Планшетница• 06 февраля 2024

В кого дівчинка яка рано почала себе задовільнити? Хелп

Відразу я не тріль і не збоченець.
Дочка почала цим займатися з садочка. Я проводила розмови, пояснювала , відповідала, раз накричала навіть але це допомогло тимчасово. Було декілька разів навіть в дитячій кімнаті. Психолог нічого конкретного не порадив, типу це норма. Відхилень ніяких немає. І от зараз їй 8 років як тільки залишається одна в кімнаті на довго робить це знову. Ми вимушені з чоловіком її вкладати спати щоб вона цим не займалась. Я вже пояснила що їй це зарано. Що в неї ще формується організм і це зараз зайве але реально пофіг, мені це приємно і все.
Я б можливо і не звертала увагу якби вона це робила на ничку а то всі дома і вона йде з кімнати вся мокра і червона.
Допоможіть порадою або досвідом що з цим робити і як правильно себе вести.
З подругами про це не можу говорити, стидно((
Ну шо не так?• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Хто всі? Навіть в мене такого не було, а чому? Тому що ми жили без інтернету, без цього шлаку по телевізору. В мене навіть такого в думках не було. Звідки мала дитина може розуміти, що якщо вона там почне терти, то їй буде приємно? От скажіть?
У каждого свой темперамент. Это природный инстинкт, не обязательно видеть

Ну шо не так?• 06 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
можете сказки не рассказывать
Может фригидная женщина
Єдина Країна• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Згадую своє дитинство в 80му ,на літній кухні з сестрою щипали за голу попу друг друга ,і це був кайф.( було по 6-7десь)
автор Планшетница • 06 февраля 2024
Дякую всім за відповіді. Було багато корисних думок які допоможуть мені в спілкуванні з дитино. Всім гарного вечора .
Пліткарка• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Так, ніколи. Не було в мене такого. Почала жити в 20 років .
капец вы ханжа непробивная.
Муруру• 06 февраля 2024
Вот немецы вообще предложили сделать комнату для мастурбирования в детском саду. И это не фейк, обсуждали местные в новостях
Лукава Кішка• 06 февраля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
мой парень был наркоманом всю жизнь. скрывал, клялся, но ловила постоянно. а когда я сказала его матери,что ее сын наркоман, она мне сказала, что ж она такая за мать, если б не знала ,что ее сын наркоман. нарик он с юности, я ей сказала это, когда ему было 32, представьте насколько слепы родители
Вы вообще нормальная? Сравнивать одно с другим. Если мои дочери этим и занимаются, то так , чтобы родители не понимали. И не каждую свободную минуту, у них есть другие интересы.

Tammy21• 06 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
А у вас он есть?
Хто? Психотерапевт?
Tammy21• 06 февраля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
О дааааа, в этом случае он просто необходим
На північ йдете?
Пацака-задирака• 06 февраля 2024
У меня тоже такое было с детского сада. Я не понимала что я делаю , но типа приятно да и все.. и тоже до красноты и в любую удобную минуту.
Сейчас мне 26, никак не повлияло вроде. Замужем , в сексе всё норм. Уже будучи взрослой я понимаю что виной был адовая обстановка дома : меня вечно лупили , обзывали, орали, я боялась свою мать и ее ремня. И видимо так снимала стресс сама того не понимая .
Конечно моя мать не призналась что ломала мою психику , но все же будьте честны с собой и подумайте про себя - что может быть триггером для вашего ребёнка.
ВільнаНазавжди• 06 февраля 2024
Ответ дляTammy21
На північ йдете?
То ваш дружок вас ищет
Єдина Країна• 07 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
розумію, але я не можу нічого не робити, як пояснити що я цього бачити не хочу.
Дитині треба зняти стрес.Може поводять на плавання чи скалодром?
Доріжки з різними навантаженнями ?
Дитині треба зайнятись і знімати стрес .
Tammy21• 07 февраля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
То ваш дружок вас ищет
Та наврядчи. У мене поруч подібне, без скелету, не затримується.
Воленс-неволенс• 07 февраля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
И что удивительного? Много фригидных. Они ж не с неба упали .
Это вы о себе! Не стоило на широкую аудиторию вещать о своих проблемах.
ВільнаНазавжди• 07 февраля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Если вам полегчает то модете так считать.
Но вы то знаете что я права
Семенівни сусідка• 07 февраля 2024
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Для маленьких девочек. У мальчиков по другому
Так хлопці ходять витягують пісюна)
Єдина Країна• 07 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
вона пітлива і при незначних фіз навантаженнях червоніє лице. я це написала що із за цього я розумію чим вона займалась. Прилюдно було декілька раз в дошкільному віці, і для неї в цьому не було нічого стидного тому як розуміння сексуальності в дітей відсутня. Це як ковиряться в носі або гризти ногті, або пукати при людях. не фантазуйте зайвого
Ну я пам’ятаю і в 5 стикалася переодягнути труси при батьку.І як це ,пукати чи ковирятися в носі має бути нормою ?Це ж виховання
Воленс-неволенс• 07 февраля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Но вы то знаете что я права
В чем права? В том что вы ограниченная, то я уже поняла.
У этой вашей фригидной, ну как бы вам так хотелось думать, секс каждый день и не по принуждению в 45+.
Надеюсь вы знаете, что такое оргазм , а то всему вас нужно учить.
Барышня, учите анатомию.
Єдина Країна• 07 февраля 2024
Ответ дляНесемо світло разом
у меня подруга в таком возрасте занималась этим, где могла. Спокойно на виду в школе у всех. и никто ничего не понимал. Думали чухает письку. Уже когда подросла, я поняла,что это было.
У моего старшего в школе был мальчик ,1й класс ,снимал штаны и подходил к мальчикам и хватал за писюн и сжимал.Пока родители случайно не увидели.Были разборки ,потом психолог.Оеазалось папа его с ванны с детства купал /выносил и целовал писюн.Мама разошлась после этого.Мальчик конечно был со странностями .

