Копуша• 05 февраля 2024

А як Ви готуєте борщ? Поділіться хитрощами

Виниловая пластинка• 05 февраля 2024
Ответ дляКопуша
Для чого додавати томатну пасту? Я ніколи не додавала, бо вважала що буде гіркий чи як то правильно пояснити
томатна паста це найлеший засіб згармонувати смак

Невидимка Майя• 05 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина
Да, буряк то святе. Кормовим можна зіпсувати весь борщ. Було таке пару разів.
І от ще в мене було таке, коли борщ мені нагадував красний овочевий суп і то була проблема у капусті!!! Боже упасі брати таку тугу, зеленувату з тоненькими листками, як папір. В такій капусті зовсім нема соку, то наче бумажні пластинки плавають такі смужечки у борщі(((
Невидимка Майя• 05 февраля 2024
Ответ дляКопуша
можна і без томату, але український борщ, то томати. Можна, наприклад, натерти мисяку помідорок (але наших в сезон). Або моя свекруня варить чудовий борщ і вона іменно бере сік Чумак на борщ.
Манка Я• 05 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Капуста альденте. Як переварена, то помиї.
Ну і з квасолею, не визнаю без квасолі борщ
Также делаю, ненавижу капусту квашню
Невидимка Майя• 05 февраля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Згодна. Та й звідки ж тоді візьметься та важлива кислинка?
Виниловая пластинка• 05 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Є варіанти. Яблучний оцет наприклад
автор Копуша • 05 февраля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Скільки потрібно її додавати? Її додавати коли смажеш буряк чи у борщ?

Невидимка Майя• 05 февраля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Є варіанти. Яблучний оцет наприклад
Оцет у борщ - моветон
Вумна, аж страшно• 05 февраля 2024
і банку бичків!
Невидимка Майя• 05 февраля 2024
Ответ дляКопуша
Ні, не в борщ, а в ту пасировку, що ви готуєте з буряком та морквою.
ПесиКот• 05 февраля 2024
Ответ дляТарабарщина
Варю ребра свиные час, что бы мясо отделялось от кости, хорошо мою - первый бульон не сливаю, что бы навар был максимальный.
Через час добавляю картофель средним кубиком и нашинкованную капусту. Томлю 10-15 мин, до мягкости капусты.
Параллельно пока готовятся овощи, готовлю зажарку - жарю лук с щепоткой сахара, на крупной терке морковку, в конце натертая свекла. Когда кладу свеклу в сковородку, сразу же добавляю чайную ложку уксуса. Томлю 4-5 минут на слабом огне, заливаю домашние помидоры кипятком, снимаю кожицу и добавляю томатный соус и кашицу с помидоров в зажарку. Томлю еще минут 10 и пробую на вкус, регулирую его сахаром, заправка должна быть кисло-сладенькой, очень приятной на вкус.
Отправляю все это дело в кастрюлю, солю, перчу и варю минут 10. В конце добавляю свежий чеснок и щедрый пучок укропа. Даю настояться под крышкой минут 30. Подаю со сметаной и пампушками с чесноком.
Аж слюньки потекли)
автор Копуша • 06 февраля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
і банку бичків!
Може скумбрії?🤣
Мамин тріль• 06 февраля 2024
Секрет моєї бабусі: щоб борщ був густий, з мʼясом варила одну велику не різану картоплю, в кінці мʼяла іі веделкою в пюре і відправляла в борщ. Обжарювала буряк з 1 ложкою оцета, та цукром. За 5 хвилин до закінчення варки, на дрібній терці, ще натерала 1 варений буряк.