Незламна• 08 февраля 2024
Залишення малолітніх дітей самих вдома
Дівчата, тільки давайте конструктивно, без переходу на образи
Не дає спокою вчорашня ситуація з малим, що злякався і викликав поліцію.
Багато хто на маму накинувся. Я не виправдовую. Але. Це величезна проблема особливо одиноких батьків. Чому одиноких? Тому, що коли батьків двоє , один в крайньому випадку може не працювати, або якийсь підробіток. Коли мати чи батько один, то питання працювати чи ні не стоїть. Ти зобов´язаний це робити. Не всі мають кваліфікацію, та давайте відверто, і здібності, до онлайн роботи. Зараз багато підприємств вимагають йти на роботу не зважаючи на обстріли. Знаю таких. Роботу витратити страшно, бо ситуація на ринку праці бажає кращого. Школи багато онлайн чи в декілька змін. Зарплати не всі дозволяють няню. Бабусь також не кожен має. А якщо ще й переселенець, то і друзів ще не маєш. Та і скажімо, наприклад у мене вся кого знаю в нашому багатоквартирному будинку всі працюють.
Що робити з дітьми? Моя думка, що це мало б якось вирішуватися на рівні держави. Розумію, що це утопія ( навіть в кращі часи. Але якщо держава постійно говорить про демографічну кризу, то вона має заохочувати народжуваність, а не навпаки.
На підприємствах мають бути їх " дитячі кімнати" і за це мати якісь пільги від держави.
Можливо хтось користувався послугами муніципальної няні? Розкажіть, це працює? До якого віку?
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
В СРСР в нашому райцентрі теж не вистачало місць в садочку.
В моїй ситуації була інша причина. Мене в яслях обварили кип´ятком. Ледь вижала - 4 стадія опіків. Після цього я не погоджувалась їти в садок. Батьки не заставляли. Батько робив тиждень вдома, тиждень на роботі. В той тиждень що він на роботі - бувало з мамою ходила на роботу. Бувало лишали саму на пів дня поки старші в школі. По різному було.
ужас какой..
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
Шта??? Это если ребёнок один дома и вызывает полицию потому что ему страшно, то таких родителей я бы привлекла к ответственности
Тоді держава має допомогти організувати такі умови.
Тільки не треба про те, що держава вам не винна, ваші діти ваші проблеми.
Так от, держава живе за рахунок податків своїх громадян, тож має забезпечити можливість працювати та ростити дітей. Бо ці діти це майбутнє держави, платники податків.
Тут все взаємопов´язано.
Яжемать Мне можно• 08 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Вы про что вобще? Какая полиция?
’Мені страшно. Я прокинувся сам удома та не знаю, де батьки. Допоможіть!’, - з такими словами зателефонував до поліції 6-річний хлопчик у Голосіївському районі
Маленький заявник достеменно не знав домашньої адреси, проте зміг пояснити диспетчеру спецлінії, де мешкає, орієнтуючись на краєвид із вікна. Щастю дитини не було меж, коли за вікном він побачив автівку патрульних.
Далі: пошуки рідних та безперервне спілкування з хлопчиком за зачиненим дверима. Копи змогли зв’язатися з матір’ю хлопця та повідомили їй про подію. Як з’ясувалося, жінка поїхала на роботу та залишила дитину саму. Вона швидко повернулася додому та відчинила двері квартири. Патрульні переконалися, що дитина не постраждала та познайомилися зі сміливим маленьким заявником.
ГонУрова дівка• 08 февраля 2024
Ответ дляКарапулька
Якщо тривога,то я, звісно, лишаюся з ними вдома. Але буває, що я вийшла в справах і вони вдвох. Старший не панікує, веде молодшого в безпечне місце і спокійно там чекає. Але йому майже 11. В 5 років однозначно б злякався.
Так мова не просто про тривогу, а про вибухи поряд. Дорослим страшно, панікують, що вже про дітей говорити.
Тирамісу на терасі• 08 февраля 2024
Девочки, не оставляйте маленьких детей одних дома. Ищите другие варианты. У меня был случай, сыну тогда было 6 лет, я собиралась в магазин. Сын сначала идти не хотел, просился оставить его дома (где-то на час-два). А потом в последний момент передумал и мы пошли вместе. Когда вернулись, то оказалось, что квартиру вскрыли воры и обокрали. И не могу себе представить, что бы было, если бы там в это время был один ребенок. Слава Богу, что он был со мной. Поэтому старайтесь не оставлять детей одних
миссДавеча• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Тут все взаємопов´язано.
Ну я не тот человек который будет говорить, что государство не должно. Оно много чего должно, но как показала практика-рассчитывать на государство не нужно. Люди рожали для себя и только они должны в такое время обеспечить безопасность своему ребёнку. Ответственность за ребёнка несут родители и никто другой!
Добрая свекровь• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Чому не в садочку?
Бо в тривогу садочки не приймають дітей.
ГонУрова дівка• 08 февраля 2024
Ответ дляКарапулька
Не така це вже й мала дитина. Я свого перший залишила самого вдома в 5 років. Їжу залишила, проінструктувала, була на зв´язку. Перший раз був один години 2-3. А коли народився молодший,то й до року могла залишити з братом, у них різниця 8 років. Ситуації бувають різні і нічого тут такого нема.
Мати року
Зараз я так розумію ви без проблем залишаєте дітей самих вдома коли місто під обстрілом?
Карапулька• 08 февраля 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Я ж кажу, коли мене нема і тривога, то діти знають куди йти, де чекати. Чутно вибухи, чи ні, вони йдуть у безпечне місце. Але у нас паркінг, практично на виході з квартири. Зібратися і вийти туди займає пару хв.
