Angel Dast• Изменено 07 февраля 2024

Норм ли из-за тревоги не ехать в офис или позже приехать

Киев. Ходят только маршрутки
Було пару взрывов .
Достаточно ли шоб просится на удалёнку? Ну или хотя б попозже приехать ? Чи слабовато нужно было посильнее ?
kanni• 07 февраля 2024
До отбоя сидите дома

Kot_v_meshke• 07 февраля 2024
Просите у своего руководства. Я жду отбоя и буду ехать в офис. Если попрошу дома работать - мне разрешат и дома. Но мне удобнее в офисе.
Peres Lal• 07 февраля 2024
Зависит от вашего руководителя. Прежний директор былуверен, что я и мертвый обязан приехать вовремя и выполнять свои служебные обязанности. На нынешней работе пол офиса при тревоге явится после обеда, всех это устраивает.
annac• 07 февраля 2024
У нас в офисной центре (маленький) в день после массированного пару офисов работает
Леска• 07 февраля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Так само.
Kot_v_meshke• 07 февраля 2024
Вообще, странный вопрос. Это ж не первая ракетная атака. Как раньше делали - так и делайте.
автор Angel Dast • 07 февраля 2024
Ответ дляKot_v_meshke
Зато первая работа в офисе)

Kot_v_meshke• 07 февраля 2024
Ответ дляAngel Dast
Зато первая работа в офисе)
А, ясно. Ну так спросите руководство, как вам поступить. Вообще правильно ждать отбоя и тогда ехать.
Любовь Вадимовна• 07 февраля 2024
у нас все до отбоя сидят дома
aramuxa• 07 февраля 2024
Лично я большая паникерша и моему руководителю только лучше, если я побуду дома.
max2013• 07 февраля 2024
Що було слабовато? Вибухів?
Це ви ,щоб на роботу дистанційно відпустили шукаєте причину?
Марго 152• 07 февраля 2024
В кожного по різному, питайте в керівника. Ми ж не знаєм, як ви там їдете. Може вам з лісової їхати на Оболонь.
автор Angel Dast • 07 февраля 2024
Ответ дляМарго 152
Гірше Маргоша)
С Голосієва на Шулявку )
english book• 07 февраля 2024
Сегодня часть маршруток остановили. Так что не всегда они ездят.
Обычно до конца тревоги все дома, а потом едут,если не критическая инфраструктура, или стратегический объект. Там по другому немного.
МамаБест• 07 февраля 2024
Звичайно шо норм. Якщо через тривогу ви не могли нормально поспати, теж норм.
max2013• 07 февраля 2024
Ответ дляМамаБест
Тільки це не всіх стосується 🤭
Bad.girl• 07 февраля 2024
Не, я під ракетами на роботу повзти не буду. Робот багато, життя одне. Відбій, і тоді рушу.
Пандора• 07 февраля 2024
После отбоя еду на работу. На прежней удаленка была нормой
МамаБест• 07 февраля 2024
Ответ дляmax2013
Тільки це не всіх стосується 🤭
Кого це не стосується?

max2013• 07 февраля 2024
Ответ дляМамаБест
Кого це не стосується?
Вчителів.
Вони не мають права через хвилину після відбою не бути у школі. Там батьки з дітьми, яким на роботу.
Я навіть не уявляю реакцію батьків, якщо я скажу, що не виспалася
МамаБест• 07 февраля 2024
Ответ дляmax2013
Вчителів.
ну та, є таке(
max2013• 07 февраля 2024
Ответ дляМамаБест
Кого це не стосується?
Минулої ранкової тривоги мама привела дитину і просто залишила у школі. Сторож забрав.
max2013• 07 февраля 2024
Ответ дляМамаБест
ну та, є таке(
От у мене урок сьогодні на 8.00. мені до школи 5 хв.
А колегам і годину треба.
При тому, що у тривогу ти маєш не в укриття чи калідор йти, а збиратися. Бо рівно по сигналу відбій вже треба вибігати з квартири
Марго 152• 07 февраля 2024
Ответ дляAngel Dast
Гірше Маргоша)
С Голосієва на Шулявку )
З якої станції метро?
Nataliia• 07 февраля 2024
Простите, а при устройстве на работу Вы этот момент не обсуждали?
fdanna• 07 февраля 2024
Ответ дляmax2013
А колегам і годину треба.
А що це не можна разом з батьками проговорити на зборах? Що вчителі не оснащені телепортами, що потрібно всім дістатись до школи, що є питання з транспортом після відбою... В ліцеї мого сина всім дається година на те, щоб дістатись і всі уроки закінчуються пізніше. Директор в загальну групу скидає оновлений розклад дзвінків і навчальний процес триває.
Ира0677• 07 февраля 2024
Ответ дляNataliia
Возможно автор на работу устроилась до начала войны
fdanna• 07 февраля 2024
Ответ дляmax2013
Мама якась дивна... Вона реально вважає, що в разі чого сторож буде рятувати її дитину і вести у сховище?
max2013• 07 февраля 2024
Ответ дляfdanna
Батькам на роботу. Крапка.
Я вам більше скажу, у нас заява на прокуратуру.
Батько вимагає вирахувати кошти з вчителів за всі не проведені уроки під час тривоги зранку і коли дитина була в укритті.
З такими можна про щось домовитися?
Вчителі давно вже не люди і власних дітей у них не повинно бути.
Марго 152• 07 февраля 2024
Ответ дляmax2013
А колегам і годину треба.
В нашій школі при обстрілі, відразу пишуть, що онлайн, уроки після відбою.