Повітруля• 07 февраля 2024
Що особисто Вам допомагає триматися? Конкретна тема по суті
Шукаю пораду, бо відчуваю, що психіка починає здавати.
Чумачечая Весна• 07 февраля 2024
Ответ дляЗабрызжу ядом
Ви правда не розумієте чому? Тому що на Закарпатті чоловіків гребли без розбору хто ти і що ти, аби своїх не віддавати. Який там рівень шкіл? Чи якщо дитина вже вміє читати і рахувати, то досить? А якщо робота оффлайн в Києві? Пожили пару тижнів на початку війни без доходу, та й почали повертатись, бо заначка має властивість закінчуватися
Якщо ви з Києва, то до чого тут ви і ваша заначка?
Повітруля
• 07 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Гарно стережуть проблему, важко усунути.
Але якщо будуть на кілера збирати - я в ділі!
Отож то
Щебетушка• 07 февраля 2024
Ответ дляДобра всем!
Внутренняя организованность.
Стратегия в условиях неопределенности и тактика достижение промежных целей.
Зануда😝
Сливочная пенка• 07 февраля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Зараз таблетки, з ними легше.
Які таблетки підкажіть
Щебетушка• 07 февраля 2024
Ответ дляБіле пальто
А что есть выбор? А что по-вашему « не втриматися»? Я надеюсь что все уляжется рано или поздно, ни за что не держусь
Этот как: сначала кричишь что больше не можешь, лежишь плачешь, а потом встаешь и все-таки чуть чуть можешь
Чумачечая Весна• 07 февраля 2024
Ответ дляКотогосподиня
А мне там климат не подошёл, летом скорую вызывала...
Та мені теж клімат Канарських островів краще підходить, але там я на 10 тисяч хіба шо пляжну парасольку орендую)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 февраля 2024
Хлопець йде добровільно служити, ось сьогодні влк проходив. Загружу себе роботою, а там і весна, буду їздити на дачу, ще права треба отримати...і спорт, але спорт в мене давно, він дуже допомагає. Та все ж таки думаю магній починати пити.Якось так
Natalia505• 07 февраля 2024
Ответ дляГопница-Советчица
потому что животное будет жить с ним в одной квартире в том числе, у него было много аргументов почему нет, если бы я жила сама по себе - то наплевала бы на это и решала проблемы по мере их возникновения после того, как заведу животное. он более рационально расписал почему сейчас не время.
Чому зараз не час? В нього на тварин алергія?
А Я Самая Самая• 07 февраля 2024
Ответ дляПовітруля
Оця я думаю, може, собі щось таке.
Хоч рибку 🤔
А если животное заболеет?
Оно вам надо еще стресс?
Вон рыба заболела и то жалко блин, ща побегу в зоомагазин ща лекарством может шо поможет, хз.
Я Переживу то, а сын...
Не, больше никаких питомцев, даже рыб...
Оно вам надо еще стресс?
Я Переживу то, а сын...
Щастя-здоровля• 07 февраля 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Чего странное, я вот минералы собираю, а из чашечек, хотя бы из части, пить можно))
Нет, из моих точно пить нельзя..
Они для любования.
Ангелок з ріжками• 07 февраля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я починаю згадувати тих, у кого набагато гірша ситуація, у мене є подруга, сирота, братів поховала, була вагітна -зрадив чоловік, пішла на 8 міс, народила хлопчика, працювала важко, дитину у садочок з маленького здала, потім дізналась, що у дитини дужа важка хвороба крові, дитина може вмерти щосекунди від втрати крові, вийшла заміж, народила донечку, дізналась, що ігроман, квартира під заставою, пішла від чоловіка, гарна дуже, а так невезе, але вона ніколи не плаче, не бідкається, завжди рівняюсь на неї, що вона така сильна, без підтримки, без батьків і посміхається
Слухайте, я також з подругою сильна , посміхаюся. На людях завжди сильна і посміхаюся.
