Ловлю капці• 05 февраля 2024
Третий раз подряд болею
Никогда такого не было раньше, а это болела в декабре, потом в январе и вот опять заболеваю, уже кашель появился и чувствую что знобит((
Что это такое?
Еще и ребенок дома маленький, полгода, боюсь заразить(( он и так уже болел в прошлом месяце((
Как обезопасить ребенка, посоветуйте, подалуйста
Что это такое?
Тантрический кекс• 05 февраля 2024
Я тоже так же болею с ноября в этом году. Наверное, это стрессы добавляют.
А дети или заболеют или нет, иммунитет будет так крепнуть, никуда не деться. Не дома, так с садике, школе.
Нужно больше гулять, двигаться, питаться правильно и тд. И все равно индивидуально все, кто-то заболеет сразу, а кто-то нет
Меня не звали• 05 февраля 2024
Від вірусу рятує лише окрема кімната, але це якщо хтось може бути з дитиною крім вас.
Топтунша• 05 февраля 2024
Вам нужно срочно принимать витамины для поднятия иммунитета!
Как вариант можно Бивел принимать или его аналоги.
Мне вот такие очень помогли в свое время
Ловлю капці
• 05 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
Я постоянно с ребенком, больше некому
Да и на гв он
Ловлю капці
• 05 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Спасибо
Помилуйте мадам• 05 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Я стільки всього приймаю... До речі, вітамін С добре працює лише для профілактики, зараз більшість наших і іноземних лікарів проти прийому вітаміну С під час вірусу
Баба_Воля• 05 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Часом буває, що вони тільки шкодять. І як писали вище, не всім можна їх приймати
Баба_Воля• 05 февраля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Чому проти? Він не накопичується. Якщо не допоможе, то і шкоди не принесе. Я так думала. Імунітет він не стимулює, тобто дійсно від нього ні жарко, ні холодно. Чому лікарі зараз проти?
Топтунша• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Лікарі лікують по протоколу. І виписують лише дуже-дуже дорогі не завжди дієві препарати.
А імунітет їм не цікаво підіймати.
Нам сімейна порекомендувала Бівел, тільки тоді коли я попросила назначити дитині , щось для підвищення імунітету. А виявилося , що це ну дуже дієвий препарат.
І дуже гарно працює.
А імунітет їм не цікаво підіймати.
І дуже гарно працює.
Помилуйте мадам• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Там якесь довге медичне проявлення про активізацію симптомів вірусу від нього і складність організму їх побороти.
Баба_Воля• 05 февраля 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Під час ковіду кілограмами призначали))