нажаль, ви помиляєтесь(((
Як працює вікно овертону:
Другий вкид - реакція слабша.
Ось так все працює
Все просто.
Inna_ya_krasivaya• 05 февраля 2024
Ответ дляЕлена1265
Я не говорю, что хорошо там жить. Я написала, что там есть живые люди, значит не всех убивают.
А здесь хорошо жить стало? Всем довольны?
Не всех убивают звучит мило) а тех кого убили, изнасиловали как недавно были случаи - это ничего?
Ответ дляok1904
Не забуду заяви в змі перед тіпа контрнаступом, що це буде безпрецедентний варіант контрнаступу,такого ще в світовій істопії ведення бойових дій не було... без підтримки з неба... Не вірила їм тоді, не вірю і тепер в їх заяви. Де закінчується перша лінія оборони починається українська корупція, страшна і руйнівна.
Він і був безпрецедентний, ніхто не вірив у літо в Криму, але щоб готуватися 7! місяців і піти в лобову атаку по мінному полю...
baluevadara• 05 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Залужный и не сказал, что ему не нужны 500 тысяч
Он говорит, что нужны люди и не популярные меры.
Если честно,эта мобилизация всех гребсти с улицы не супер.
А самое не приятное,что попав на фронт у тебя вообще больше нет никаких прав.
Ну так непопулярные меры - это все на фронт!
Указ гребсти в бусики, отлов - это все ж приказы сверху идут? Или военное руководство не в курсе?
Я помню как мы с мужем смеялись в начале войны, как в ДНР русских ловили на войну.
Уже не смешно...
Ответ дляelenze66
Я так розумію, що ви чекаєте окупації, що так виправдовуєте орків -вбивць ?
Я не жду оккупации, я жду возможности уехать с семьей. И я не оправдываю убийц, а пишу, что с действиями власти, с тем, что у нас творится в стране, уже как-то все равно становится на то, что будет. Не чужие, так свои жить не дадут
Ответ дляInna_ya_krasivaya
А у нас в стране не убивают и не насилуют? Не похищают, не лишают прав? Или, если у нас так это мило и об этом говорить нельзя?
Когда такое происходит - страшно везде и всегда
baluevadara• 05 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
вот видите какой плохой Залужный! Он не бережет людей! кидает на мясо, кошмар.
Та всі вони там одного поля ягоди
baluevadara• 05 февраля 2024
Ответ дляfishcka
чи будете ви так само кричати коли українців поженуть завойовувати Польшу в складі армії рф?
чи будете сидіти тихенько щоб не схлопотать конфіскацію майна за дискредитацію?
А яким ви бачите план перемоги? Щоб нам не потрібно було йти на Польщу
Ответ дляelenze66
Уповноважений Верховної Ради Дмитро Лубінець відреагував на розстріл родини в окупованій Волновасі. За його даними, було вбито одразу дев´ятьох людей, у тім числі ученицю 4-го класу та хлопчика дошкільного віку. На тілах вбитих виявлені вогнепальні поранення.
И, кстати, как вам речь НАШЕГО военного командира о том, что колено нужно простреливать тем, кто откажется выходить из машины для повестки/доставки в ТЦК?
Норм?
Ответ дляMangoskin
Может новый командующий не будет кидать солдат в наступление без ничего ?
Не задумывались ?
Сохранил войско ? Так сохранил , что требует новых 500 тыс для очередного наступления лопатами ?
В селах давно были ? Поедьте посмотрите , кто там остался и что люди думают о Залужном заодно узнаете .
Не задумывались ?
Сколько нынче платят за посты для потопления Залужного? Да ещё и с таким звучными тезисами? Или сами удосужились сделать такие тупые выводы? Я даже не знаю, что хуже
baluevadara• 05 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Не факт, что оно так будет. Не будет ресурсов что бы всю Украину изнасиловать и убить.
Ладно, пускай дальше война. Какие у нас перспективы? Сколько нужно людей мобилизовать что б отбить границы? Отбили границы? Что дальше? Наверное надо идти на Москву и менять режим - потому что границы и режим - это не победа.
baluevadara• 05 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Ага щоб потім відзвітувати як лодка висадилася на другому березі Дніпра
Веточка сакуры67• 05 февраля 2024
Народ вцепился в Залужного как в последнюю надежду. Зеленский не военный а этот сможет. Если после его отставки , допустим , назначат Васю Пупкина и будут какие-то победы на фронте - вцепятся в него . Просто все понимают какая у нас безнадёга и надо на кого-то надеяться. А так разве что богу молиться
Ответ дляВеточка сакуры67
А якщо буде повний провал ?
Веточка сакуры67• 05 февраля 2024
Ответ дляelenze66
А якщо буде повний провал ?
Он и так будет, если нам не помогут. У кого на Купянске воюют знаюь сколько у нас снарядов в день дают. Какая разница кто будет, чудо не произойдёт.
Ответ дляЕлена1265
Так а зачем тогда утверждать, что в оккупации всех ждет смерть?
перші ваші відповіді були про обезцінювання Залужного
а тепер дійшло, що не все так погано в окупації і можливо не потрібно так противитись захопленню
Зрозуміло, які верстви населення підтримують відставку Залужного
demicandum• 05 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
девки, все кто за залужного - одели форму и мужей нарядили - вперед воевать! Залужный и мобилизация, поддержите его.
Какая удивительная манипуляция. А вот не будет залужного и все и мобилизации не будет, и радуга с единорогами
your style• 05 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
Не створіть собі кумира. І професіоналізм одного не відміняє професіоналізму інших.
Ви маєте на увазі професіоналізм Залужного не відміняє професіоналізму Зеленського? Вірно? Ну чтош....
smilingsky2010• 05 февраля 2024
Ответ дляGarnoKvit
Зеленський підходить обережно і здалека до звільнення Залужного.
Не Зеленский, а Ермак