Морковна• 06 февраля 2024

У кого идет 36 неделя, как Вы себя чувствуете?

Есть ли тренировочные схватки,каменеет живот?Слабость,сонливость?Ходите нормально.Я просто развалюха,жесть какая-то.
Русланка з гілки• 06 февраля 2024
Як в раю

ХаДиДиШь• 06 февраля 2024
Вы вчера набрали для малыша в Картерс вещей?, цены ну очень дёшево, а сегодня уже взлетели цены (
ДолькиКабана• 06 февраля 2024
Прекрасно.
Приїхала з басейну, зранку ходила з донькою старшою на сквош. Завтра їду з вагітною подругою в торговий центр, потрібно прикупитися
ХаДиДиШь• 06 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Прекрасно.
В Картерс надо было скупится
автор Морковна • 06 февраля 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Як в раю
Це супер
автор Морковна • 06 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
То не моя тема
автор Морковна • 06 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Прекрасно.
Це супер,мені навіть по квартирі важко ходити.Які різні вагітності.Дуже б хотіла себе почувати так як Ви.
ДолькиКабана• 06 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
В Картерс надо было скупится
Навіщо? Я купила речі дитині в НМ, в МС., бенетон, зара
Мммммм
Санта Барбара• 06 февраля 2024
Великолепно, наслаждаюсь последними недельками ожидания

ДолькиКабана• 06 февраля 2024
Ответ дляМорковна
Я спорт не залишала ні на день
автор Морковна • 06 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Я спорт не залишала ні на день
Мій максимум це круг біля будинку 10
хв.Я в шоці наскільки у Всіх по різному вагітність проходе.
автор Морковна • 06 февраля 2024
Ответ дляСанта Барбара
Это отлично.У меня слово беременность со словом наслаждаюсь это вообще не совместимо.Только с другими словами,но писать их лучше не буду.
ХаДиДиШь• 06 февраля 2024
Ответ дляМорковна
То не моя тема
Чого?
ДолькиКабана• 06 февраля 2024
Ответ дляМорковна
Мій максимум це круг біля будинку 10
Ну так все залежить від фізичної підготовки
Якщо ви до вагітності такою були, то вагітність тільки посилює стан
ХаДиДиШь• 06 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Мммммм
Картерс за копейки, супер, наборы двойка, тройка по 5долларов
ДолькиКабана• 06 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
І? Я можу собі дозволити купувати речі без знижок
ХаДиДиШь• 06 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Ясно.
Я была в ТЦ и как увидела цены на эти же комплекты по 1500грн на малышей, офигела.
А на сайте 5баксов
Молчунья• 06 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
А через 4-6 міс.,буде тема,що всі гроші витратила,де брати дохід.Вчора вже створювала баришня-все дороге доя дитини купувала,а зараз грошей не має
ДолькиКабана• 06 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
Ви про що?
Це в мене третя дитина і скоріше за все остання, тому я хочу, щоб все було так, як я хочу. І чоловік це підтримує.
Якби в нас не було коштів на дітей, то в нас була б тільки одна дитина.

Червона рута• 06 февраля 2024
Мечтаю родить. Таз болит, спина болит, подкравливает шейка, но врачи не госпитализировали. Не могу больше. Дышать не могу, изжога, есть не могу
Молчунья• 06 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Ви про що?
Дай Боже,щоб все було добре і нічого не змінилося.
ДолькиКабана• 06 февраля 2024
Ответ дляМолчунья
Наприклад що?
Я працюю, чоловік теж, кожну дитину вже забезпечили житлом, старша донькам через 2 роки вже з нами навіть і не житиме.
автор Морковна • 06 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
У Вас какой срок?Держитесь
автор Морковна • 06 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Не згодна з Вами.В мене була гарна фізична підготовка.Але вагітність моє тіло дуже важко приймає
ДолькиКабана• 06 февраля 2024
Ответ дляМорковна
Яка саме гарна?
В мене в оточенні всі, хто не кинув спорт всі легко перенесли вагітність.
Мені 39, до вагітності займалась кросфітем, при вагітності басейн майже щодня, цога 3 рази на тиждень, сквош 2 рази на тиждень + невеликі силові вправи через день.
Червона рута• 06 февраля 2024
Ответ дляМорковна
У Вас какой срок?Держитесь
36 недель и 4 дня
Червона рута• 06 февраля 2024
Ответ дляДолькиКабана
Яка саме гарна?
Ну я занималась профессионально спортом. До 30 недели продолжала легкие тренировки. А потом как понеслось. Лежу, встать не могу, таз болит. При том что прибавка всего 7кг.
ДолькиКабана• 06 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
В мене прибавка 17.
Але початкова вага 50 при рості 172
автор Морковна • 06 февраля 2024
Ответ дляЧервона рута
36 недель и 4 дня
То я мечтаю уже хоть 36.Каждый день как в тумане
Меня много• 06 февраля 2024
Ответ дляМорковна
То же самое , третья беременность ,жуть жду не дождусь 39 недель уже ,тренировочные схватки каждый день с 34 недели