Копуша• 05 февраля 2024
А як Ви готуєте борщ? Поділіться хитрощами
Бамбарбия! Кергуду.• 05 февраля 2024
Щоб не бурно кипів, а томився.
А так які хитрощі. Борщ та й борщ
КохайтесьЧорнобровi• 05 февраля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
Борщевая заправка Торчин - вот и весь мой секрет
Палочка-выручалочка
Малая Налегке• 05 февраля 2024
Клгда первый раз приехала , попробовал борщ с фасолью
Готовлю теперь с фасолью тоже
Диви яка я пава!• 05 февраля 2024
Борщевую заправку консервируем сами, никаких томатных паст. Буряки красные с белыми полосочками, а не винегретные.
Бамбарбия! Кергуду.• 05 февраля 2024
Бабуся зажарку робила на салі+цибуля, потім перетирала в макітрі з часником, свіжою зеленню. Ммм як смачно. Але я так не заморочуюсь.
Виниловая пластинка• 05 февраля 2024
По-перше, домашня заправка (буряки+морква+томати+цібуля+часник+болгарській перець+спеції), додаю квасолю (розварену), баланс кислоти/цукру ... (в мене домашній яблучний оцет в якості кислоти). Підверджую попередню версію того, що борщ має томитись. Чорнослив, гриби ... інші витребеньки ... за смаком. Від бабусі таємниця - заправка за допомогою борошна.
Відморожена• 05 февраля 2024
Капуста альденте. Як переварена, то помиї.
Ну і з квасолею, не визнаю без квасолі борщ
Відморожена• 05 февраля 2024
Ответ дляМудрецыха мира
А я якось дивилась і думала, хто ті люди, що купують таке...
Тарабарщина• 05 февраля 2024
Варю ребра свиные час, что бы мясо отделялось от кости, хорошо мою - первый бульон не сливаю, что бы навар был максимальный.
Через час добавляю картофель средним кубиком и нашинкованную капусту. Томлю 10-15 мин, до мягкости капусты.
Параллельно пока готовятся овощи, готовлю зажарку - жарю лук с щепоткой сахара, на крупной терке морковку, в конце натертая свекла. Когда кладу свеклу в сковородку, сразу же добавляю чайную ложку уксуса. Томлю 4-5 минут на слабом огне, заливаю домашние помидоры кипятком, снимаю кожицу и добавляю томатный соус и кашицу с помидоров в зажарку. Томлю еще минут 10 и пробую на вкус, регулирую его сахаром, заправка должна быть кисло-сладенькой, очень приятной на вкус.
Отправляю все это дело в кастрюлю, солю, перчу и варю минут 10. В конце добавляю свежий чеснок и щедрый пучок укропа. Даю настояться под крышкой минут 30. Подаю со сметаной и пампушками с чесноком.
Виниловая пластинка• 05 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
капуста хруста в борщі то є крінж
Мудрецыха мира• 05 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Я!
Відморожена• 05 февраля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
капуста хруста в борщі то є крінж
Не хрустка, але не переварена. Не більше 15 хв
Доречі, цей секрет взяла у шеф кухаря. І дійсно стала відчувати, еоли переварена не смачно
Виниловая пластинка• 05 февраля 2024
Ответ дляВідморожена
Згодна з тим, що має перетворитися на пюре. АЛЕ. Але й не хрустка.
Невидимка Майя• 05 февраля 2024
Скільки господинь, стільки й борщів. В мене дуже смачний борщ (завжди) і плювать Чумак томат чи домашня заправка з помідор) Як татусь був живий, то саме для нього варила з м,ясом, а я люблю борщі без мяса і з квасолею. Ненавиджу у борщі курку(( Для мене важливо: тихе варіння, гарний буряк не кормових сортів, цукор у пасируванні, соковита капуста і зелень.
Виниловая пластинка• 05 февраля 2024
Ответ дляВся в кредитах
Бульйон на говяжей грудинке
Чому яловича грудинка? Я азавичай обираю не жирні (!) свинячі ребра. Це важливо.
Тарабарщина• 05 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Да, буряк то святе. Кормовим можна зіпсувати весь борщ. Було таке пару разів.
Невидимка Майя• 05 февраля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
капуста хруста в борщі то є крінж
Та ні. Є саме цінувачі хрусткої капусти, а я не люблю))
Виниловая пластинка• 05 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
ненавиджу курку у бульоні, я з вами
Вся в кредитах• 05 февраля 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Мне вкуснее. Не люблю свиной бульон
Виниловая пластинка• 05 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
’...на колір й смак.. всі фломастери різні...’
Копуша
• 05 февраля 2024
Для чого додавати томатну пасту? Я ніколи не додавала, бо вважала що буде гіркий чи як то правильно пояснити