Планшетница• 06 февраля 2024

В кого дівчинка яка рано почала себе задовільнити? Хелп

Відразу я не тріль і не збоченець.
Дочка почала цим займатися з садочка. Я проводила розмови, пояснювала , відповідала, раз накричала навіть але це допомогло тимчасово. Було декілька разів навіть в дитячій кімнаті. Психолог нічого конкретного не порадив, типу це норма. Відхилень ніяких немає. І от зараз їй 8 років як тільки залишається одна в кімнаті на довго робить це знову. Ми вимушені з чоловіком її вкладати спати щоб вона цим не займалась. Я вже пояснила що їй це зарано. Що в неї ще формується організм і це зараз зайве але реально пофіг, мені це приємно і все.
Я б можливо і не звертала увагу якби вона це робила на ничку а то всі дома і вона йде з кімнати вся мокра і червона.
Допоможіть порадою або досвідом що з цим робити і як правильно себе вести.
З подругами про це не можу говорити, стидно((
Шкала Радощів• 06 февраля 2024
Ответ дляШмоточницаца
Троль
Да как сказать
Я в 9 лет, ну почти 10, оргазм словила, чисто случайно, делая уроки и теребя там
Правда, никогда этим прилюдно не занималась и при гостях тем более в комнате соседней 😏
Понимала точно, что про это стоит молчать и не показывать, что ты в курсе ’такого’
Оргазм это абсолютно нормально,это прежде всего - снятие напряжения и стресса организма, в любом возрасте
А только потом уже секс подтекст, как его видят взрослые

Золота орда• 06 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
А я тільки зараз зрозуміла, чому я так багато мастурбацією займалась
З якого віку не пам´ятаю, до 10 точно, часто багато
я жила в стресі(((

В мене 2 доньки, подібного не помічала, але якщо була б така ситуація, я би просто пояснила, що це інтимний процес і роблять на одинці (ти ж не какаєш чи пісяєш при комусь)
Аналогично, но с 5 лет. Отец тиран(
Несемо світло разом• 06 февраля 2024
Ответ дляХочу на Балі
Просто вы невнимательная мать.
мой парень был наркоманом всю жизнь. скрывал, клялся, но ловила постоянно. а когда я сказала его матери,что ее сын наркоман, она мне сказала, что ж она такая за мать, если б не знала ,что ее сын наркоман. нарик он с юности, я ей сказала это, когда ему было 32, представьте насколько слепы родители
Шкала Радощів• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Хто всі? Навіть в мене такого не було, а чому? Тому що ми жили без інтернету, без цього шлаку по телевізору. В мене навіть такого в думках не було. Звідки мала дитина може розуміти, що якщо вона там почне терти, то їй буде приємно? От скажіть?
Абсолютно легко и просто
Это даже машинально может произойти
Возраст такой, руки в трусах, все познают себя
Случайно и выходит чаще всего
Интернет и ТВ тут вообще могут никаким боком не быть
Иначе мастурбация бы появилась только в начале 21 века, ага 😏
Несемо світло разом• 06 февраля 2024
Ответ дляШкала Радощів
Абсолютно легко и просто
Это даже машинально может произойти
Случайно и выходит чаще всего
вы если на верующую попадете, ничего ей не докажете. ну не могут их дети таким заниматься.
Неначасі• 06 февраля 2024
З трьох років
Не чіпала дитину
Навпаки стукалася до неї в кімнату
Це питання ігнорувала бо знаю що це варіант норми
Зараз вже 14 їй. Нормальна адекватна дівчинка з нормальним ставленням до себе, свого тіла і сексу
В нас відверті відносини з нею
Думаю що ви занадто акцентуєте увагу на цьому і забороняти точно не варіант
Але звісно я вам не порадниця
автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляДобра всем!
Дивно, що психолог вам сказав, що все ок, в садочковому віці. Бо рання мастурбація часто є ознакою нервового напруження, яке дитина таким чином зливає. Зараз, швидше за все, це стало нав’язливою поведінкою. Тобто, тепер поєднана звичка і гіперстимуляція . Лише так вона може отримати якесь потрібне їй відчуття (швидше за все спокою+ можливо в неї є питання з сенсорикою). В дитячій мастурбації, в принципі нічого поганого нема. Але вона не повинна ставати нав’язливою і дитина має чітко розуміти, де це доречно. Я б вам дуже радила пошукати хорошого психолога,який допоможе взнати, як отримати необхідні відчуття(не оргазм,а саме заспокоєння чи що там у вас відкриється) а альтернативний спосіб.
саме за порадою психолога ми мабуть перепробували всі гуртки в нашому міці, щоб замінити одне джерело задоволення на інше і добавити фізичної і емоційної розрядки. Вище мені в коментарях мені допомогли зрозуміти чому це почалось знову так інтенсивно (від скуки бо сидить вдома по стані здоров*я). Я розумію яка може бути причина цьог. Я не можу прийняти рішення як реагувати на це, пояснювати далі що не треба цим займатись чи просто не реагувати як я останнім часом роблю.

