Луковая• 05 февраля 2024
Профілактика венозної тромбоемболії
Чи є якісь не медикаментозні засоби?
Пити достатньо води...що ще можна додати, може продукти якісь?
Фіз. активність... буде достатньо вранці зарядки чи мається наувазі щось сильніше - серйозніше?
Можливо вам розказав лікар або друзі по профілактиці цього?
Луковая
• 05 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
а сейчас у вас какое состояние? диагноз?
Зараз все добре. Буду приймати ліки на постійній основі, а там в побочках венозна тромбоемболія. Хочу цього уникнути.
хутряна володарка• 07 февраля 2024
Вам потрібно радитися з флебологом. Я почала приймати прогестерон, як почалася проблема з венами, кошмар. Хоча, до цього моменту не турбували взагалі.
Луковая
• 07 февраля 2024
Ответ дляхутряна володарка
Отож! Я теж боюся, щоб щось таке почалося((. Буду шукати, дякую, але сумніваюсь, що у нас в місті є толокові такі лікарі.
А що Вам порадили?
хутряна володарка• 07 февраля 2024
Ответ дляЛуковая
А що Вам порадили?
Припинила приймати гормон, тому що швидко відреагувала. Лікар призначала пити препарат для відновлення судин. Змінила гінеколога, ще не прийняли рішення як правильно діяти.
Вам обов’язково треба зробити УЗД вен. Можливо у вас все добре і хвилюєтеся дарма.