Рекламама• 06 февраля 2024

Оригінал чи підробка

Ситуація наступна: сумка на офіційному сайті продається з натуральної шкіри, а в відомому інтернет-магазині з екологічної шкіри. Це не помилка в описі, я вже уточнювала.
Це підробка чи сумка може бути з двох матеріалів?
Результат:
вже голосів: 26
25 (96.15%) Ні, це підробка
1 (3.85%) Так, це оригінал
Ку-кусик• 06 февраля 2024
Ответ дляРекламама
Магазин прикріпив фото з оригінального сайту. Відмінність в описі товару, а саме в матеріалі.
значит и внешне вам прийдет не то, что на фотт
Ку-кусик• 06 февраля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вы боитесь, что мы побежим тут все и купим сумку? Покажите модель. Погуглить и помочь. А то вопрос дивный у вас
слушайте, ну что вы прицепились к автору. что вам не понятно?
есть сумка. на сайте.
а есть тоже сумка. с фото сумки. но сама сумка как бы чуть чуть не как та сумка, что на фото. но фото тоже нет. есть только описание. и его тоже не будет, чтоб не паплюжить. но оно и не надо.и так все ясно

надо просто сказать оригинал или подделка.
ЧТО ТУТ СЛОЖНОГО??
Ms. Любмая жена• 06 февраля 2024
Дайте описание с оригин.сайта на их языке
автор Рекламама • 06 февраля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
100% genuine leather
Ms. Любмая жена• 06 февраля 2024
Ответ дляРекламама
100% genuine leather
Тогда, наверное, подделка.
Я как-то кросы смотрела, так на сайте указано, что кожа, а в магазине на ярлычке, что кожа+кожзам. Хотя сайт оригинальный. Просто утаили часть информации.
автор Рекламама • 06 февраля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Хотіла б додати, що цю сумку можна знайти і в багатьох інших інтернет-магазинах, українських також, де в описі зазначено - натуральна шкіра. Мені вдалося знайти, що тільки в цьому відомому інтернет-магазині(не хочу писати назву) і на AliExpress вона продається з екологічної шкіри.
ОйЙой• 06 февраля 2024
Ответ дляРекламама
Шоу не буде. Мені не потрібно оцінювати безпосередньо сумку, а лише прошу відповісти на питання, чи може бути сумка оригінальною, якщо в офіційному магазині бренду вона з натуральної шкіри, а в магазині, який продає різні бренди, ця сумка з екологічної шкіри.
Я так попала с сумкой Marc Jacobs, у нас продали паль из дермантина, хотя по коду пробивается, как оригинал и не подкопаешься, а на сайте пишут, что натуральная кожа.
автор Рекламама • 06 февраля 2024
Ответ дляРогнеда Карповна
Я зараз, напевно, Вас розстою, але підробки продають часто навіть самі київські моно бутікі. Бо це прибутковіше, а заробляти гарно хочуть всі. Умовно 30 пар взуття оригінальні, 70 репліка. Дуже якісна. Ви не зрозумієте) таким в Україні страждають навіть преміальні бренди. Власники ж франшизи- українці)
Для мене це радість, що сам інтернет-магазин ніби натякає, що це підробка, бо в описі вказано, що сумка з екологічної шкіри. Просто треба зайти на оригінальний сайт і перевірити з якої шкіри вона там продається.
І якщо б не цей нюанс, в мене б не було ніяких сумнівів щодо оригінальності сумки, бо довіряю цьому магазину. Гірше було б , якщо б написали на підробку, що натуральна шкіра...
Бо я дуже ще молода, недосвідчена, і візуально ще побачу відмінності в декорі, але от шкіру від гарної підробки шкіри, думаю, я б не відрізнила.
Кумедна• 06 февраля 2024
Ответ дляРекламама
Ошибка в описании?
А_я_ЛОЖУ!• 06 февраля 2024
Ответ дляРекламама
Та с вашим шоу как раз понятно все. Не будет у него go on
А_я_ЛОЖУ!• 06 февраля 2024
Ответ дляКу-кусик
есть сумка. на сайте.

ЧТО ТУТ СЛОЖНОГО??
Мне как раз все понятно. Но создавая опрос, надо думать и включать логику. Она даже описания не дала. Прицепились. Кому оно надо. Пускай покупает что угодно
автор Рекламама • 06 февраля 2024
Ответ дляКумедна
Ошибка в описании?
Точно ні! Я сконтактувалась з магазином, попросила перевірити, мені відповіли, що працівник на складі підтверджує, що це екологічна шкіра.
Кумедна• 06 февраля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
И известный магазин,розетка ,ансвер или модна каста)?
автор Рекламама • 06 февраля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Дякую за розуміння 💛
автор Рекламама • 06 февраля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Вибачте, якщо Вам щось бракує в моїй темі, то на форумі є багато іншим тем, знайдіть ту, що Вам сподобається🙂
До речі, мені вже тут багато людей підказали, що це підробка. Дякую, що підтвердили мої сумніви💛
автор Рекламама • 06 февраля 2024
Ответ дляКумедна
Не хочу паплюжити репутацію магазину, тому не можу сказати назву.