Киев. Ходят только маршрутки
Було пару взрывов .
Достаточно ли шоб просится на удалёнку? Ну или хотя б попозже приехать ? Чи слабовато нужно было посильнее ?
Було пару взрывов .
Ответ дляfdanna
Мама якась дивна... Вона реально вважає, що в разі чого сторож буде рятувати її дитину і вести у сховище?
Та то сторож, м´яко кажучи, дурний, що взяв. Наслідки могли б бути страшні.
Хоч би але в укриття відвела. А то залишила на порозі і каже - відкриють двері підеш у клас
Ответ дляmax2013
Батькам на роботу. Крапка.
Я вам більше скажу, у нас заява на прокуратуру.
Батько вимагає вирахувати кошти з вчителів за всі не проведені уроки під час тривоги зранку і коли дитина була в укритті.
З такими можна про щось домовитися?
Вчителі давно вже не люди і власних дітей у них не повинно бути.
З такими можна про щось домовитися?
Час від часу мені здається, що поруч живуть люди, які втрапили в нашу реальність буквально хвилин 10 назад. Такі безглузді і дивні їх вимоги. Я саме про такого батька...
Ответ дляmax2013
Шкода, що від таких дурних дій, які чинять батьки, страждають діти... Але як вона на сторожа не змогла б лишити, вона б лишила на подвір´ї школи або десь поблизу.
Ответ дляmax2013
Погрожує,що дійде до Президента!
Ну псіхушки позакривали, то хай іде хоч до призедента. Це від школи залежить ще дуже сильно. У нас на чілі, а батькам і дійсно на роботу. Нікого з клієнтів не чіпало, що мені 2 години їхати і що в тривогу метро стоїть, їм 5 хв на машині і я маю бути на роботі.
Ответ дляМарго 152
Що від школи залежить?
Kot_v_meshke• 07 февраля 2024
Ответ дляmax2013
От у мене урок сьогодні на 8.00. мені до школи 5 хв.
А колегам і годину треба.
При тому, що у тривогу ти маєш не в укриття чи калідор йти, а збиратися. Бо рівно по сигналу відбій вже треба вибігати з квартири
А колегам і годину треба.
Странно. У нас пишут, на который час вести детей, если тревога с утра. Последний раз отбой дали около 8-30, учитель написала что стартуем со второго урока, с 10 утра. Раньше 9-30 не приходить.
lasorbonne• 07 февраля 2024
Ответ дляmax2013
Вчителів.
Вони не мають права через хвилину після відбою не бути у школі. Там батьки з дітьми, яким на роботу.
Я навіть не уявляю реакцію батьків, якщо я скажу, що не виспалася
У нас через годину після відбою, і не раніше
Люблю море• 07 февраля 2024
Ответ дляAngel Dast
Гірше Маргоша)
С Голосієва на Шулявку )
Да прям. 239 маршрутка прямая
Ответ дляmax2013
Щоб зарплату не платити на час тривоги вчителям.
Ніби тривоги залежать від вчителів... Ну що тут скажеш, як не сформувались в голові причинно-наслідкові зв´язки, то людині важко проаналізувати факти і дійти правильних висновків. Шкода, що від таких невігласів потерпають інші.
Ответ дляLynx_1992
Мій чоловік керівник, абсолютно норм сприймає коли люди запізнюються через тривогу. Я на хоум-офісі.
Але мабуть ще від людини залежить, он вище писали, що будь-що приїдь і зроби.
У телеграм наразі обговорюють скупчення людей на зупинках у Києві. То коментар жах.... І діти ж є у них. Де вони? Не у всіх же є можливість залишити вдома з дорослими.
От вам і реалії життя.
Ms_Sambukina• 07 февраля 2024
Ответ дляmax2013
Батькам на роботу. Крапка.
З такими можна про щось домовитися?
От же ж кончене
Я вже пишу не перший раз тут, люди добрі не їдьте нікуди під ракетами я завідуюча супермаркету і працювала на касі під вибухами і потрапила під обстріл, ну не ходіть ви по магазинах під час ракет, нас заставляють бути на роботі але якщо немає людей ми спускаємося в підвал. Краще викличте швидко таксі потім коли буде чисте небо ця інфа в телеграмі є
Ответ дляmax2013
Батькам на роботу. Крапка.
З такими можна про щось домовитися?
Так само працівники магазинів і інша сфера обслуговування хто рано відчиняється
Настасенька• 07 февраля 2024
якщо тривога, як сьогодні, почалася засвіта, то норм, я прийшла на роботу за 15 хвилин після відбою
Tasya-Natusya• 07 февраля 2024
Якщо просто Міги літають це одна справа, а якщо пуски ракет, то краще сидіти вдома і не рипатися
Марина310385• 07 февраля 2024
Ответ дляBad.girl
Не, я під ракетами на роботу повзти не буду. Робот багато, життя одне. Відбій, і тоді рушу.
В нас власник бізнесу, живе фактично біля офісу ( центр ) .
Робочий день починається в 8:30. Прийшов до офісу, такий ор підняв звонив до керівників відділу, мов де всі. Його не шибе, сказав. Робочий день розпочато і нарада на 9:00. Нічого , що тревога і ракети летіли і транспорт став. Кончене таке, тому автор все індивідуально.