Планшетница• 06 февраля 2024

В кого дівчинка яка рано почала себе задовільнити? Хелп

Відразу я не тріль і не збоченець.
Дочка почала цим займатися з садочка. Я проводила розмови, пояснювала , відповідала, раз накричала навіть але це допомогло тимчасово. Було декілька разів навіть в дитячій кімнаті. Психолог нічого конкретного не порадив, типу це норма. Відхилень ніяких немає. І от зараз їй 8 років як тільки залишається одна в кімнаті на довго робить це знову. Ми вимушені з чоловіком її вкладати спати щоб вона цим не займалась. Я вже пояснила що їй це зарано. Що в неї ще формується організм і це зараз зайве але реально пофіг, мені це приємно і все.
Я б можливо і не звертала увагу якби вона це робила на ничку а то всі дома і вона йде з кімнати вся мокра і червона.
Допоможіть порадою або досвідом що з цим робити і як правильно себе вести.
З подругами про це не можу говорити, стидно((
Жинси на дитину• 06 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
я і питаю що робити ? як себе вести, чи ви думаєте я створила тему щоб мене дрочеррррром називали?
Більше часу проводити з дитиною, з неба це не впало. Щось послугувало для цього. Я вважаю, що це не є нормально, але це моя особиста думка, пояснювати щось і доказувати саме тут нікому нічого не буду, бо і немає сенсу. Більшість тут вважає це нормою, і намагаються на це закрити очі. Це просто жах 🤦‍♀️

Ромашкинная• 06 февраля 2024
Автор, вам дали советы адекватные
Считаю Тоже, чтг стресс снимает, напряжение, мама! ,больше любви, тактильности, обнимашек, меньше строгости и требований!
автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляСорока-ворона
З моїх трьох доньок дві очевидно цим займались. Старша (їй зараз 21) і молодша (6). Коли побачила старшу, то мене інфаркт майже не стався і вона так як і ваша займалась цим в кожну вільну хвилину. І в школі, вчителька мене викликала. Я і ругала і пояснювала, все марно. Нічого виросла і повією не стала )) Просто переросла. Мала дуже рідко поки помічаю, але я і не реагую ніяк. Зрозуміла, що тільки гірше робила, коли сварила.
Велике дякую за коментар. аж легше стало
Пи Пи Пилюля• 06 февраля 2024
Это сейчас не про секс, а про состояние нервной системы, она так себя успокаивает. Попробуйте массаж, ванны с солью, остеопатические сеансы, арт терапию... это помогает переключить... Ну а если уже не получится, то надеюсь со временем поймёт что нужно прятаться, может перерастает.
Сонячний зайчик• 06 февраля 2024
Ответ дляДоставучая
думаете ваши дети не дрочат? 🤣🤣🤣
Ну вообще то нет и мы с мужем такого не делали 🤷
ПлакалаВАвто• 06 февраля 2024
А я тільки зараз зрозуміла, чому я так багато мастурбацією займалась
З якого віку не пам´ятаю, до 10 точно, часто багато
я жила в стресі(((

В мене 2 доньки, подібного не помічала, але якщо була б така ситуація, я би просто пояснила, що це інтимний процес і роблять на одинці (ти ж не какаєш чи пісяєш при комусь)
Вапщета• 06 февраля 2024
Я рано начала, почему не знаю, но детство у меня было поганое, и стресс и напряжение были. Как и сейчас) что делать? Да ничего наверное, я понимала что это плохо, но ничего уже не могла с этим поделать

автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Пояснити що саме дитина робить. Сказати що це нормально і донести правила за якими це можна робити. Тобто, у себе в кімнаті, не на загал.
та вона і так це не при нас, слава богу, робить, але із за певних властивостей своєї шкіри *палиться*. І така баче мій погляд каже, ’ой я знову цим займалась, випадково’. останнім часом я просто мовчу... ніяк не реагую
Несемо світло разом• 06 февраля 2024
Ответ дляШмоточницаца
Троль
у меня подруга в таком возрасте занималась этим, где могла. Спокойно на виду в школе у всех. и никто ничего не понимал. Думали чухает письку. Уже когда подросла, я поняла,что это было.
Несемо світло разом• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Не знаю, в нормальних батьків такого немає
и как вы то сами размножились, удивительно
Несемо світло разом• 06 февраля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Та ладно, моя знакомая мастурбировала ещё в начале 90х, когда интернета в помине не было
Не Олеся?
Tammy21• 06 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
У вас не має проблеми з дитиною, у вас є проблема з самою собою.
Для того щоб не травмувати дитину краще сховати свій погляд та сприймати фізіологічні прояви як норму.
ПлакалаВАвто• 06 февраля 2024
Автор я щось не розумію, донька викликає у вас негативні емоції? Відразу?
Сорока-ворона• 06 февраля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Не Олеся?
Только одна Олеся цим займалась ? 😂
Tammy21• 06 февраля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Не Олеся?
Тільки Олесі на початку 90-х мастурбували?)))
Несемо світло разом• 06 февраля 2024
Ответ дляСорока-ворона
Только одна Олеся цим займалась ? 😂
в первом классе то?
Радість моя• 06 февраля 2024
Когда вы уже перестанете детям в трусы заглядывать!!! Вот бы вас кто-то ругал когда себя трогаете, как оно, понравилось бы?
Несемо світло разом• 06 февраля 2024
Ответ дляTammy21
кроме Олесь никого не видела больше в семь лет.
автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляВолодарка мрій
У меня было такое и есть..это мастурбация как спосоьо снять напряжение..услыщьте меня..дайте ей альтернативу чтоб снимать напряжение
дякую, я бачила ваш коментар вище, ви маєте рацію. зараз практично місяц сиділа вдома по стану здоров*я. До цього постійно ходили на секції, і мала тільни один вихідний в тиждень, то я цього і не помічала за нею. а зараз як з катушок злетіла (( що я аж тему створила.

автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляМетелики на душі
Так она я так поняла не при вас, просто вы понимаете по внешнему виду что мастурбировала ?
так
Швидка Настя• 06 февраля 2024
8 рочків - вже достатньо, щоб пояснити прості правила:
1. Це справа дуже інтимна, краще приділяти собі увагу в безпечній зоні, де ніхто не наткнеться. Це не робиться в школі, в людних місцях і т.п.
2. Руки мають бути чистими! Це аксіома. (пояснити розлого, ніжне місце, мікрофлора)

Побачила, пояснила, більше не бачила.
З дитиною (вже 15 років) спілкуємось на будь-які теми. Вона може запитати у мене будь-що.
Ви надто переймається абсолютно рядовою темою.

Все.
Хочу на Балі• 06 февраля 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Моей старшей 17, не сталкивалась.
Просто вы невнимательная мать.
Чаклунка-ведунка• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Так, ніколи. Не було в мене такого. Почала жити в 20 років .
То вас даже жалко стало. Особисто нічого страшного в цьому не бачу ,це природньо ,а тим,що ви ставите запрет на цю тему,автор,ви ще більше цікависть в дитині розбуджуєте
Опля Картопля• 06 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
То вы просто не видели
так может это и хорошо, дети воспитаны прятать свою интимную жизнь, есть стеснение какое-то
Золота орда• 06 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
Я боюсь щоб у діда з бабою цього не робила, як зрозуміють що це то буде галасу (((
А обстановка дома спокойная?
Щепотка_совести• 06 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
розумію, але я не можу нічого не робити, як пояснити що я цього бачити не хочу.
У Вас питання не правильне
Без образів• 06 февраля 2024
Ответ дляДоставучая
то есть вы не мастурбируете и не мастурбировали?
бедняга.
и да, меня например подружка рассказала что сжимая ноги, приятно. лет в 10 наверно.
и ничего зазорного в этом нет.
и если вы не видели, не значит что не было
Я впервые попробовала это дело в 20(!) лет. Какую то книжку прочитала про секс . Тогда этого добра появилось великое множество на прилавках. лихие девяностые.)))) Пожалела,что столько лет прошло впустую😭
кураГАЛЯ• 06 февраля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
Не Олеся?
Нет, Наташа
Сільський ансамбль• 06 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
Просто поясніть, щоб це на людях не робила. Моя також таким періодично займалася, я не сварилася, після 9 років пройшло, зараз зі сміхом про це говорить
головне, авторе, не акцентуйте на цьому увагу, не сваріть.. Читала я по таку проблему багато і одне із пояснень, що дитина перебуває у великому психологічному напруженні (навчання, додаткові заняття, швидкий ритм життя) і не знає як зробити психологічну розрядку.. Зверніть на це увагу
Бандитка Сью• 06 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
Что значит у нормальных родителей???
Это нормально когда ребенок познает своё тело, через это проходят абсолютно все
Не знаю как абсолютно все,но может я исключение,но я этим не занималась никогда в своей сознательной жизни.