Любимка-анонимка• 06 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
Це почалося з садочка. Це виключено що вона десь побачила і в неї обмеження досі на гаджетах. Весь контент іде через нас.
Это не обязательно видеть. Раз получилось случайно, понравилось, запомнила как и давай.
Любимка-анонимка• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Случайно. Я ножки сдвигала, ничего не тёрла. Потом в в ванной душем случайно получилось. А я из очень приличной, интеллигентной семьи.
автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляОдні думки
Просто объясните, что такие вещи делают без свидетелей. Если сейчас не понимает, то позже начнет стесняться.
У нее есть своя комната? Она там одна?
так є в неї і своя кімната з ванною, і приватнісь ( типу зі стуком заходити).
Бідося• 06 февраля 2024
Як мама малолітнього любителя порно (8 років), можу порадити не акцентувати на мастурбації увагу, наголосити, що торкатися до дитини чужим не можна ніяк і ніде. Ну і психолог. Але в нас була проблема саме з порнушкою і мастурбація, як наслідок, скоріше.
Соня-сонятко• 06 февраля 2024
У меня такого не было и у дочек не видела, но знаю одну такую девочку из садика, дочку воспиталки. Она терлась об каждый угол. Все в шоке были вокруг. Но выросла нормальной девушкой, ничего плохого не скажешь. Может у неё нервные окончания близко.
Любимка-анонимка• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Так, ніколи. Не було в мене такого. Почала жити в 20 років .
Вы наверное и минет не делаете?
Добра всем!• 06 февраля 2024
Ответ дляПланшетница
Точно не фіксуватись вам.Є якісь передвісники? Спробуйте відслідкувати її поведінку безпосередньо перед тим і одразу запропонувати альтерантиву (але не так: ти зараз не йди себе задовольняти,а сідай грати на фортепіано).М’яко і непомітно підсовуйте їй іншу діяльність (якщо вам дійнсо здається, що то від нудьги в неї). Помітили - перемикнули її увагу. Але вам і самій варто не зациклюватись невротично. Тобто, навіть якщо ви зменшите кількість її ’підходів’ - це вже можна вважати успіхом. Ну а з тим, що залишиться, вже просто доносьте, аби ні в якому разі не на людях і зачинялась в кімнаті чи ванній.
dahashutka19• 06 февраля 2024
Поговоріть, щоб робила це на ничку . Це норма для такого віку
Мрію про пончик• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Не знаю, в нормальних батьків такого немає
ви тютю?
автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляTammy21
У вас не має проблеми з дитиною, у вас є проблема з самою собою.
Для того щоб не травмувати дитину краще сховати свій погляд та сприймати фізіологічні прояви як норму.
так і буду робити і вже повертаємось до звичного ритму життя, сподіваюсь попустить.
автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Автор я щось не розумію, донька викликає у вас негативні емоції? Відразу?
ні
Обращеница• 06 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Вам потрібно знайти гарного психотерапевта. Собі.
Просто слов не має(
А у вас он есть?

Мрію про пончик• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
Я 72 року. Де я могла побачити? Один раз випадково тронула - приємно. А далі по накатаній, я навіть і не пмню. Помню почуття возбуждения (забула як по укр). та толком і не памятаю, як почалося, років у 7-8. Зараз вже 52, все нормально. Діти, чоловік. Збоченці - моралізатори, ханжи прибацані.
автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляШвидка Настя
8 рочків - вже достатньо, щоб пояснити прості правила:
1. Це справа дуже інтимна, краще приділяти собі увагу в безпечній зоні, де ніхто не наткнеться. Це не робиться в школі, в людних місцях і т.п.
2. Руки мають бути чистими! Це аксіома. (пояснити розлого, ніжне місце, мікрофлора)

Побачила, пояснила, більше не бачила.
З дитиною (вже 15 років) спілкуємось на будь-які теми. Вона може запитати у мене будь-що.
Ви надто переймається абсолютно рядовою темою.

Все.
Дякую. Запамятаю фразу ’Побачила, пояснила, більше не бачила’
ВільнаНазавжди• 06 февраля 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Не знаю как ваши, но я когда была ребенком и подростком , то нет , не дрочила.
И что удивительного? Много фригидных. Они ж не с неба упали .
Сиджу тихенько• 06 февраля 2024
я тоже читала или видео видела, что это нормально, что это при стрессе, таким образом происходит разрядка
автор Планшетница • 06 февраля 2024
Ответ дляНеначасі
З трьох років
Не чіпала дитину
Навпаки стукалася до неї в кімнату
В нас відверті відносини з нею
Але звісно я вам не порадниця
дякую і за ваш коментар. Для мене ви порадниця бо маєте досвід в такому делікатному питанні.
Чесно брешу• 06 февраля 2024
Вообще-то зачастую дети мастурбируют без сексуального подтекста. Это для них способ снять напряжение, снизить тревожность.
Я бы в этом направлении копнула.
Возможно вы своими упреками ее в ещё большую тревожность вгоняете, и стоит не обращать внимание, а акцентировать лишь на том, что делать это нужно наедине и только у себя в комнате за закрытой дверью. И дальше отстать от ребенка.
Володарка мрій• 06 февраля 2024
Ответ дляДобра всем!
Вы правльно все описали..она это делает не просто так потому что узнает тело и тп..это называется по-моему невротическая мастурбация..я бы сходила без ребенка к психологу детскому,а лучше к психотерапевту ..он может посоветоватт какие-то моменты как снизить напряжение и тп
ВільнаНазавжди• 06 февраля 2024
Ответ дляОбращеница
А у вас он есть?
О дааааа, в этом случае он просто необходим
vikohka• 06 февраля 2024
Ответ дляЖинси на дитину
ага- ага)))
курасаны• 06 февраля 2024
Неврологических проблем нет у ребенка?моя знакомая врач занималась детками с аутистического спектром,говорила,что многие девочки постоянно мастурбируют,особенно маленькие
Любимка-анонимка• 06 февраля 2024
Ответ дляМрію про пончик
Збудження