Планшетница• 06 февраля 2024

В кого дівчинка яка рано почала себе задовільнити? Хелп

Відразу я не тріль і не збоченець.
Дочка почала цим займатися з садочка. Я проводила розмови, пояснювала , відповідала, раз накричала навіть але це допомогло тимчасово. Було декілька разів навіть в дитячій кімнаті. Психолог нічого конкретного не порадив, типу це норма. Відхилень ніяких немає. І от зараз їй 8 років як тільки залишається одна в кімнаті на довго робить це знову. Ми вимушені з чоловіком її вкладати спати щоб вона цим не займалась. Я вже пояснила що їй це зарано. Що в неї ще формується організм і це зараз зайве але реально пофіг, мені це приємно і все.
Я б можливо і не звертала увагу якби вона це робила на ничку а то всі дома і вона йде з кімнати вся мокра і червона.
Допоможіть порадою або досвідом що з цим робити і як правильно себе вести.
З подругами про це не можу говорити, стидно((
Пузата Хата• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Так, ніколи. Не було в мене такого. Почала жити в 20 років .
можете сказки не рассказывать

Госпожа_тамагочи• 06 февраля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Видела одно хорошее видео по этому поводу. Это норма для развития
Для маленьких девочек. У мальчиков по другому
Tammy21• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
А до 20-ти не жили, існували лише?)))
кураГАЛЯ• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
А до 20 не жили?
Доставучая• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
так а как вы без интернета узнали что можно сексами всякими заниматься ? 🤣
Пузата Хата• 06 февраля 2024
Ответ дляДоставучая
Она до сих пор не занимается 😂
Жинси на дитину• 06 февраля 2024
Ви навіть в цій темі подивіться, як відповідає більшість, це просто треш, а потім ми дивуємося чому наші діти так себе поводять. Більше часу проводити з дитиною разом потрібно, і все буде добре.

Додаю напруги• 06 февраля 2024
Если сейчас будете кричать и принижать за это , в будущем у неё будут большие проблемы с этим
Раз начала ничего уже не сделаешь.
Брюльтик• 06 февраля 2024
Ответ дляШмоточницаца
Троль
Дрочер
автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Я вже і відео передивилася і консульнатія з 2 ма психологами з дитиною і сама окремо ходила. Я не запугую і не стиджу але вона розуміє що мені це не подобається.
Метелики на душі• 06 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
То вы просто не видели
Ну так так и надо, чтобы не видели.
Госпожа_тамагочи• 06 февраля 2024
Ответ дляTammy21
А до 20-ти не жили, існували лише?)))
Имеется в виду половой жизнью. Именно так выражаются возрастные люди и люди из глубинки именно ’начали жить’, без приставки -половой жизнью.
руки_Крюги• 06 февраля 2024
Читаю і аж стрьомно якось, певно є якась норма,але те шо пише автор- це перекос, коли дитина залежна від задоволення, робить це прилюдно до стану мокроти і почервоніння.
Жинси на дитину• 06 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
можете сказки не рассказывать
Я Вам нічого не повинна доказувати.
Tammy21• 06 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
Пц. Дитина має всі шанси мати сексуальні проблеми, бо вам ’не подобається’. Ви розумієте, що робите?
Комиссия50%• 06 февраля 2024
А зачем что-то делать? Отстаньте от ребенка и не вводите в комплексы, ничего плохого в этом не вижу, а вы зашоренная какая-то
Шмоточницаца• 06 февраля 2024
Ответ дляБрюльтик
Дрочер
Как вариант
Жинси на дитину• 06 февраля 2024
Ответ дляTammy21
А до 20-ти не жили, існували лише?)))
Я маю на увазі не було стосунків
Tammy21• 06 февраля 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую за пояснення!) Забула про цей вираз.

Цукрові вишні• 06 февраля 2024
Я це робила скільки себе пам´ятаю, років з 4. Не розумію, чому зарано. А коли можна? Тільки я одразу розуміла, що треба никатися
ВундерКИНГ• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Хто всі? Навіть в мене такого не було, а чому? Тому що ми жили без інтернету, без цього шлаку по телевізору. В мене навіть такого в думках не було. Звідки мала дитина може розуміти, що якщо вона там почне терти, то їй буде приємно? От скажіть?
блін, потре та й зрозуміє, що це приємно, шо тут неясного
Метелики на душі• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Эмм, ну вообще и без интернета дети начинают мастурбировать - где-то случайно задели, или там велосипед, поняли что приятно и уже целенаправленно трогают.

Интернет тут не главное
Пузата Хата• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Я Вам нічого не повинна доказувати.
А я вас и не прошу доказывать, я вас прошу не врать
Tammy21• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Я маю на увазі не було стосунків
З ким? З руками своїми?)
Хата на мати• 06 февраля 2024
Я почала там себе вивчати років 5-6 , оргазмів не було, просто приємно. Але мені вистачило розуму робити поки ніхто не бачить. А в підлітковому віці вже зрозуміла як робити саме приємно...
Син грався пісюном весь час, дивиться мультик і руки в трусах. Років в 6 -7 так було що забувався і при мені і при інших. Я пояснювала не робити це при комусь, це можна робити тільки на одинці.
Занадто нав´язливе може бути ознакою підвищеннего стресу в дитини, до психолога
Забагаловка• 06 февраля 2024
Я така, з садочку мастурбую і досі це люблю, хоча доросла і є чоловік, і секс є. Але люблю сама себе і досі задовольняти.
Шмоточницаца• 06 февраля 2024
Ответ дляTammy21
А до 20-ти не жили, існували лише?)))
Ну половой, до 20 я тоже не жила)
Хотя с мужем начали гулять вместе с 18)
Метелики на душі• 06 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
можете сказки не рассказывать
Может и такое быть, если половая конституция такая
Сорока-ворона• 06 февраля 2024
З моїх трьох доньок дві очевидно цим займались. Старша (їй зараз 21) і молодша (6). Коли побачила старшу, то мене інфаркт майже не стався і вона так як і ваша займалась цим в кожну вільну хвилину. І в школі, вчителька мене викликала. Я і ругала і пояснювала, все марно. Нічого виросла і повією не стала )) Просто переросла. Мала дуже рідко поки помічаю, але я і не реагую ніяк. Зрозуміла, що тільки гірше робила, коли сварила.
Добра всем!• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
а як, за вашою логікою, перші люди здогадались розмножуватись? Це все інстинкти.