Баба жаба• 05 февраля 2024

Поліцейські з Дніпра бунтують проти того, що їх відправляють в штурмову бригаду

https://t.me/c/1197363285/123810
Полицейские из Днепра протестуют против того, что их отправляют в штурмовую бригаду

На видео - Днепровский батальон полиции спец назначения, переименованный днепровский беркут, у которого при переименовании даже штат не изменили. Полицейские бунтуют после предложения присоединиться к бригаде «Лють». Они готовы воевать, но в своем подразделении.

В кадре боком к камере стоит Владимир Богонис - замначальника главного управления Национальной полиции в Днепропетровской области и пытается успокоить своих подчиненных.

Послухайте, як вони говорять про військових, звичайних цивільних.
Yuliya-23• 05 февраля 2024
нє ну це взагалі, вони навчені люди бунтують і не хочуть. А те шо тцк вилавлює перехожих на вулиці то так і має бути
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Я думаю копов можно заменить,так что пусть идут на фронт.
Они давали присягу защищать народ Украины,живут за счёт налогов народа Украины
Заміняйте. Тільки спочатку зробіть, а потім вулиці без присмотру залишайте, бо інакше буде ж@#а.
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
Те що вони пі…си то зрозуміло, а те що ви зареєстровані з учора виглядає досить дивно
Откуда ль ты девица пишешь?
З Волинської області, 30 км від кордону з бульбашами Хочете в гості?
чир• 05 февраля 2024
Ответ дляКонфет04ка
эх, хотела ознакомиться с вопросом , а телега пишет мол вы не участник канала, а контент такой потужный, что только для участников
Первоисточник - телега И. Мосийчука.
https://t.me/mosiychuk72/31606
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
А якщо ні, наприклад,то ця новина буде розглядатися як фейк?
Ну так ви все ж таки
жона поліціянта?🤥🤣
Удалено администрацией...
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Так, звичайно, нехай поліцейські в тилу сидять. Вони ж не мають людей захищати. Еліта суспільства
Ще раз, є закон! Згідно закону поліцейські не підлягають мобілізації. Функція поліції правоохоронна, а не оборонна.
И таких історій купа. Ви свою зневагу спрямували зараз на поліцейських, які втрачають життя і здоров´я при виконанні своїх службових обов´язків.
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Ну ви поліціянтів так захищаєте....
Де у нас бандити були останнім часом?
Тільки і бачу як породіллю доставили в родом,то голубів врятували,то дтп оформили,прям герої країни
Natal_ka91• 05 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Вот вот.
А ещё как обычных людей в бусики пихали, избивали, так копы ничего не видели и не слышали
Но только пришла их очередь, то сразу незаконно.
Жду когда сотрудников тцк начнут на фронт гнать, думаю ор будет по сильнее чем от копов
то точно. І виявляється опа, а це ж незаконно.
Ladxy• 05 февраля 2024
Як на машинках нових кататися і пдр порушувати, то копи тут як тут, а як до діла, то права порушуються. Ну-ну
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Ну ви поліціянтів так захищаєте....
Де у нас бандити були останнім часом?
Ні, я не захищаю поліцію, лише здоровий глузд.
Ну так, якщо чогось ви не бачите, то цього не має. ’Для людей, які не знають фізику, все життя наповнено магією’.
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Ви вже в черзі на заміну?
Yuliya-23• 05 февраля 2024
Ответ дляпицунда
мне эту новость прислали с раши поэтому есть шанс что ложь
ні, правда
Николай-b526• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Цей підрозділ вже брав участь в бойових діях. Вони проти розформування і примусового ’добровільного’ переходу до іншого підрозділу. Там розмова не про те,аби не йти на фронт,а про те, щоб йти своїм підрозділом
так пусть идут-если 100% пойдет, думаю командование Люти удовлетворит их требование)
Slobozhanochka• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Так ніхто не сперечається, у Харкові поліція завжди всюди: завали, прильоти і т.д. Але невже не можна хоч якусь частину мобілізувати? Люди давали присягу, володіють зброєю, а відправляють цивільних.
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Нащо мені вигадувати,вони все життя сидять на дупі рівно,отримують дотації, квартири,і гроші в карман від бабок біля ринку,захисники і дармоїди хренові,а як діло коснулося так зразу бронь і ’не по конституції’
04214• 05 февраля 2024
Вже видалили відео
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
О) Тобто у нас перша і єдина країна у світі без насильницьких правопорушень?)
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Ні, я просто не розумію, чому здорові мужики, які вміють володіти зброєю, їздять в машинах по 4 здорових бугая, п´ють каву на заправках, допомагають ТЦК запихати людей в машини не мають воювати. Чесно, не розумію. А водіям фур, які економічно важливі державі, масово роздають повістки. Я зараз з дитиною в маленькому смт, в батьків, тут поліцейських більше ніж цивільних ходить. Чому я свого чоловіка маю право бачити 15 днів в рік, а вони в теплих ліжках сплять, в 45 ідуть на пенсію і отримують квартири
Polz• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Функції поліції, держслужби прекрасно можуть виконувати бійці з фронту, які два роки просвіту не бачать
Slobozhanochka• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Ну це неправда. Ви ще ссср згадайте. Які квартири і дотації? Вже не треба весь бруд зливати.
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ для04214
Вже видалили відео
В Лачена є
Lizavel• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
У мене співробітниця на бувшій роботі хвалилася,що її чоловік торбу додому носе кожного дня,бо він участковий району де ринок знаходиться,так хто тут ще правопорушник закону?
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
Ой🤣🤣🤣🤣
Polz• 05 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
От як не знаєте, то мовчіть. В нашому місті квартири роздають в новобудовах постійно. І під час війни теж. Поліцейським в тому числі
Златка 07• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Ну ви поліціянтів так захищаєте....
Де у нас бандити були останнім часом?
Ви зараз серйозно про бандитів? Дніпро визнано найкримінальнішим містом Східної Європи. Щось та й робить та поліція ( хотілось би вірити)
Slobozhanochka• 05 февраля 2024
Ответ дляPolz
У якому місті роздають квартири у новобудовах?
Lizavel• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Вы спецом вчера зарегились? То ж к власти вопросы, почему они роботяг отправляют. Вон на Евровидение 11 миллионов потратили , вас это не беспокоит? Лучше бы снаряды купили и турникеты
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
фото
І що, а це цивільні військові і їх тисячі, і це тільки Волинська область, один район, і не всі скріншоти
Polz• 05 февраля 2024
Ответ дляSlobozhanochka
І не в одному