Баба жаба• 05 февраля 2024

Поліцейські з Дніпра бунтують проти того, що їх відправляють в штурмову бригаду

https://t.me/c/1197363285/123810
Полицейские из Днепра протестуют против того, что их отправляют в штурмовую бригаду

На видео - Днепровский батальон полиции спец назначения, переименованный днепровский беркут, у которого при переименовании даже штат не изменили. Полицейские бунтуют после предложения присоединиться к бригаде «Лють». Они готовы воевать, но в своем подразделении.

В кадре боком к камере стоит Владимир Богонис - замначальника главного управления Национальной полиции в Днепропетровской области и пытается успокоить своих подчиненных.

Послухайте, як вони говорять про військових, звичайних цивільних.
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Вибачте, але я ж не придумала новину сама. Це є в новинах, є відео. Я вважаю, що поліція, навчена, здорова, вміє користуватися зброєю має воювати. Чому мій чоловік має два роки воювати, а вони дупи просиджувати в кабінетах
4erepashka• 05 февраля 2024
Ответ дляпицунда
мне эту новость прислали с раши поэтому есть шанс что ложь
т.е. они все-таки еще и актеры?как выше писали...
Qney• 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляnatali435321
А чого ж у вас нік такий не гарний? Баба жаба....
Яка ж я Бізешка. Мене тут ботом звуть, коли проти влади, поліції, військових в запасі пишу. Тому якось так
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Дайте вгадаю, просто випадкова новина до рук потрапила і ви вирішили поділитися, так? А до цього теж одна випадкова була, і теж з подібним запитом на @#ач. Просто випадковості випадкові, буває.
Ви особисто готові жити в місті де не має поліції?
Polz• 05 февраля 2024
Ответ дляKsenia2291
Которые шли туда ради корочки и понтов, а как петух в ж.пу клюнул, то хоть увольняйся
Ага, ради корочки. Менти отримують зарплату +бойові, навіть в тилу, в той час коли військові в тилу бойові не отримують, пільги в них, квартири отримують в новобудовах, пенсія пільгова. І там кожен другий убедешник, так що вперед в лють!
Bell-k@• 05 февраля 2024
Звичайно не хочуть. Мають йти на смерть усі крім поліцейських, кадрових військових і депутатів.
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ дляQney
Удалено администрацией...
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
звездная галактика• 05 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
А вы слышали их аргументы?
Ущемляют наши права, в стране официально нет войны, депутаты рады не распущены и тд.
Посмотрите как они законы знают, интересно почему они забывают конституцию когда при них людей в бусик пихают
вы ситуацию с б..м не путайте
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ длячаревна
Выпрут их под зад сегодня, а завтра вручат повестки.
Цей підрозділ вже брав участь в бойових діях. Вони проти розформування і примусового ’добровільного’ переходу до іншого підрозділу. Там розмова не про те,аби не йти на фронт,а про те, щоб йти своїм підрозділом
Мимо_шла• 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
А вы готовы жить в городе где кроме полиции никого нет?
Конфет04ка• 05 февраля 2024
эх, хотела ознакомиться с вопросом , а телега пишет мол вы не участник канала, а контент такой потужный, что только для участников
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Удалено администрацией...
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
О, так, я бот, і новину я теж сама придумала. Це є в усіх новинах, я не першоджерело.
Часткове відео, без початку та кінця. Але ж треба швиденько зраду розігнати і розказати про те,які зернові поліцейські
Мимо_шла• 05 февраля 2024
Ответ дляКонфет04ка
У Лачена тоже есть это видео
Bell-k@• 05 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Вот вот.
А ещё как обычных людей в бусики пихали, избивали, так копы ничего не видели и не слышали
Но только пришла их очередь, то сразу незаконно.
Жду когда сотрудников тцк начнут на фронт гнать, думаю ор будет по сильнее чем от копов
Ага...Ето ні то, ето совсєм другоє
TaFo• 05 февраля 2024
Ответ дляannetta888
Новенькі боти на сайті. Скільки Вам платять?
а вы кроме советчицы ничего не читаете? во всех новостных лентах с самого утра
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Зараз багато які бригади розформовують, значить в тому є необхідність. Ви послухайте, як вони за військових говорять. Є наказ, вони мають його виконувати, бо вони теж громадяни України і нічим не кращі за військових, які ще рік тому були цивільними людьми
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Чого ж випадкова, наприклад,цей блогер постійно збирає на дрони,і підписників більше мільйона,виклав зранку цю новину.
А ви жона працівника поліції?😁
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Я готова жити не в чорно-білому світі.
ПС. Маніпуляція так собі(
чаревна• 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
У нас война, а они в тылу свои условия выставляют. Хорошо, что сейчас вся тг ими пестрит, если полиция воевать не хочет, что тогда гражданские?
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Мимо_шла• 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Я готова жити не в чорно-білому світі.
ПС. Маніпуляція так собі(
Я думаю копов можно заменить,так что пусть идут на фронт.
Они давали присягу защищать народ Украины,живут за счёт налогов народа Украины
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Ні, є закони! А згідно чинного законодавства поліцейські не підлЯгають мобілізації. Є сформований підрозділ Лють, але і в нього функції забезпечувати правопорядок а не воювати
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
А ви жона працівника поліції?😁
Удалено администрацией...
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ дляБаба жаба
Удалено администрацией...
lady.dziu2011• 05 февраля 2024
Те що вони пі…си то зрозуміло, а те що ви зареєстровані з учора виглядає досить дивно
Откуда ль ты девица пишешь?
автор Баба жаба • 05 февраля 2024
Ответ дляclernikol
Так, звичайно, нехай поліцейські в тилу сидять. Вони ж не мають людей захищати. Еліта суспільства
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
А якщо ні, наприклад,то ця новина буде розглядатися як фейк?
Ну так ви все ж таки
жона поліціянта?🤥🤣