Peres Lal• 07 февраля 2024

Опять летят ракеты

пуски ракет подтвердились, ракеты вероятно будут залетать через Купянский район Харьковской области

пока ракеты не в нашем воздушном пространстве, но очень скоро будут

пожалуйста, НАПОМИНАЮ об укрытиях и безопасных местах на следующие полтора/два часа

по предварительной информации все борты ТУ-95мс отстрелялись

3 борта ТУ-22М3 с Моздока летят северозападным курсом

2 борта ТУ-22М3 с Оленьи летели юговосточным курсом

то есть высокая вероятность, что эти борты также будут задействованы в обстреле

в воздухе также петухи (СУ-34/35) с Воронежа, также высокая вероятность, что будут работать по Харьковской области ракетами X-31П/Х-59

сколько всего ракет запущено - неизвестно

известно, шо всё будут сбивать

берегите себя и реагируйте на предупреждения пожалуйста

Телеграм-канал Николаевского Ванька
Ксения Ш.• 07 февраля 2024
Ответ дляДжулияробертс
Тепер не завжди коли злітає тривога...
Не завжди.
Але наче дозаправник, сука, летить.

Кава з перцем• 07 февраля 2024
Ответ для_Юта_
Нечего ждать
Мой дом горит
Який ЖАХ, Ви нещодавно писали, що Ваш будинок помітили як пункт незламності......З початку цього року багато знищено приватних будинків та пошкоджено багатоповерхівок у Києві..загиблі більш 30 осіб, у минулому році більш 70 загиблих
.Проте упороті продовжують наролягати КИЇВ БЕЗПЕЧНИЙ....Так, доки до вас не прилетіло.
https://glavcom.ua/kyiv/news/stalo-vidomo-skilki-t....
Миззери• 07 февраля 2024
Ответ дляDistel
Я нікому нічого не нав´язую - кожен сам вирішує, як йому краще.
Мене просто дивує це ставлення.
Як тільки напишу, що виїхала з Києва, зразу купа реакцій, що Київ - це безпечний регіон.
Ну уже вроде бы так не говорят , я помню выехала в апреле прошлого года и как раз смеялись многие что Киев же безопасный и тд
В мае начались сильные обстрелы
Это война , понятие безопасно очень относительное и меняется за 5 минут пока ракеты летят
Вот опять , очень жаль, опять испортили украинцам утро ублюдки
Миззери• 07 февраля 2024
Ответ дляДо
Просто людина в січні в Румунії камінчики збирає вздовж річок, в лютому пише ’ ми не в Україні’, а сьогодні вранці ’ми проспали’... Совєтчіца все пам´ятає) То чого б не спати міцно і не чути обстрілів. Та ще й хизуватися цим на ранок.
Ну вернулись значит или проездом в Украине
Tatka Kiev• 07 февраля 2024
Пишуть там 3 є загиблих 😭
Khmelnichanka• 07 февраля 2024
В Києві і Миколаєві - є жертви ((((. Клята русня...
Tatka Kiev• 07 февраля 2024
Матрьошки що ставлять веселі смайли, щоб прилетіло вам на голову 🤬

Lenochkabb• 07 февраля 2024
Напишіть буль ласка номер будинку в приватні, в мене родичі в Голосіївському((
Яна11031984• 07 февраля 2024
Ответ дляLenochkabb
А родичам подзвонити не можна?
Anchik1878• 07 февраля 2024
Ответ дляLenochkabb
То подзвоніть їм, може вам ще геолокації скинути?
Zelenkа• 07 февраля 2024
Ответ дляКсения Ш.
Не завжди.
Але наче дозаправник, сука, летить.
Нема. Може, упав в болотах і пілота вже жаби жеруть)
_Юта_• 07 февраля 2024
Ответ дляКава з перцем
Мы по соседству, дому досталось меньше, а главное, без жертв
Но наш подвал таки цел и оправдывает гордое звание пункта незламности!
Lenochkabb• 07 февраля 2024
Ответ дляAnchik1878
Телефон відключений(
До• 07 февраля 2024
Ответ дляМиззери
Та на здоров´я! Але ж якого милого зрання отеє ’ми проспааалиии’ серед людей, у яких пожежа, руйнація житла, авто, травми, поранення
Кава з перцем• 07 февраля 2024
Ответ для_Юта_
Ужас....держитесь..
Марина111111• 07 февраля 2024
Ответ дляLenochkabb
Щоб вам не ставили оті смайлики , краще самі напишіть дім де живуть родичі , можливо вам напишуть відповідь
Irina-5d24• 07 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
Ну, то створіть стотисячну тему «чому таке ставлення до виїхавших»? Якщо б мені хтось таке написав з Харкова, Запоріжжя, Херсона, чи з прифронтових територій, я б взагалі навіть подумати б не могла щось подібне написати, і щось ще гавкати у відповідь, живучи в передмісті Києва. А ви така мамина царапка 🤦‍♀️ Обідили мишку, напісяли в норку. Виїхали і молодці. Що ви сюди ходите з безкінечним ниттям?
Що тільки не прочитаєш... знову ділять. Ви б не подумали б таке написати тим хто з Харкова, а з Києва можна бо особисто ви в передмісті Києва і у вас все ок? Тобто не ок, але у вас немає не бажання, ні можливостей тому ок? То треба писати про ’мамину царапку’.
Irina-5d24• 07 февраля 2024
Ответ дляVivaForever
а скільки тут слиною плювалися, що ви тримаєте дітей під ракетами, типа нормальні мамаші вивезли дітей, а ви неадекватні. чому вони вважають що мають право таке закидати?
Ну я так кажу подрузі бо це правда. Малий кричить, нервовий, просить поїхати, а їй ок. Але вже мовчу, нафіга мені за неї брати відповідальність? То ж її дитина.
In limbo• 07 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Удалено администрацией...

inresta• 07 февраля 2024
до речі, про Теремки та хабарництво забудовників .
Прошу поширити !
не дамо знищити лісову смугу Теремки!

https://www.facebook.com/share/v/nFuZazhkaSbuNqrU/
Khmelnichanka• 07 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Так Ви і права не маєте відповідати за чужу дитину. В неї є батьки. І вирішувати лише їм.
Кузякин• 07 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
та да. Надоела уже ныть
Lizavel• 07 февраля 2024
Ответ дляDistel
Мене просто дивує це ставлення.
Что вы забыли в этой теме?
Кузякин• 07 февраля 2024
Ответ дляIn limbo
Удалено администрацией...
Миззери• 07 февраля 2024
Ответ дляДо
Я не очень поняла в чем там дело , просто что человек в январе был не в Украине , и я написала что может в Украине или проездом
Такт никто не отменял по отношению к тем кто обстрелы пережил , это да
VivaForever• 07 февраля 2024
Ответ дляIrina-5d24
Ну от хто вам дав право так казати? ви коли давали непрошені поради теж не брали на себе відповідальність за чужу дитину,просто патякали і самостверджувалися ніби ваш вибір правильн й
LudaSHS• 07 февраля 2024
Кто с теремков
Пострадавших временно поселили в спортзале 286 школы. Нужны пледы. Одежда больших размеров. Шапки
Обувь. У кого что есть.
Наша знакомая только оттуда, все принимают
LudaSHS• 07 февраля 2024
И средства гигиены, лекарства
Вот.

https://m.facebook.com/groups/1578992759051504/per...?
mymoly• 07 февраля 2024
Ответ дляLenochkabb
Вибачте а крапкою на карті вам не треба той будинок зазначити?
tremiz• 07 февраля 2024
Надеюсь ошибается , но поберечься надо