Или за какую программу ( обещания)?
Многие недовольны существующим руководством страны. А какую хотели бы? Каких действий ждете от власти?
Krasivaja_ja• 07 февраля 2024
Ответ дляsammy
Але не треба ’ хоч за...’, бо вже таке проходили( результат не дуже(
Згодна
Нижче пояснила
ореста1981• 07 февраля 2024
За 30 років жодного гідного кандидату і не було,за Чорновола(але його вбили)
Krasivaja_ja• 07 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Чи визнають результати виборів у світі? Всі путінські підстилки будуть маніпулювати цим. По закону у нас виборів бути не може.
По яркому такому закону? По закону воєнний стан може бути тільки 3 місяці, потім або зняти, або оголошувати стан війни. Те, що відбувається у нас в ніякі законні рамки взагалі не вписується
Ответ дляYamarisha
У нас завжди буде якесь «якби», яке заважає працювати законам та перестати нарешті красти.
Можливо, поживемо - побачимо. Я бачу звичайних людей довкола себе, не високопосадовців, які лають владу, готові по дві години горло дерти на політичні теми, а самі не соромляться і красти, що погано лежить, і хабарі брати, і суддів підкуповувати. Навіть військові УБД повертаються до частин і заганяють солярку наліво. Так і живемо від виборів до виборів, вірячи, що ні з того, ні з сього станеться диво. Як Ємельки на печі.
Ответ дляnezhinka
Я це спостерігаю постійно. Яку б заробітну плату не платив, люди все одно крадуть, якщо є хоч якась можливість.
ТашаНаташа• 07 февраля 2024
Ответ дляnezhinka
Точно не за Порошенка. Якщо буде кандидат від націоналістів - за нього. Якщо знову буде Зе і По - за Зе.
Мыши плакали, кололись, но продолжали жрать кактус (с)
виктория7аас• 07 февраля 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ну почему же. Стань презиком такой как янукович или выгодный параше кандидат - вы были бы под управлением рашки
а разве Янык выгоден был раше кандидат ,обоснуйте в чем его пророссийскость,он не был пророссийским он был проукраинским просто слаб и без фаберже
Ответ дляТашаНаташа
🌵- це Порошенко. Він був організатором останнього майдану і дорвався таким чином до корита. І тоді ж почалася війна: кращого приводу для неї годі було й чекати. Ви ж не думаєте всерйоз, що путін орієнтується, чи починати війну, на те, хто през в Україні. Ну, ще в США - може бути.
Ответ длявиктория7аас
брав гроші від путьки значить виконував його бажання.
і ви ж пам´ятаєте з чого Майдан почався? студенти вийшли протестувати що Яник відмінив підписання угоди про Євроасоціацію
Ответ дляnezhinka
а ви звідки взагалі? точно з України?
Ответ дляfishcka
а ви звідки взагалі? точно з України?
Звісно. А українці не можуть критикувати сивочолого? Ще Ілліч писав, що революції - це справа професіоналів. Стихійних революцій не буває, тільки бунти. Ще під час майдану в Києві були розмови, що це Порошенко, про якого я тоді взагалі нічого не знала, інвестує організаторів майдану. І він же головний вигодонабувач. При чому до розв´язки він не ліз на сцену, але вигулькнув одразу ж після втечі овоча і став головним кандидатом, щоб очолити корупційні процеси.
Ответ дляnezhinka
Ойц,не знала,що Зеленський в нас націоналіст.
Сміявся весь час над дурними на його думку українцями,висміював все українське мову,Томос,Голодомор...
Це якої нації націоналіст?