Анютины ласки• 08 февраля 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
’Мені страшно. Я прокинувся сам удома та не знаю, де батьки. Допоможіть!’, — з такими словами зателефонував до поліції 6-річний хлопчик у Голосіївському районі Києва.
ㅤ
Капец она его закрыла? Он не мог сам открыть дверь полиции?
Я тоже своего оставляю дома самого. Но у него есть ключ. А если б прилетело в квартиру, начался пожар? Ребёнок бы не смог выбежать (
Маму не осуждаю, но зачем закрывать. И для меня странно почему маме не позвонил, а в полицию. Возможно испуг так подействовал
ЧупакабраЗеБест• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
зате в мене безпека дитини на першому місці, ніколи не оберу роботу при якій дитину потрібно залишати саму.
ога, луше умерет ь в голода
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
В цілому так. Люди для себе народжують. І відповідають повністю також самі. Але з іншого боку коли ти розумієш, що в разі чого ти залишишся час на сам з цими проблемами. І це стимулює....так , банально не народжувати. ( Не беремо маргіналів, що поводяться як кролі)
А от держава зацікавлена в тому, щоб діти народжувалися. Бо через певний час буде ще більша криза. В країні пенсіонерів буде більше, ніж робочого населення.
Та, знову з вами згодна, це не про нашу країну ((( поки у нас крадуть як востаннє. А там хоч трава не рости
Будьте так ласкаві• 08 февраля 2024
Дитина не повинна лишатися вдома сама, особливо коли в країні війна та обстріли та тривоги.
Є сусідки, з якими можна домовлятися, бабусі-сусідки, брати з собою, але не самого вдома.
Марічка• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
6 років малому
Тогда мама неадекват , пусть работает посменно и в момент обстрела ребенка точно оставлять нельзя
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
Оце і проблема. Не всі можуть обирати.
Я досить довго йшла до того, щоб працювати вдома і не треба було оьирати між залишити вдома, чи залишитися на вулиці без житла і коштів на харчування дітям. Стільки доводилося обирати роботи, де кінці з кінцями не можна звести, купа боргів. Тільки тому, що ти один. І немає ніяких доступних варіантів для того щоб працювати і не переживати як там діти
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Та не скрізь є бабусі. А, в нашому будинку є) сама насилу ходить. А молоді працюють
Мати тріля• 08 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Ваш? Почему в полицию сразу, а не маме? Чего именно испугался?
Такая простынь, а по самой сути должны догадаться?
Почитати уважно нєа?
Зрозуміло ж, що автор пише не про свою дитину, а про випадок із новин.
Швендяю містами• 08 февраля 2024
Ответ дляМати тріля
Почитати уважно нєа?
Нєа
Добрая свекровь• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
По хорошому мабуть було б добре виділити приміщення для дітей працівників. Щоб можна було взяти на роботу і вони не заважали, але і під наглядом
Автор, але це не про безпеку. Потрібно, щоб працівники не йшли на роботу під час ракетної небезпеки. Керівництво має бути зацікавлено в тому, щоб їх працівники були в безпеці до відбою. А працівники мають бути впевнені, що їм нічого не буде за те, що вони приїдуть на роботу після відбою.
Фенте Фря• 08 февраля 2024
Моему 8, оставляю часто дома так как не могу его постоянно тягать за собой по своим делам. Ничего страшного в этом не вижу, в таком возрасте уже не страшно оставлять.
Королева Сарказма• 08 февраля 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
в совесткие времена дети были всегда пристроены. такого как сейчас у нас не было никогда.
Ага, були у яслях.
Так у бабусиної колеги троє дітей померло.
Мокрі залишалися, хворіли...
У батьків не було грошей на няню, а декретна відпустка тривала два місяці.
Мокрі залишалися, хворіли...
Мати тріля• 08 февраля 2024
Ответ дляSvitlo_
В нас працює, тому і питаю.
Ну, країна велика. Навіть в межах одного міста ситуації різні. А ще банально може бути ГРЗ у дитини 🤷♀️
Будьте так ласкаві• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Про що взагалі мова йде?!! Ми говоримо про безпеку власної неповнолітньої дитини під час війни!!! Для кого ви працюєте?
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Це друга проблема. І також майже не регульована. Тут постійно сміються з сміттєвозів під обстріли. Але ж це люди на роботі. На вулиці під час обстрілу працює. І це тільки один приклад
миссДавеча• 08 февраля 2024
Ответ дляНезламна
Да, как то странно получается. Другие страны обеспечивают наших граждан хотя бы элементарным. А мы, кто остались, выживаем как можем.
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ дляБудьте так ласкаві
Я в темі написала про тих, у кого вибору немає. Так, бабуся знайома, інша мама, кооперуватися з такими мамами. То ок. Але це не у всіх є. Це має бути також важливим питанням для держави. Або допомога, щоб мати чи батько, хто сам виховує, не боялися втратити роботу. Або виділені місця на підприємстві де можна залишити дитину, чи цілодобово садок.
Безпека ти добре, але дитина їсти потребує щодня
Незламна
• 08 февраля 2024
Ответ длямиссДавеча
Отож. В тій же Німеччині ти як мінімум можеш отримати тафель. Діти не голодні. Якщо батько не платить аліменти - їх сплачує держава. Якщо втратив роботу, то можна звернутися в джобцентр, соціал- отримати допомогу.
А у нас ті гроші в вілах, мерсах і кофточках за 1700 доларів (
Ваша прЭлесть• 08 февраля 2024
Ответ дляКарапулька
Також цікаво почути) Це про шалену суму в 860 грн?)
ага, яка до речі до 3-х років