Анна-9e28• 06 февраля 2024

Налякало дуже, що це? 4 тиждень вагітності, виділення

Дівчата ,питання в кого таке було і що це ?
Орієнтовно 4 тиждень вагітності ,сьогодні прийшла з роботи ,пішла у вбиральню ,та замітила незначні ніби але коричнюваті виділення ( тільки почались ) вдень не було ще , що це таке ? Чому зʼявилось ?
Хвилююсь не на жарт ,розплакалась тому що скільки чекали і тут на тобі ,таке . піжскажіть що робити ?
Вапщета• 06 февраля 2024
Спілкуватись з лікарем

автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляВапщета
Спілкуватись з лікарем
В лікарні лише після 19 числа приймають
Записалась в приватну ,але в четверг
Невгамовна шахиня• 06 февраля 2024
По перше заспокоїться , по друге зателефонувати лікарю .
Вапщета• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
В лікарні лише після 19 числа приймають
Записалась в приватну ,але в четверг
Треба знайти лікаря, який буде вести вашу вагітність.
Дайте вподобайок• 06 февраля 2024
Зробіть УЗД, щоб заспокоїтися.
Так буває. Може бути імплантаційна кровотеча.
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Уви номер лікарі не давали ,застати їх нереально ,в понеділок записалась і найближче то четверг ( в приватній )
Статус Ква• 06 февраля 2024
Все буде добре, шукайте ще, де вас приймуть🫶
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Зробіть УЗД, щоб заспокоїтися.
На 4 тиждні ?
Дайте вподобайок• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
На 4 тиждні ?
А ви від чого тижні рахуєте?

Допоможіть знайти• 06 февраля 2024
На 4 тижні варіантів багато. Не панікуйте
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляСтатус Ква
Оу в нас з цим біда ,в міській лікарні 1 лікар -через 2 неділі прийме -це найближче
В приватній швидше але і не безкоштовно
Статус Ква• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
В приватній швидше але і не безкоштовно
У вас одна приватна?
Невгамовна шахиня• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
Значить шукайте де вас можуть оглянути , не чекайте.
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
А ви від чого тижні рахуєте?
Здавала аналіз на хгл( там 3 тиждень ) писало +ну і тиждень минув від аналізу цего
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
У вас останні місячні коли були?
Natal_ka91• 06 февраля 2024
Зверніться до лікаря. Може бути загроза, в мене так було, зберігали вагітність. А може бути і варіантом норми. Треба до лікаря, особливо якщо треба якісь медикаменти
Як мінімум, перестаньте хвилюватися і поки лежачий режим.
Дуже дуже вумна• 06 февраля 2024
Автор у меня так было...на фоне беременности началась жуткая молочница из-за которой образовались трещины которые и кровили
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляСтатус Ква
У вас одна приватна?
Якщо нормальна то так ,є ще однин заклад приватний ,але якщо хочеш вберегтись краще туди не йти
ОливьЕЖечка• 06 февраля 2024
Месячные пойдут, есть ещё задержка, гормоны пляшут

автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
У вас останні місячні коли були?
2 січня
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Тіпун вам на язик ,тут хвилююсь аби вагітність зберегти ,а ви за критичні 😩
Фізик-ядерщик заочно• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
В лікарні лише після 19 числа приймають
Записалась в приватну ,але в четверг
Ну как это, ищите др доктора. Выделения это не есть хорошо. Доктора сразу об этом предупреждают. Не важно какого они цвета.
Дайте вподобайок• 06 февраля 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Вапщета• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
2 січня
5т
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Ответ дляNatal_ka91
На роботі біда ,ніхто не відпусте ,я на 2 години наперед ( на четверг ледь відпросилась )
Не знаю що робити ,як бути
Фізик-ядерщик заочно• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
В приватній швидше але і не безкоштовно
А дети никогда дёшево не давались.
Дорого = качество обслуживания.
Та_все_ок_будет• 06 февраля 2024
Автор, від вас на такому маленькому терміні насправді зараз не так багато залежить. Відпочивайте, тримайте кулачки, по можливості швидше до лікаря. І не піднімайте важкого. Хай все складеться ❤️
Блондинка в Шоколаде• 06 февраля 2024
Ну то по нормальному у вас вже 5 тиждень вагітності, на цьому терміні вже ніякої імла нації немає, вона була раніше, тоді і почав хгл рости. Вам тут ніхто не скаже все ок чи ні. На такому терміні може бути як норма так і ні.
Тому якщо раніше немає місця то чекайте до четверга, або якщо хочете себе заспокоїти якось здайте ще раз на хгл. Подивіться чи він росте, тоді вагітність розвивається.
автор Анна-9e28 • 06 февраля 2024
Так багато думок різних ,що робити ? Може лікарняний ? На збереження якщо що?
Благоуханочка• 06 февраля 2024
Ответ дляАнна-9e28
Не знаю що робити ,як бути
Робити вибір. Інакше ніяк.