Луноходик_Ик• 07 февраля 2024

Що важливіще в житті жінки? Чому?

1 - батьківська родина (мати, батько, сестри, брати, інші родичі)
2 - родина, яку створює сама (чоловік, діти, батьки чоловіка)
Результат:
вже голосів: 163
111 (68.1%) Друге
45 (27.61%) Інший вариант
7 (4.29%) Перше
Love_Love_Love_• 07 февраля 2024
В житті кожної людини важливіше сімʼя яку створив ніж та в якій виріс.

Шеллар• 07 февраля 2024
Третій варіант - вона, чоловік та їх діти. Батьки з обох сторін - тільки родичі.
Оно само купилось• 07 февраля 2024
Ответ дляШеллар
Ви точно вмієте читати?
Правильно_Валерчик• 07 февраля 2024
в хороших условиях одно другому не мешает
Сон і дрімота• 07 февраля 2024
В идеале - муж, потом дети, потом родители братья/сестры, потом друзья, и уже потом семья мужа
Шеллар• 07 февраля 2024
Ответ дляОно само купилось
Ви точно вмієте читати?
А Ви?
Чтооооооооооо?• 07 февраля 2024
В жизни женщины важнее всех она сама
автор Луноходик_Ик • 07 февраля 2024
Ще, напевно, залежить від того, які всі ці люди, так? Бо бувають різні родини, різні обставини.
40каградусная• 07 февраля 2024
Б- Баланс. Як можна обирати між батьками та чоловіком? Для мене всі одна сімʼя.

Україна наше все• 07 февраля 2024
Батьків самодостатні, а діти маленькі залежні від батьків. Батькі дорослі і можуть самостійно приймати рішення.
Тому молода жінка піклується про своїх дітей.
Десь так:
1- я найдорожча для самої себе
2- чоловік ( такий який дійсно того вартий)
3- діти ( вони колись підуть з дому)
4 - батьки
5 - інші родичі.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 февраля 2024
Ответ дляСон і дрімота
П´яна вишня• 07 февраля 2024
Муж и дети. При чем тут родители мужа, они идут мимо
Кошка Мурка• 07 февраля 2024
Мені здається це взаємоповʼязано ,якщо є приклад люблячої нормальної родини то і свою створюєш залюбки
автор Луноходик_Ик • 07 февраля 2024
Ще й батьківську сім´ю не обирають. І це кому як повезе, в якій сім´ї довелось вирости.
А коли жінка заміж виходить, вона дивиться сама, за кого. Тобто це вже і її вибір.
Доставучая• 07 февраля 2024
Друге, але розумна людина вміє тримати баланс так, щоб і про батьків/сестер не забувати.
автор Луноходик_Ик • 07 февраля 2024
Ответ дляП´яна вишня
Бо він їх любить та поважає (в хорошій родині), як і жінка своїх.
МастерЮля• 07 февраля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Десь так:
1- я найдорожча для самої себе
3- діти ( вони колись підуть з дому)
4 - батьки
5 - інші родичі.
Повністю підтримую
автор Луноходик_Ик • 07 февраля 2024
Ответ дляКошка Мурка
Якщо жінка з сім´ї алкашів змогла вирваться з такого оточення і знайти нормального чоловіка себе, вона сильна людина, мабуть. І вона більш буде поважати чоловіка, ясна річь.
Love_Love_Love_• 07 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну, а при чому тут батьки чоловіка і нашо ви їх вписали до сімʼї яку сама стаорює?

автор Луноходик_Ик • 07 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Тому що до весілля прийнято з ними знайомитись. І жінка може зробити якісь висновки про чоловіка майбутнього, побачивши його родину.
ШанельКуКу• 07 февраля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Десь так:
1- я найдорожча для самої себе
3- діти ( вони колись підуть з дому)
4 - батьки
5 - інші родичі.
Я вважаю теж так
БоВжеВільна• 07 февраля 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Десь так:
1- я найдорожча для самої себе
3- діти ( вони колись підуть з дому)
4 - батьки
5 - інші родичі.
Чоловік теж може піти з дому)) як перевірити його вартісність?))

Діти, не перестануть бути дітьми навіть живучи окремо.
Про 1 місце для себе згідна на всі 100
ШанельКуКу• 07 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну висновки зробила і на цьому досить))
Не всі спілкуються з батьками постійно. Але це не означає , що їх не люблять.
Сім´я яку я створила з чоловіком - це найголовніше, всі батьки - вже другорядне
ДеньгиНеСдаю• 07 февраля 2024
Для меня одинаково важны мои родители, сестра, муж и дети. И люблю их я одинаково. И все эти люди моя семья. Не представляю как их делить, да и зачем это делать.
П´яна вишня• 07 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Маменькин сынок?
Rokko777• 07 февраля 2024
Конечно первое. Жен и семей может быть куча, а родные по крови одни. Знаю одну шалашовку, уже 4 раз за уже, 3 детей от разных браков. И кто ей дороже?
ДеньгиНеСдаю• 07 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Это прекрасно, значит он и мужем будет хорошим. И в идеале они тоже становятся женщине близкими людьми. Но все равно они не так близки, как своя семья, у меня так.
Трусиковед• 07 февраля 2024
Вона сама
Леди Г• 07 февраля 2024
А до чого в 2му варіанті в родині, яку створює сама, батьки чоловіка???
По темі - так, родина, яку створює сама жінка, тобто чоловік і діти (а не батьки чоловіка) це більш важливо
Продаю витрішки• 07 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ага ага, тільки як чоловік кине то не свекруха буде допомагати прямо таки родина, не намоляться на ті штани. В мене так я- діти мої і мої батьки - чоловіки і їх родичі - то величина нестала