Наверняка• Изменено 06 февраля 2024

Де знайти викройку або мастер клас з пошиву сумки?

Хочу спробувати пошити сумку хобо/шопер. Такого плану,як на фото. Ніде не можу знайти викройку+мастер -клас українською або російською мовами по пошиттю. Вже все перешукала, можливо , комусь попадалось? Дякую
Мавка• 06 февраля 2024
Такої не бачила, бо не знала такого. Я мрію пошити джинсову, то на ютубі і в пінтересті дуже багато .Пошукайте, може і Вам попадеться те, що треба.

Солоденька цукОрка• 06 февраля 2024
В pinterest есть и выкройка, она простая. В ютюб видела как собирали такую форму, только с связанного полотна.
Банка з медом• 06 февраля 2024
Це з двох прямокутників. На ютюб є такі в´язані і там розміри вказують та показано як зібрати
автор Наверняка • 06 февраля 2024
Ответ дляМавка
Дякую,шукала, але мабуть, погано-вс е не ті попадались
автор Наверняка • 07 февраля 2024
Дівчата,знайшла. Якщо кому буде у пригоді,називається сумка-оригамі.
Научительница• 08 февраля 2024
Ответ дляНаверняка
А можете надіслати посилання. Буду дуже вдячна. А з якої тканини плануєте шити?
автор Наверняка • 08 февраля 2024
Ответ дляНаучительница
ось по цьому відео. Сьогодні пошила вже

автор Наверняка • 08 февраля 2024
Плащова тканина
Научительница• 08 февраля 2024
Ответ дляНаверняка
https://m.youtube.com/watch?v=tcs5PundAE0 ось по цьому відео. Сьогодні пошила вже
Супер!!! Дякую!!!
Матусік• 10 февраля 2024
Ответ дляНаверняка
Класна сумка, дякую за посилання і я пошию
А то в мене викройка по пакету з атб
Тільки ручки трохи довші, вже набридла, якраз мала нову шити
Дякую
автор Наверняка • 10 февраля 2024
Ответ дляМатусік
А то в мене викройка по пакету з атб
Дякую
Будь ласка!
Научительница• 20 февраля 2024
Ответ дляМатусік
А то в мене викройка по пакету з атб
Дякую
Цікаво, а з якої Ви тканини плануєте шити?
Матусік• 21 февраля 2024
Ответ дляНаучительница
З плащовки, як і автор
То сама класна тканина для шопера
Сама велика в зібраному вигляді майже поміщається в долоні, міцна, легко переться, швидко сохне
Ідеально
Научительница• 22 февраля 2024
Ответ дляМатусік
З плащовки, як і автор
То сама класна тканина для шопера
Ідеально
Дякую!