Баба жаба• 05 февраля 2024

Поліцейські з Дніпра бунтують проти того, що їх відправляють в штурмову бригаду

https://t.me/c/1197363285/123810
Полицейские из Днепра протестуют против того, что их отправляют в штурмовую бригаду

На видео - Днепровский батальон полиции спец назначения, переименованный днепровский беркут, у которого при переименовании даже штат не изменили. Полицейские бунтуют после предложения присоединиться к бригаде «Лють». Они готовы воевать, но в своем подразделении.

В кадре боком к камере стоит Владимир Богонис - замначальника главного управления Национальной полиции в Днепропетровской области и пытается успокоить своих подчиненных.

Послухайте, як вони говорять про військових, звичайних цивільних.
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Вы спецом вчера зарегились? То ж к власти вопросы, почему они роботяг отправляют. Вон на Евровидение 11 миллионов потратили , вас это не беспокоит? Лучше бы снаряды купили и турникеты
Подивіться мою попередню тему, якраз за Євробачення
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляЗлатка 07
Ви зараз серйозно про бандитів? Дніпро визнано найкримінальнішим містом Східної Європи. Щось та й робить та поліція ( хотілось би вірити)
Що робить?
Заарештувати на відео,а на наступний день відпустити?
Color never seen before• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Та ні, фу,огидно дивитися на ціх робітників правоохоронних органів
А я не буду руководствоваться своими чувствами противно на них смотреть или нет. Я буду смотреть как поведет себя наша власть чтоб было понятно - будут ли они неприкасаемые или их скрутят и заставят делать то что нужно. Если им это сойдет с рук, то...
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Ні, я просто не розумію, чому здорові мужики, які вміють володіти зброєю, їздять в машинах по 4 здорових бугая, п´ють каву на заправках, допомагають ТЦК запихати людей в машини не мають воювати. Чесно, не розумію. А водіям фур, які економічно важливі державі, масово роздають повістки. Я зараз з дитиною в маленькому смт, в батьків, тут поліцейських більше ніж цивільних ходить. Чому я свого чоловіка маю право бачити 15 днів в рік, а вони в теплих ліжках сплять, в 45 ідуть на пенсію і отримують квартири
До речі,військові йдуть на пенсію з вислугою 25 років. 18+25=43 років. На відміну від поліцейських отримували безкоштовно житло і мають купу пелюшок. До вторгнення, сиділи в тилу і на відміну від поліцейських,взагалі нічого не робили, а зараз ходять в штабах багато хто з них,кадрові військові, а ще хлопців на вулиці ловлять. Але ні,ваше невдоволення саме поліцейськими,а не військовими тиловиками
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляColor never seen before
Ну питання риторичне.
Хто найбільше у нас в країні саме із держ.службовців отримує раніше пенсії, квартири, офіційно високі з-п?
По суті самих себе треба засудити...
Николай-b526• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Так по темі ж начебто.
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Я за військових тиловиків теж писала. Почитайте мої відповіді
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ дляPolz
Функції поліції, держслужби прекрасно можуть виконувати бійці з фронту, які два роки просвіту не бачать
Та чого там, будь хто, і касир з супермаркету і двірник, можна бомжів долучити до правоохоронної діяльності, хай проводять слідчі дії, ну це ж так легко, будь хто вплрається
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ дляНиколай-b526
Було 20, наразі 25!
Polz• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Ви захисників з фронту з бомжами порівнюєте?
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ дляPolz
Ні,,я порівнюю людей,які не мають профільної освіти і досвіду!
dressa_lux• 05 февраля 2024
А почему только в Днепре?Чем другие города хуже?
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Ви вважаєте, що військових, вчать користувати зброєю, військовою технікою, керування дронами і т.д., а навчити проводити слідчі дії не можуть? Поліціанти теж колись цього навчалися, інші теж навчаться
Polz• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
А хлопці з завода мають досвід і освіту, шоб в штурмовики йти? Чи може поліція в нас навчена?
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Жінкам поліцейським можна оформлювати дтп,і слідчі дії проводити,не така вже у нас і кримінальна країна ,ніхто з автоматом не носиться зранку до ночі
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляPolz
Ага,особливо через місяць,а до цього був обмежено придатним
Мимо_шла• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Ви вже в черзі на заміну?
Конечно
Ответ для Juliana R
Ну питання риторичне.
По суті самих себе треба засудити...
Скорее всего. Но все же - может проявят уже принципиальность в єтом вопросе. Хотелось бы верить
Николай-b526• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Було 20, наразі 25!
да, извиняюсь
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Вони і так їх проводять. Навантаженнями слідчих знаєте?
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Так у них і немає освіти військових. Як мій батько водій тоді може стати військовим? Ніяк. А брат торговий представник, ну який з нього військовий? Всіх військових без військової освіти потрібно відправити тоді додому. Займатися профільною роботою
Оксана-1939• 05 февраля 2024
Ответ дляPolz
Хоть добре знає яка функція в поліції, в комбайнера також функція зернові збирати а не оборонна, але то таке
Polz• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Ой та там тих мєнтів як листя на дереві. То ж усіх не можна переводити в бойові бригади. Там теж в поліціі є інваліди, багатодітні, в кого дружина інвалід, вони лишаться ті нещасні дтп оформляти.
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
По перше, є поняття військовозобов´язаний! По друге, є закон про мобілізацію. Вивчайте. Хто, куди і коли
unona4ka• 05 февраля 2024
вылавливать гражданских было веселее конечно, чем самим в окопы
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Ого,то ми будемо зараз вихваляти їх,бо вони роблять свою роботу,за яку і отримують більше чим інші бюджетники,які роблять не менше для країни?!
Мимо_шла• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
А по вашему тракторист который в руках оружия не держал классный воин?
dressa_lux• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Согласна с вами всех полицейских,пожарных,врачей и другие госструктуры нужно отправить на фронт,тем более их ловить не нужно.
liss• 05 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
А вы слышали их аргументы?
Ущемляют наши права, в стране официально нет войны, депутаты рады не распущены и тд.
Посмотрите как они законы знают, интересно почему они забывают конституцию когда при них людей в бусик пихают
Ух ты какой вой у полициантов … а это еще до прокуратуры никто не дошел )))
Это как получается гражданские воюйте, добровольно и женщин можно , а мы посидим прожрем бюджет страны ))) А страна должна посылать на войну именно работников государства, так будет менее затратно и обучать не нужно , они обучены и платить что так что так с бюджета . А гражданский это минус в бюджете .