НеГолосую• 06 февраля 2024
Ідентифікація пенсіонерів-впо
Дівчата, десь чула що до 31 березня треба пройти фізичну ідентифікацію пенсіонерам що були впо до 2022 року.
Не можу зрозуміти що мені зараз робити.
Є дідусь, сильно дорослий, вже 85 рочків, сам не може себе обслуговувати, вони з бабусею жили у Харківській області, були оформлені як впо (допомогу не отримували), тільки пенсію через ощадбанк, потім бабуся померла, дідуся довелося забрати, щоб не тягать його по чергам, я навіть впо йому не оформлювала на нову адресу, бо треба його везти в банк , щоб відкрити новий рахунок.
Хтось вже розібрався, треба йти в пенсійний чи в банк чи що взагалі робити?
Не можу зрозуміти що мені зараз робити.
интайм_не_предлагать• 06 февраля 2024
Так а кто идентифицирует?Туда и идите. Скорее всего, в пенсионный фонд.
НеГолосую
• 06 февраля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
та хз, я так і не зрозуміла
Харчовий тріль• 06 февраля 2024
чому у Вас немає довіреності від дідуся? Тоді його навіть в банк чи пенсійний не треба. Самі проскакали де треба і все.
НеГолосую
• 06 февраля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Хіба?
Божий одуванчик• 06 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
та хз, я так і не зрозуміла
позвоните на горячую ощада, если у него пенсия там.
НеГолосую
• 06 февраля 2024
’проскакали’ то Ви сильно перебільшили, ось прямо зараз черга у пенсійному 17 людей, з восьмої ранку пройшло п´ять, не факт що до вечора туди вдасться потрапити тим хто зараз в черзі(
Харчовий тріль• 06 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Хіба?
Та да. Прописати в довіреності функції. В нас так брат чоловіка займається всіма справами свекрухи, раніше ще лежачого свекра.
Харчовий тріль• 06 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Бо багато питаннь вирішується за телефоном, хочуть створювати черги хай стоять. Я в пенсійному була останній раз від сили пів години, достатньо спеціалістів приймало відаідувачів, а у Вашому випадку можливо похворіли, зараз нова хвиля вірусних
НеГолосую
• 06 февраля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
та ні, в нас місто маленьке, вона сама приймає, раніше вдвох були, не знаю де друга поділася
Харчовий тріль• 06 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Ви дідуся хоч зареєстрували в Вашому пенсійному? Мабуть, що ні. А як карта ощада закінчиться? Все одно треба доручення на майбутнє для представництва його . Впо б оформили і т д,, його не турбуючи
НеГолосую
• 06 февраля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
ну звичайно що ні, картка вже давно закінчилася, але діє бо військовий стан
Глаза_в_3_карата• 06 февраля 2024
Вам на финансовый номер должно прийти уведомление об идентификации,так мне в Ощадбанке сказали,но пока продлевается военное положение то и смс никто не рассылает
НеГолосую
• 06 февраля 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
я тому і питаю, що наче і не звуть, не хочеться зараз затівати, бо воно тягне за собою купу питань, треба довідку нову оформити, відкрити у банку рахунок (ощад же по областям і харківська картка тут не підійде), відсидіти чергу у пенсійному, а це той ще квест, бо тільки два рази на тиждень приймають і черга шалена, але в інтернеті пишуть що мають усі пройти ідентифікацію(
Харчовий тріль• 06 февраля 2024
Ответ дляНеГолосую
Все одно питання треба вирішувати . Бо буде як кажуть ’де тонко , там і рветься’.
Подзвоніть на гар лінію по ВПО, допустім сайт Прихисток на не а не по лінію пенсійного і поспілкуйтеся. Половина українців питаннь п от тел-ну Ви там закриєте точно.
Lady in black• 06 февраля 2024
Вы можете идентификацию пройти онлайн. Через портал пенсионного фонда можно подать электронную заявку, они вам перезвонят через любой удобный месенжер и онлайн с документами решить всё через видео звонок
НеГолосую
• 06 февраля 2024
Ответ дляLady in black
На портал пф можна зайти маючи електронний ключ, а його неможливо с генерувати, бо в нього картка без cvv кода, з пенсійним посвідченням
НеГолосую
• 08 февраля 2024
Ось щойно вийшла з пенсійного, там жіночка не знає нічого про ідентифікацію пенсіонерів-впо, ніби то тільки тих хто виїхав за кордон ідентифікують, каже мені ’Ви уявляєте скільки це людей? Зараз ідентифікують пенсіонерів, хто виїхав закордон, вони грузять відео, тому в мене не працює система, знімайте гроші, поки нараховують, а як припинять, то прийдете, ми зробимо ідентифікацію’