Тут анонімно - єдине місце де можу відверто написати що відчуваю, яка ситуація насправді.
То просто вміння тримати обличчя перед чужими людьми
Natalia505• 07 февраля 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А если животное заболеет?
Оно вам надо еще стресс?
Я Переживу то, а сын...
Оно вам надо еще стресс?
Я Переживу то, а сын...
Лікую, вже пів року з нами, це не смертельно. Але якщо навіть помре, то можна допомагати іншому. Прийшов, від´ївся, гарно виглядає. Це коли воно гадить, вбиває все навколо, або алергія, тоді проблема. В нас він як частина пазла, якого не вистачало, вписався в родину.
Летюча помилка• 07 февраля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Які таблетки підкажіть
Я пью прегабалін, мені їх виписували від болю , але вони й нейропатичні і знімають тривожність. З ними якось не все так страшно. Але краще консультуватись з лікарем
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 февраля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Жаль( мене котєйка моя дуже-дуже заспокоює. А ще Джек Д.
а я свого кота під час атаки заспокоюю, тримаю його на руках і сама відволікаюсь
Плету интриги• 07 февраля 2024
Что мне помогает держаться? Ответственность за окружающих прежде всего. Ну и понимание, что кроме меня в этой жизни обо мне никто не позаботится ))) Поэтому взяла вёсла в руки - и погребла )))
Молчунья• 07 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Та якого там кілера.. ще й Україну винуватцем виставлять. Русню відбілюють активно. З цим карлсоном я взагалі в розпачі. Нудить від безсилля. Повне дно в світі коїться. Зневіра й сюр. Ні кінця ні краю.
ПриснитсяЖЕ• 07 февраля 2024
Допомає багато роботи. Найтяжче коли пропадає віра в те що це може закінчитися, ходжу як амеба. А потім знову повертаюсь до життя. Почала дивитись серіал турецький, такий затянутий на купу серій, але мене відволікає. Вчу англійську і уроки з сином, маж бути повна зайнятість постійно. Тоді тримаюсь, хоча і втомлююсь дуже, постаріла за ці два роки.
А вот недавно• 07 февраля 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Мала ’зчитає’ зразу ж, що плакала, а у неї тривожний синдром( Теж плакатиме, або буде себе накручувати, що теж не айс. Коли не працювала, то завозила її в школу, а потім по дорозі додому йшла на місце, де поховали улюбленого вуличного пса, і ревіла. Тоді легше було. А зараз навіть не знаю, де час поревіти знайти. Дожилась)))
Але я активно над цим думаю. Бо постійно очі на мокрому місці.
вночі поревіти
Мядуза аля моргонер• 07 февраля 2024
Ответ дляАнгелок з ріжками
У мене навіть такого уміння немає, я про те, що уже давно б щ розуму з´їхала на її місці.
1. Мысль, что все проходит. Дале война, даже тревоги ею вызванные
2. Работа
3. Обустройство дома и новые покупки (хорошо, что финансово это доступно)
4. Сериал. За стар трек с мужем взялись)
5. Понимание, что ничего не ишменб,Ино сейчас есть возможность жить относительно счастливо, значит буду это делать. Использовать каждую минуту по максимуму
2. Работа
Ангелок з ріжками• 07 февраля 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так може вона тихенько їде?) Просто не показує
Люди можуть значно більше ніж думають.
Не зацілована• 07 февраля 2024
Почала пекти хліб і здобу на заквасці. Закваски не дають розслабитися, за ними потрібен ретельний догляд. Робота з тістом заспокоює.
П´ю вино, а також магній і мелатонін на ніч, бо перестала ноомально спати 2 роки тому.
Наче і нічого так, але стрес вилився в те, що не хочу зовсім сексу. 0. Абсолютний...
Само_достаточная• 08 февраля 2024
Ответ дляА вот недавно
вночі поревіти
По тій же причині не вийде.
Але то таке.
Знайду, як вже остаточно накриє.
Але то таке.
Знайду, як вже остаточно накриє.