Чемодан-Вокзал-Майами• 07 февраля 2024

Заикание у ребенка

Справились ли? Каким образом? Буду благодарна всем, кто поделится опытом!
Бараболька• 07 февраля 2024
Скільки років дитині? Я почала заїкатися після аварії в 2му класі. Всі дорослі мене виправляли, що я взяла себе в руки і почала контролювати вимову. З часом пройшло.

Скіфська пектораль• 07 февраля 2024
Смайли на порадниці додають рельєфу місцевому божевіллю. Ну, що смішного?
AlVola• 07 февраля 2024
Сину 19, почав в другому класі. З нами вдома взагалі немає, але в незнайомій компанії і телефоном на жаль дуже відчувається( Багато витратили часу і грошей, але так...
Вчителька з мікрорайону• 07 февраля 2024
Син почав заїкатися в 3 роки , в 6 пройшло само
Слобожаночка• 07 февраля 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Взагалі то дивно, зазвичай тут усюди ліплять 🤦‍♀️
Слобожаночка• 07 февраля 2024
В мене є друг дитинства, в нього обидва батьки заікаються, знаю що він у дитинстві ходив на якісь заняття, його віддали до музичної школи, бо порадили прибрати заїкання співом. Він дійсно поки співає - все добре. А так доволі сильно заікається. В друзів старший син років в 5 почав заікатися, але ледве помітно, то вони кудись водили йог на заняття та у невролога лікувались, швидко пройшло
КаРаКаТиЦа• 07 февраля 2024
мій чоловік і його старший брат почали заікатись приблизно в одному віці, так і не пройшло, хоч батьки з ними займались, знаю що мій чоловік ходив в логопедичний садок

Скіфська пектораль• 07 февраля 2024
Ответ дляСлобожаночка
Народна розвага, зайти і наліпити фейспалмів, типу ти розумна, а вони всі стадо.
Слобожаночка• 07 февраля 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Одна задала тренд та інші підхопили естафету. Середній інтелект по палаті
Морковна• 07 февраля 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Як добре,що я їх не бачу . Незрозуміло чому в моєму застосунку мобільному їх не видно , але це і добре )
автор Чемодан-Вокзал-Майами • 07 февраля 2024
У сына началось когда были в оккупации, в 5 лет, заикался тогда очень сильно, предложение выговаривал несколько минут, очень страшно, слезы на глазах наворачивались, глядя на него, потом вырвались, обошли и неврологов, и психологов, и логопеда, даже к остеопату нас послали-меньше сейчас, конечно, но все равно, уже два года и заикается… не знаю уже куда бежать😢
Ответ дляСкіфська пектораль
Да, это ужасно, взяла бы по морде надавала, честно (
Скіфська пектораль• 07 февраля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я колись бачила в сюжеті стбешного Я соромлюся свого тіла дорослого чоловіка, що затинався, і йому допомогли. На жаль, я вже не пам´ятаю, як, але можете спробувати знайти, там була якась прогресивна і досить проста методика. Здоров´я синочку, нехай все буде добре!