Miss Lisi4ka• 05 февраля 2024
Medik8 Advanced Day Total Protect SPF 30, это фактически легкий дневной крем с функцией солнцезащиты. Посильнее будет оттеночный Colorescience Flex SPF 50, хорошо подстраивается под тон кожи и дает легкое покрытие.
Снідаю авокадо• 05 февраля 2024
Дуже люблю beauty of joseon ginseng moist sun serum він як сироватка а не крем по текстурі і не тільки захищає добре а й зволожує та вирівнює тон, обличчя з ним прям як фотошоплене, світиться з середини, спф крем доречі цієї фірми мені був важкий а от цей любов вже 5 використовую і 2 в запасі є
Дуже багато використала спф поки не знайшла цей то очі пекли то обличчя пекло і червоніло то пори забивались в мене комбінована і дуже схильна до забиття пор шкіра
Молода і нерозважлива• 05 февраля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Вы используете тональный? Ложиться нормально?
Снідаю авокадо• 05 февраля 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Дуже дуже рідко можу бб крем використати, не знаю як тональний але бб лягає супер!
Чтооооооооооо?• 05 февраля 2024
Обычный. Не жирнит, не выбеляет лицо, лёгкая текстура. Каких- то чудес от санскрина не жду, пигментация не лезет и слава богу.
Молода і нерозважлива• 05 февраля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Спасибо
Забрала і не сказала• 06 февраля 2024
Не люблю санскріни, але прийшлось почати користуватися. З тих що пробувала - цінової категорії до 1000 грн зупинилася на Ойцерін антіпігмент і от таким зараз користуюся.
Танцепесенная• 07 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Бентон. Якщо у вас жирна або комбі шкіра - супер.
Він рідкий чи щільний?
Баба Йога• 07 февраля 2024
Ответ дляТанцепесенная
Він рідкий чи щільний?
Рідкий, але не прям вода, як легкий зволожуючий крем, дуже комфортний.
Танцепесенная• 07 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
Шукаю щось легке та рідке, бо шкіра жирна і дуже забиваються пори. Був Бідодерма спф50, наче рідкий, але вибілював шкіру і вона з ним блищала ще швидше.
Баба Йога• 07 февраля 2024
Ответ дляТанцепесенная
Цей не вибілює. Він зеленуватого кольору, на шкірі не видно взагалі, стає як звичайний легкий крем.
Баба Йога• 07 февраля 2024
Ответ дляТанцепесенная
А чим змиваєте?
У мене комедональне акне ( в ремісії, вилікувала), дерматолог сказала тільки двоетапне очищення з гідрофільною олією, і таки це працює.
Танцепесенная• 07 февраля 2024
Ответ дляБаба Йога
А чим змиваєте?
Змивала просто гелем для вмивання Біодерма, він пори не забивав мені, але лице за пів години було як жирний млинець.
Баба Йога• 07 февраля 2024
Ответ дляТанцепесенная
Спробуйте гідрофілку, а потім гель/піну ( тільки не агресивні, на м´яких ПАРах)
Мені реально дуже добре вплинуло на наявність сальних ниток і чистоту пор.
Ангелок з ріжками• 14 февраля 2024
Дівчата,порадьте будь ласка хороший легкий санскрін без всяких шкідливостей. У мене в тому році був isdin, наче хороший і легкий, але пробила по добавкам, і щось розхотілось далі ним користуватися