Аноним с кешбеком• 07 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Мне интересно, а как вы о всех подробностях знаете?..кто кого куда🙄
Єдина Країна• 07 февраля 2024
Ответ дляБез образів
Я впервые попробовала это дело в 20(!) лет. Какую то книжку прочитала про секс . Тогда этого добра появилось великое множество на прилавках. лихие девяностые.)))) Пожалела,что столько лет прошло впустую😭
Да ,в 90 х попался мне Декамерон
Родители думали что романы читаю просто.
Єдина Країна• 07 февраля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Сын пришел во втором и мне уже по факту рассказывали .Там психолог работал и мальчика хотели исключить.Вот вспомнилось ,сыну 22.
Аноним с кешбеком• 07 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Тогда психолог-урод, чтоб такое вынести на всех… жесть. Понятно, что не ок, но до подробностей, блин… вместо лечения-сплетни.
Госпожа_тамагочи• 07 февраля 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Так хлопці ходять витягують пісюна)
Бачила відео якесь, де лікар пояснює, що хлопчики просто бавляться, як іграшкою. Як спінером наприклад) і тільки дівчатка в маленькому віці здатні отримувати фізичне задоволення, оргазм. Мова саме про малих дітей, не підлітків. Не знаю чи на 💯 правда, просто чула.
Несемо світло разом• 07 февраля 2024
Ответ дляЛукава Кішка
вы нормальная, не переживайте. а я нет
Кружите меня,кружите• 07 февраля 2024
Можливо, просто поговорити з нею. Що це нормально, але це не слід робити будь-де, щоб інші бачили. Але точно не сварити, не кричати, не принижувати, і не наказувати. Все це дійсно нормально, і в дорослому віці все у неї буде добре, перевірено)
Ворую вкусняшки• 07 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
Я боюсь щоб у діда з бабою цього не робила, як зрозуміють що це то буде галасу (((
Це не перешкода. Я зараз згадую 25 років назад, ніби вчора, моя сусідка завжди нянчила сестру, в них 5 років різниці. Так от літо на дворі, мала років 5-7 тоді сяде в спідниці на лавочку, руку засуне в труси і молотить. Я навіть тоді і не знала такого слова мастурбація. А старша сестра прикрикувала на неї і зупиняла, тобто казала А ну витягни руку. І це було на вулиці де б ми не виходили гуляти. Тобто сорому там взагалі не було. І відео і інтернету у нас точно не було як зараз у дітей. Тобто діти народжуються вже з посиленими сексуальними потягами
Ворую вкусняшки• 07 февраля 2024
Ответ дляПузата Хата
А когда вы начали мастурбировать?
Вам кто-то подсказал?
Или как то сами додумались?
Только не надо сказок,что вы никогда
Це я, і ніколи не дивилася порно, і немаю бажання, і взагалі не розумію навіщо потрібно дивиться його
Єдина Країна• 07 февраля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Может и не психолог вынес все ,ребенок мог сам все рассказать .Да ,дети его не любили ,он своеобразный был .
Без образів• 07 февраля 2024
Ответ дляЄдина Країна
Да ,в 90 х попался мне Декамерон
Я так с Эммануель спалилась.Идейный дедушка взял посмотреть,что я так увлечённо читаю.))) Офигел…😂