Баба жаба• 05 февраля 2024

Поліцейські з Дніпра бунтують проти того, що їх відправляють в штурмову бригаду

https://t.me/c/1197363285/123810
Полицейские из Днепра протестуют против того, что их отправляют в штурмовую бригаду

На видео - Днепровский батальон полиции спец назначения, переименованный днепровский беркут, у которого при переименовании даже штат не изменили. Полицейские бунтуют после предложения присоединиться к бригаде «Лють». Они готовы воевать, но в своем подразделении.

В кадре боком к камере стоит Владимир Богонис - замначальника главного управления Национальной полиции в Днепропетровской области и пытается успокоить своих подчиненных.

Послухайте, як вони говорять про військових, звичайних цивільних.
dressa_lux• 05 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Я не слышала,чтобы академии МВД страдали от недобора
Теперь по ходу будет.
AnnaOst• 05 февраля 2024
Ответ дляannetta888
Новенькі боти на сайті. Скільки Вам платять?
Яка різниця? Подивіться відео. Там чувак розказує що він свій борг перед цією країною виконав. Коли майдан розганяв. Відео вогонь. Замість тисячі слів
Lizavel• 05 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Когда тцк вместе с полицией отлавливали людей как собак , им говорили , что они следующие , не верили , вот и получили .
Они готовы воевать, но в своем подразделении.
Читать же умеете вроде
Polz• 05 февраля 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Это проблема инвалида ? Пусть проверяют и выясняют. У каждого больного талмуты из больниц. У купленных этого нет. Даже убийц не сажают, если нет доказательств, хоть все знают что убил. Если такие продажные врачи , почему это проблема инвалидов, теперь бегать и заново все проходить ?
Ще й які продажні лікарі, особливо психіатри! І майже кожен лікар собі або жінці групу зробив. Я працюю з лікарями, то знаю, які там хворі і як вони лопатами гроші гребуть з людей
Elena Rus• 05 февраля 2024
Мамины бусечки, бедняжечки.
AnnaOst• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Може і так,але ви чули ту розмову?
20 років получав плюшки мент,а тепер коли віддавати треба долг ,каже ’ну і що’.
Дійсно ’ну і що’:пенсія в 45 років,квартира від держави,з-п з преміями..
Він не просто каже ну і що! Він каже я на майдані під верховною радою стояв, це хіба не рахується?! Ну ясно з якого боку стояв
Lizavel• 05 февраля 2024
Тема срачная, автор молодец!
Вкусныйпончик• 05 февраля 2024
Добре, що хоть зтось став в позу. Тільки завтра їх покажуть алкашами по марафону, або колаборантами або пришиють сотруднічєство з рашою, ще й брудну білизну кожного витрусять. А потім звільнять і вручать повістки :(.
Веточка сакуры67• 05 февраля 2024
Ответ дляPolz
Верю, но почему-то пострадают инвалиды, которые повторно будут бегать, фиктивные давно свалили
Вкусныйпончик• 05 февраля 2024
Ответ дляPolz
В мене сусідка медсестра на комісії по інвалідності, то я тільки споглядаю, які машини до неї їздять.
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Тема срачная, автор молодец!
До чого тут автор?
Автор ролику- молодець!
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляВкусныйпончик
А хіба там не лікарі?
’До складу комісії входять головний та інші лікарі медичного’
Lizavel• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
До чого тут автор?
Автор ролику- молодець!
Полицейских и так ненавидят, после ролика в Тик Токе сейчас еще хуже будет
Mangoskin• 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Читать же умеете вроде
Куда пошлют , туда пусть и идут , выбирают они , у остальных этого выбора не было , чем они лучше ?
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Але дії поліціянтів кажуть краще за все,тому і визивають лють
Lizavel• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Какие действия? Самая говняная работа за 20 тысяч? Квартиры получают начальники, а не простые полицейские.
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Перепрошую,начальники уходять на пенсію в 45,а інші поліціянта,я так розумію на пенсію виходять в 60?
dressa_lux• 05 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
устав поліції україни Вам в помощь )
Lizavel• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
А как думаете, почему они уходят на пенсию в 45 лет?
Mangoskin• 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Ваш мог уйти , если не устраивало .
Все устраивало , пока родину не призвали защищать .
Ну-ну
Всех полицейских и ТЦК на ротацию с ребятами , с фронта, которые там 2 года сидят , хватит штаны протирать и людей не улицах кошмарить !
Juliana R• 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Ну що мені думати,ось співробітниця поряд,чоловіку зараз 47,пороху не нюхав,в 27 був вже капітан(?),отримав квартиру,вже пару років на пенсії,відкрив свій бізнес ,працює.
Lizavel• 05 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Ваш мог уйти , если не устраивало .
Ну-ну
То и вы можете идти пример показать всем.
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ дляdiamond_shop
я розкрию - 15 фублів мабуть а може вже й більше
Удалено администрацией...
Spicy -02f0• 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Тогда зачем туда идут ?
Lizavel• 05 февраля 2024
Ответ дляSpicy -02f0
Тогда зачем туда идут ?
Ну явно шли, чтобы не от мобилизации откосить
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Причгму дуже великі начальники. В мене знайомий поліцейський, дав начальником управління, 25 років був в черзі на житло, останніх 5 років першим у черзі. Так і не отримав нічого і пішов на пенсію. Випереджаючи закиди, про те, аби мав воювати, зразу напишу, пішов на фронт в свої 57 років, воював 1 рік і 8 місяців. За цей час був вдома лише 20 днів,і то з контузією. Єдине, яке б я п ткання розглянула, це мобілізація поліцейських які вже звільнилися зі служби.
Tammy21• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
У мене співробітниця на бувшій роботі хвалилася,що її чоловік торбу додому носе кожного дня,бо він участковий району де ринок знаходиться,так хто тут ще правопорушник закону?
Удалено администрацией...
Вкусныйпончик• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
А хіба там не лікарі?
Лікарі, але рішали там медсестри. Ну вона не проста медвестра. Вона старша, 67років, все життя біля головлікаря просиділа. І я б до неї не ставилася так, якби хлопчина з села до неї не підійшов з проханням оформити інвалідність по показам, діагнози є, які записані в щаконі, але вона сказала ви не потягнете ту сумму.
Spicy -02f0• 05 февраля 2024
Ответ дляLizavel
Так почему должны быть разница с остальными людьми? Многие е из которых вообще никакого отношения к силовым структурам не имеют
clernikol• 05 февраля 2024
Ответ для Juliana R
Є поняття граничного віку перебування на службі, мінімально це 55 років,і є поняття вислуги