Соня-сонятко• 07 февраля 2024

Не заживає ранка у носі

Що це таке?
В листопаді-грудні з´явилось, ніби як тріщинка. Хворіла Ковідом, потім ще щось, може грип незнаю, потім вірус від дітей. Нібито вже зажило. І ось знову соплі і та ранка знову є. Воно і не сильно заважає, але ніс як пересохне, а потім вона ніби тріскається.
Як язвочка у роті, мала , але занудна(
Що це таке? До ЛОРа йти? Це якась бактерія можливо ніяк не покине мене?
автор Соня-сонятко • 07 февраля 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Может еще воздух очень сухой дома? Я тогда кучу тюбиков перемазала и тот метиларуцил в том числе и цинковой мазала, и чем только не мазала) а когда заживет если чувствуете что сохнет, надо увланяжть чем-то..
Зранку вмикається обігрів, то мабуть так, пересихає. Теж про це думала.
Дуже гарно зволожує ніс Чистонос з д-пантенолом. Це сину після операції лікар виписував, і так він у нас прижився. А зараз закінчився. Він гарно і при алергії ніс прочищає , і при нежиті. Дитині Хьюмер навіть вже не беру, лише цей. Там є ще більша бутилочкп для дорослих, меня дитячий подобається

автор Соня-сонятко • 07 февраля 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
У мене було щось схоже після застуди. Пішла до лора, вона взяла мазок і виписала якусь рецептурну мазь - робила на замовлення в аптеці, ціна десь близько 100 грн. вийшла. Мазала тиждень, то воно все й пройшло.
Лікар сказала, що прицепилась якась ’бяка’ на фоні зниження імунітету після хвороби.
Дякую за відповідь!
Спробую мазі, якщо не загояться то вже точно до лікаря(
Садова гойдалка• 07 февраля 2024
У меня такое кажду зиму переиодически появляется. Когда то лор прописала мазь, но я точно не помню какая, по-моему или метиларуциловая или оксолиновая мазь
ГугелП@лАмался• 07 февраля 2024
В мене було також так, допомогла мазь Календули, пройшло за 2 дні😉